דירה בהונג קונג -קיר מודרני בסגנון עיצוב בסלון

סטודיו העיצוב המוביל מהונג קונג מודרנה יצר את עיצוב הפנים הטרי הזה. זֶה דירה בהונג קונג הוא נקרא בית הקשת / בית הקשת / והוא ממוקם בצואן וואן, הונג קונג והוא משתרע על 830 מ”ר – אזור מגורים פתוח, חדר שינה, חדר ילדים. הדירה מתאפיינת בעיצוב מעניין והיא בטוח תשמח את כל מי שאוהב דינמיות.

עיצוב פנים צבעוני – דירה בהונג קונג

נברשת סלון בצבע בהונג קונג

העיצוב כולו היה בהשראת הצבעים בקשת – אדום, צהוב, ירוק וכתום משאירים זאת דירה בהונג קונג הם נראים עליזים ואולטרה מודרניים ויוצרים אווירה נוחה לעבודה, משחק או מנוחה. הדגשות צבע מוגדרות על המשטחים הלבנים והמבריקים. אזור המגורים מרווח וכולל את חדר האוכל ופינת אוכל נעימה. קשת צבועה מחברת בין כל החדרים. שלושת הצבעים העיקריים – אדום, צהוב וירוק נבחרים בהתאם לריהוט הצבעוני. וילונות אטומים ‘מסתירים’ את הדירה מהעולם החיצון ותוכלו ליהנות מהאווירה המרגשת בשלום. בכל מקום שאתה מסתכל, עיצוב הפנים מרשים עם הצבעים החזקים והצורות הדינמיות שלו.

דירה מודרנית בהונג קונג

דירה בהונג קונג-שולחן צבעוני-צהוב

חדר השינה מ דירה בהונג קונג נגיש דרך אזור המגורים. בניגוד לסלון הכתום, קיר אחד בחדר השינה צבוע בירוק. שולחן עבודה קטן וכתום מציע אווירה נעימה ללימודים. העיצוב בדירה המודרנית פשוט בלתי נשכח.

דירה בהונג קונג – חדר ילדים בצבעים עליזים ולבן

דירה בהונג קונג -נברשת מודרנית-פנימית-ירוקה

חדר שינה מודרני בצבע לבן וירוק

דירה בהונג קונג-חדר שינה ירוק-מודרני

פנים שובב בצבעי קשת

דירה בהונג קונג הדגשות צבע בסלון המודרני