“באגיו” מאת Myyour הוא פתרון בלתי מוגבל המייצג את הסיסמה של Myyours – “רעיונות שונים של האיטלקים”. “באגיו” בהחלט מושג אחר. על ידי קריאת מאמר זה, תגלה מדוע.

אחת התכונות המעניינות הרבות של המתקן הייחודי הזה היא שהוא נוצר מרכיב מודולרי מיוחד מאוד. אלמנט מודולרי זה הוא העתק תלת מימדי של סמל האינסוף וייצוג של תמונת המאקרו המרחבית של קישור אטומי דו קוטבי. אין גבולות כיצד לסדר אותו להשגת עיצוב פנים מודרני.

“באגיו” – מערכת ציוד מודולרית מבית Myyour

פריטים אלה מיועדים לעיצוב הפנים המודרני והעתידני. אתה יכול להשאיר את הדמיון שלך פנוי ולהפוך אותו לכל פנים. זֶה “באגיו” המערכת יכולה להיות דלפק גדול, שולחן קפה, מחלק חדרים או כל פתרון אחר לבית או למשרד. פתרון שולחן הקפה ממש מעניין וייחודי. מחלק החדרים יכול להיות רחב ככל שתרצה והדלפק יכול להיות גדול כפי שאתה רוצה שהוא יהיה. אתה לא צריך למדוד את כל מה שבחדר כדי לברר מה יכול להתאים. “באגיו”מתאים לכל מקום. ניתן לחבר את החלקים בדרכים שונות כך שיתאימו לכל חדר או אזור. Bagigio הוא פתרון תואם וגמיש לכל סוג פנים מודרני.

אלמנטים אלה מוצעים בצבעים שונים בשלושה סוגי גימורים – מבריקים, מובלטים, ועם אורות מובנים. כאשר אתה מלא ברעיונות, למערכת זו יש הסתגלות בלתי מוגבלת. אתה יכול ליהנות מאוד מהצבעים השונים, או שאתה יכול לערבב יחידות של כמה צבעים שיתאימו לטעמך. “באגיו” מתאים לכל חדר ולכל רעיון. לכן מערכת הריהוט הזו כל כך מהפכנית וכל כך מיוחדת. זה נותן לך אינסוף אפשרויות עיצוב פנים.

מערכת ציוד מודולרי מבית Myyour - Tischlein

מערכת ציוד מודולרי מבית Myyour - אלמנטים זוהרים

עיצוב: שלי שלך