אורות שמש בערוגת הפרחים-שביל גינה-לקשט

הגן המבודד או המרפסת הנעימה הופכים בקיץ לנווה מדבר ירוק של רווחה שמרגיע את החושים. כדי שאפשר ליהנות מהשטח החיצוני לא רק במהלך היום אלא גם בערב, רעיון תאורה מחושב הוא חובה מוחלטת. לעתים קרובות זהו אתגר גדול עבור הגנן התחביב – מכיוון שהוא צריך לשלב פונקציונליות וסגנון באחד. כחלופה בטוחה וידידותית לסביבה למקורות אור רגילים, אורות השמש התבססו בגינה בשנים האחרונות – הם יוצרים אווירה מיוחדת, יוצרים מיטות גינה יעילות וכדומה. בזירה וחסוך חשמל בו זמנית.

אורות סולאריים בגינה – תאורה פונקציונאלית וחסכונית באנרגיה לחיק הטבע

אורות שמש בגינה מדליקים מתכת מקל

למנורות סולאריות עיצוב פשוט – באמצעות תא סולארי המובנה בתוך המנורה מתקבלת אנרגיה סולארית במהלך היום ולאחר מכן מאוחסנת זמנית בסוללה. מתג דמדומים מאותת למנורה בשקיעה והוא מתחיל באופן אוטומטי לפלוט את האנרגיה המאוחסנת בסוללה כאור. בנוסף, ניתן להתקין גלאי תנועה אופציונלי, בדומה לתאורה רגילה, כך שאורות השמש בגינה נדלקים רק בעת הצורך.

על מה יש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מנורות סולאריות לשימוש חיצוני?

אלמנט קישוט דיסקרטי לגינה אורות סולאריים

היתרונות של תאורה סולארית ניכרים מיד – מצד אחד היא חוסכת בחשמל, מצד שני, ניתן להתקין את גופי התאורה בכל מקום בגינה, גם במקום שאין חיבור לחשמל. אך כדי שהתוצאה הסופית באמת תענה על הציפיות, יש לקחת בחשבון כמה דברים בעת הקנייה. ראשית כל, יש לצייר סקיצה לגינה, ולאחר מכן כל המקומות בהם יש צורך בתאורה ישירה ועקיפה מסומנים בהתאם. שביל גינה, בריכה, מדרגות חיצוניות וגדר / קיר גינה צריכים להיות מוארים תמיד מטעמי בטיחות. במקרה זה כדאי להשקיע בנורות LED, הם חוסכים באנרגיה ויש להם זמן תאורה של עד 20 שעות. עוצמת האור גם משחקת תפקיד חשוב כך שניתן לחשב את מספר המנורות הנדרשות. צבע האור הלבן החם נוח לעיניים ויוצר אווירה נעימה. עם זאת, אם נקבעים דגשים בגינה / למשל ערוגות פרחים או גינות סלע מוארות /, אז אורות שמש עם שינויי אור יכולים ליצור מצב רוח שמח..

אורות סולאריים בגינה יוצרים אווירה נעימה

אורות סולאריים-גינה-בסגנון יפני גדול

כיום יש מבחר רחב של אורות דקורטיביים סולאריים מוצע כך שכולם יוכלו למצוא את העיצוב הנכון. ארבעה דגמים עדכניים במיוחד כרגע-מקלות האור / תוספות, כדורי האור או האבנים הבהירות, אורות השמש הקטנים כמעט ברצפה והתאורה התלוייה..

מקלות הזוהר / אורות הפלאג -אין יכולים להקיף את המרפסת, בריכת הגן או גן הסלעים ובכך להגדיר ביעילות את הסצנה – התאורה החטובה מוסיפה נופך דקורטיבי לעיצוב הגינה במהלך היום ויוצרת אפקטי תאורה מסוגננים בערב.

אורות שמש-גינה-ערוגה-לקשט-רעיונות

ההתלקחויות מציעות שלוש אפשרויות הרכבה – ניתן להניח אותן על ספייק או על צלחת תמיכה, או להניח אותן על פני המים – למשל הבריכה או בריכת הגינה. האורות הסולאריים הנמוכים מציעים גרסה עיצובית דיסקרטית וחוסכת מקום למרפסת או לערוגת הפרחים. המנורות התלויות מחליפות בהצלחה את שרשרת האורות מעל שולחן האוכל או הספסל בחוץ. לא משנה באיזו גרסה תבחר, אורות השמש יוצרים אווירה רומנטית ומציבים מבטאים מקסימים באזור החיצוני.

אורות סולאריים-גינה-רעיונות-עיצוב חסכוני באנרגיה