דירה ורודה של בטסי ג'ונסון

מעצבת האופנה הניו יורקית הבזבנית בטסי ג’ונסון מביעה את התשוקה שלה לצבע הוורוד והיוקרה בבניית דירת הפנטהאוז המפוארת הזו במנהטן. זֶה עיצוב דירה ורודה משלב מאפיינים מודרניים וקלאסיים בתמונה תוססת של זוהר. הצבעים העזים והקישוט השופע מייצגים אווירה פרועה ומתוקה ועדינה כאחד, והופכים את הדירה לגן עדן הנערה האולטימטיבית..

קישוט וריהוט מודרני בדירה הוורודה

עיטור ורוד מאת בטסי ג'ונסון

שטח המגורים של 154 מ”ר / 1660 מ”ר של הדירה כולל סלון פתוח, שני חדרי שינה וחדר רחצה. כל אחד מהחללים הללו מטופל בזהירות מיוחדת, אפילו בפרטים הקטנים ביותר, על מנת להשיג סביבה בתולית של יופי, סגנון ואלגנטיות. כחלק מ עיצוב דירה ורודה כל חללי המגורים מעוצבים באותו סוג – רצפות הובנה מסוגננות וריהוט מעורבב עם לבן ניטרלי והאווירה הרכה של צבע ורוד. הקירות בוורודים בהירים, מזכירים צמר גפן מתוק, והתקרה עם קורות חשופות היא לבנה.

עיצוב ורוד של הסלון

סלון ורוד מאת בטסי ג'ונסון

מסביב לחדרים מוצבים עיטורים שונים המשתמשים בגוונים שונים של ורוד וצבעים אחרים לשימוש עיצוב דירה ורודה לְהוֹסִיף. ריהוט ורוד זוהר, שטיחים, תצלומים ממוסגרים, אגרטלים, מנורות קלאסיות ומודרניות, מראות – כל פרט מוסיף משהו מיוחד לתמונה הכוללת של הדירה המפוארת. הצבעים והחומרים השונים יוצרים מגוון בחדר, הממדים היטב ואינו נראה עמוס מדי. זֶה עיצוב דירה ורודה מועשר עוד בכמה יצירות צבעוניות בהירות לכאן ולכאן. אלה הם הכיסאות הצהובים בפינת האוכל ואלמנטים מזהב בחדר השינה.

אלמנטים צבעוניים נוספים – כסאות צהובים

חדר אוכל ורוד מאת בטסי ג'ונסון

בסך הכל, העיצוב משתמש בפלטת צבעים עשירה, אך הצבע הדומיננטי הוא ורוד. הוא משרה אווירה מיוחדת של מתיקות סוחפת שאוהבי ורוד ימצאו בהרמוניה מושלמת, אם כי עבור אחרים זה עשוי להיות יותר מדי. אבל לא משנה אילו רגשות אלה עיצוב דירה ורודה מביא אליך, הנוכחות החזקה שלו לא תשאיר אותך אדיש.

מאת K.H. Christova

חדר שינה ורוד מאת בטסי ג’ונסון

חדר שינה ורוד מאת בטסי ג'ונסון