עוצב על ידי אלכסיי ניקולאשין

דירה מודרנית-סלון-מינימליסטית

יש להודות לאדריכל אלכסיי ניקולאשין ממוסקבה על העיצוב המפתה הזה. בהשראת אלמנטים עיצוביים מודרניים, המינימליסטי פנים הדירה מוגדר על ידי מבנה פשוט, תאורה וניגודיות בשחור לבן.

אזור המגורים הראשי מעוצב כחלל פתוח המחבר בין הסלון וחדר האוכל. קירות ותקרה לבנים מסגרים את הפנים ומספקים את הרקע המושלם לפנים המינימליסטי. הריהוט מודרני – תערובת של משטחים שחורים ולבנים חלקים ונוצצים יוצרת ניגודים. ערכת הצבעים הניטרלית מעניקה לעיצוב הפנים מראה מודרני. הודות לתכנון משכנע אדריכלי, זה הופך להיות בולט פנים הדירה מבוים באופן אקספרסיבי.

אלגנטיות מושכת תשומת לב – פנים דירה במוסקבה

מינימליסטי-פנים-דירה-מוסקווה

וילונות ומנורות לבנים מוסיפים למראה הכללי. ריצוף עץ יוצר אווירה נעימה ומרכך את הריהוט המודרני במיוחד. ארון מוזר בסלון מכיל את האח, הטלוויזיה וכמה מדפי ספרים. תאורה עדינה בשולי הארון מאפשרת לרהיט האצילי לבוא לעצמו. הארון ממוסגר על ידי חלוקי נחל לבנים בתחתית. התאורה הנכונה יוצרת אווירה קסומה בחדר ומציבה מבטא ב פנים הדירה.

פנים הדירה – חדר שינה

מינימליסטי-מודרני-חדר שינה

חדר השינה הוא המשך מוזר של פנים דירה. הוא מציע הרבה מקום ונראה מרווח עוד יותר בזכות הקירות והתקרה הלבנים. שוב, חלוקי נחל לבנים הם העיטור היחיד שצריך עיצוב פנים יצירתי ואלגנטי זה. חדר הרחצה המודרני מחובר בצורה חלקה לחדר השינה באמצעות דלת הזזה מזוגגת. משטחים מבריקים בשחור -לבן יוצרים ניגודים מרגשים גם כאן. זֶה פנים הדירה  מ אלכסיי ניקולאשין נראה מודרני, אלגנטי ובטוב טעם.

 מאת ק.ה כריסטובה

פנים דירה מודרני לשולחן אוכל

סלון מינימליסטי עם ספה נוחה

אח בעיצוב פנים דירות מינימליסטי

שולחן אוכל מודרני עם מנורת תליון לבנה

חדר אוכל לבן מודרני

מטבח מצויד מודרני

מטבח מינימליסטי-מודרני-שחור-לבן

חדר אוכל מודרני

ריהוט חדר אוכל מודרני מינימליסטי

אבנים כקישוט

אבני קישוט מינימליסטיות

מחיצת זכוכית

דלת הזזה מזוגגת

חדר אמבטיה מודרני עם מבטאים שחורים

חדר אמבטיה מינימליסטי-מודרני-שחור-לבן