עוצב על ידי Haiko Cornelissen Architecten

 דירה מודרנית - סלון

הדירה נקראת Wall-All והיא ממוקמת בקווינס, ניו יורק, ארה”ב. הוא תוכנן על ידי האדריכל Studio Haiko Cornelissen Architecten, בעל משרדים בניו יורק ובאמסטרדם. הקטן עיצוב דירה מציעה את המקסימום המוחלט של הפונקציונליות בתוך מרחב המחיה הקטן. הרעיון של הפרויקט הוא עיצוב מחדש של החדרים כך שייווצר יותר מקום לאזורים הנפוצים ביותר, הדירה

עיצוב דירות מודרני מניו יורק

 פנים אלגנטי - סלון

הדירה מורכבת משלושה חדרים נפרדים – אזור מגורים פתוח ושני חדרי שינה. תודה לחדשנים עיצוב דירה הסלון הוגדל והשתלט על תפקידי המטבח, הארון והספרייה. הארון מוסתר מאחורי קיר הזזה ומדפי הספרים מחוברים לקיר אחר. המטבח קטן וקומפקטי, עם הרבה ארונות נסתרים. חדרי השינה וחדר הרחצה המשותף מעוצבים גם הם בהתאם. ארונות מובנים רבים מציעים יותר מקום ומאפשרים לעיצוב הפנים המינימליסטי להתפרסם.

עיצוב דירה מרגש

 אח אלגנטי ושולחן מעניין

המעצבים בחרו ערכת צבעים ניטראלית. בסלון תקרה לבנה וקירות עם אלמנטים שחורים ורצפה שחורה. שולחן האוכל הנטוע והספרים הצבעוניים מוסיפים למראה מודרני ומעניין. חדרי השינה וחדרי הרחצה מינימליסטיים ככל האפשר, צבועים בלבן וגם עם ריצוף שחור. בניגוד לכך, חדר האמבטיה מעוצב לחלוטין בצבעים בהירים. כמה משטחי מתכת מנוגדים לאריחים הלבנים. עיצוב הדירה נראה מודרני ומציע מספיק מקום כדי שהתושבים ירגישו בנוח.

מאת ק.ה כריסטובה

מטבח מצויד לבן בדירה קטנה ומודרנית

מטבח לבן - דירה קטנה ומודרנית

פנים מודרני – חדר שינה לבן

עיצוב חדר אמבטיה אלגנטי

 

חדר שינה לבן בדירה קטנה

חדר אמבטיה אלגנטי עם אריחים לבנים

עיצוב חדר אמבטיה אלגנטי

דירה קטנה ומודרנית – שרטוט

דירה קטנה ומודרנית - שרטוט