ריהוט מטבח קטן -רעיונות פרקטיים

בין אם אתה שף מושבע ובין אם אתה עושה דיאטת “טייק אווי”, מטבח קטן יביא לביתך מספר אתגרים עיצוביים ייחודיים. כמו הדוגמאות המדהימות האלה של רעיונות לעיצוב מטבחים קטנים הצג את כל האתגרים ניתן להתמודד והמטבח הקטן שלך יכול להפוך לחפץ ראווה מהמם בביתך.

רעיונות ארגוניים נהדרים למטבחים קטנים

רעיונות ארגוניים חכמים למטבחים קטנים

המפתח להצלחה רעיון עיצובי למטבח קטן היא לפתור את הבעיה כמה אתה יכול להכניס לחדר והיכן המיקום המעשי ביותר של היחידות והמכשירים. זה קצת כמו חידה תלת מימדית. המיקוד שלך רעיון עיצובי למטבח קטן הם: אחסון, ציוד ותאורה. כל פתרונות העיצוב האחרים מטופלים באמצעות זה. ברגע שאתה רואה את הפוטנציאל במטבח הקטן שלך, מצא דרך להפוך אותו לאופנתי ומעשי. המטבח חשוב יותר להיות חדר שאנשים רבים נהנים ממנו. היה בטוח אם התקציב שלך גדול או קטן, יש הרבה רעיונות לעיצוב מטבחים קטנים  לבחור.

רעיונות לעיצוב מטבחים קטנים – צבעים בהירים הם חובה מוחלטת

עיצוב כחול בהיר למטבח קטן

כמו בכל חלל קטן, בחירת צבעים בהירים ומקסום האור במטבח הקטן שלך תיצור מיידית אשליה של מרווח. כמו כן, הימנע ממשטחים, קירות ורצפות עם שינויים פתאומיים בצבע או בגוון. שמור על אחדות חזותית בין רמות שונות, הדבר ייצור תחושת מרחב. תאורה סמויה היא דרך נהדרת לגרום למטבח שלך להראות גדול יותר. הוסף את התאורה שלך מתחת לארונות, ליד השיש או על הרצפה. זה מאפשר לך להשתמש בשכבות תאורה שונות ליצירת רושם מרווח יותר.

מערכת אחסון חכמה עם מכשירים מובנים

עיצוב מטבחים קטנים-מכשירים מובנים חוסכי מקום

למקסם את שטח הפנוי ב המטבח הקטן שלך דרך מדפים וארונות עד לגובה התקרה. זה לא רק נראה אטרקטיבי, כך שתוכל להציג כמה מכלי הבישול המקסימים שלך, אלא שזה ירחיק את הבלגן מחלל העבודה היקר שלך ויוסיף אווירה נעימה לחדר שלך. דרך מצוינת לאחסן מחבתות וכו ‘היא פשוט להשעות אותן עם קולבים צמודים לקיר. בחר מערכות אחסון חכמות, כגון מערכות נשלפות גאוניות לדברים כמו מתלי תבלינים או פחי אשפה, כולל קרשי גיהוץ. גם במקומות בהם הבעיה היא לעתים קרובות בעיה, ניתן לרכוש מכשירים קטנים יותר וחוסכים מקום כגון מקררים, מדיחי כלים, תנורים וכו ‘. אז בדקו איזה סוג של מכשירים מובנים קיימים כיום בשוק.

רעיון להקמת מטבח קטן

פינה נעימה במטבח קטן

אם אתה אוהב לאכול איפשהו במטבח שלך, תוכל לקפל שולחן וכיסאות בחדר שלך רעיון עיצובי למטבח קטן להשתלב. זו תהיה פינה נעימה מאוד לארוחת בוקר או קפה עם חבר או בן זוג. כך שגם אם המטבח שלכם זעיר, עדיין תוכלו להפוך אותו לאווירה מענגת ומלאת אווירה מסבירת פנים.

מאת ג’אז

רעיון מעשי להזמנה במטבח הקטן

רעיון מעשי להזמנה - מטבח קטן

ארונות ומדפים עד התקרה

מטבח קטן ומאורגן

 עיצוב מטבח נעים

מטבח קטן בעיצוב נעים

רעיון לייעול שטח המטבח הקטן

רעיונות עיצוב חכמים במטבח הקטן

מחנה במטבח קטן

רעיון למכשירים מובנים חוסכי מקום

רעיון למכשירי חשמל מובנים שחוסכים מקום במטבח

עוד 100 רעיונות למטבח