עיצוב מטבח קומפקטי בשחור לבן

אנו מציגים בפניכם את אחד המינימליסטים המסוגננים ביותר עיצובי מטבח מאולפן העיצוב האיטלקי פדיני. האוסף מייצג א עיצוב מטבח עגול מודרני, נוצר כך שיתאים לאורח החיים של עוזרת הבית העכשווית. הקונספט המינימליסטי הקומפקטי שלה מציע יעילות מירבית עם שטח מינימלי ומוכיח נכס גדול לעיצוב הבית המודרני.

עיצוב מטבח מודרני קומפקטי

מטבח מודרני קומפקטי

זֶה עיצוב מטבח מודרני עגול ניתן להתאים את ארטיקה למטבח שלכם. הוא מציע מספר אפשרויות – מטבח עם חלקים נפרדים ומטבח חלק רציף אחד. הראשון מורכב מדלפק בצורת U חופשי ומקטע נוסף למקרר ולשטח האחסון. הסוג הזה של עיצוב מטבח עגול מודרני מתאים לחלל מגורים קטן או אם אתם נהנים מבנייה פתוחה לחלוטין. האפשרות השנייה היא מטבח קלאסי יותר. יש לו חלק מסורתי בשילוב עם דלפק עגול. הוא יוצר שוב צורת U, אך הפעם לא לגמרי. אפשרות זו גם פתוחה ומציעה מקום לסביבה תוססת ותקשורתית.

מטבח פונקציונלי

מטבח פונקציונלי

עיצוב מטבח עגול ומודרני ארטיקה מאופיינת גם במגוון הצבעים והחומרים שלה. ניתן להשיג עם גימורי עץ טבעי או עם לכה מבריקה משוכללת עם אפשרויות צבע שונות. ישנן גרסאות לבנים ושחורות קלאסיות למראה המינימליסטי המושלם או גרסה אדומה בוהקת ועזה למי שמעדיף עיצוב אקספרסיבי. בסיס המטבח והשיש זמינים גם באפשרויות שונות, המעניקות את החופש לבחור מה שמתאים לטעמכם. שלב את הצבעים והחומרים שאתה אוהב וצור עיצוב המטבח העגול והמודרני, שיעבוד הכי טוב בחלל שלך. קולקציית Artika מביאה את הסגנון, האלגנטיות והנוחות הנדרשים בחדר הביתי העמוס ביותר.

מאת K.H. Christova

עיצוב מטבח קומפקטי עשוי עץ כהה

עיצוב מטבח קומפקטי עשוי עץ כהה

עיצוב מטבח מודרני – לבן

עיצוב מטבח קומפקטי בצבע לבן

עיצוב מטבחים עתידני של פדיני

מטבח מודרני עתידני

מטבח קומפקטי