עיצוב פנים עירוני בטורונטו - מטבח מינימליסטי

“גוש בית עירוני” מודרני זה הוא חלק מפיתוח חדש בטורונטו, קנדה. פנים הבית צנוע יחסית מבפנים, אבל שלו עיצוב פנים עירוני הוא אלגנטי במיוחד. עוצב על ידי Cecconi Simone במטרה להפיק את המרב מהפרופורציות הצנועות, הפנים של בית עירוני זה בעל תחושה מלוטשת ומפנקת. המעצב מסביר כי הבית הזה אורגן כך שיתאים לאורח חיים עירוני. גם אם הפרויקט נראה פשוט על פני השטח, הוא למעשה מסתיר מספר פונקציות מורכבות.

עיצוב פנים עירוני – מטבח מינימליסטי

עיצוב פנים עירוני בטורונטו - מטבח מינימליסטי

הסגנון של עיצוב פנים עירוני הוא ברובו פתוח ומחבק את הרצון המודרני לחופש תנועה. תחומי חיים ועבודה שונים משולבים ומזוהים מיד כאזורים עם פונקציות ומצבי רוח שונים. ישנם שלושה אזורים המוכרים בבירור בתוך מרחב המחיה: לבישול, לאכול ולחיות. מערכות יחסים דינאמיות בין משטחים נוצרות באמצעות בחירת החומרים, המרקמים והצבעים בהם משתמשים. חלקם מאט ואחרים מלוטשים ביותר, חלקם רפלקטיביים ואחרים שקופים או אטומים. אור וחושך משמשים גם להשפעה דרמטית.

 “בית עירוני בלוק” בעיצוב Cecconi Simone

מטבח מודרני

בתוך האטרקטיבי הזה עיצוב פנים עירוני-אזורים שצריכים להיות מזמינים ואינטימיים יותר מעוטרים בגוונים חומים כהים, בעוד שטחים פתוחים יותר נהנים מצביעה לבנה. תאורת מבטא LED בנקודות כמו מדרגות האלון מוסיפה עניין ועומק.

עיצוב פנים עירוני מאת Cecconi Simone

מטבח מודרני

החלל הפנימי הוא קומפקטי כדי להבטיח זאת עיצוב הפנים העירוני שומר על האלגנטיות שלה. הרבה ריהוט מתווסף לאורך כל תכנית העיצוב. זה מבטיח שההשפעה האסתטית של השלמות האדריכלית לא תיפגע. לכל דבר יש מטרה ומקום. דלתות הזזה משמשות להסתרת אלמנטים ששוברים את ההרמוניה של ערכת העיצוב. שכבות תאורה משפרות את כל אזור הפרט ומוסיפות אווירה לאזורים שונים. פרויקט זה הוצג כקומפוזיציה אחידה וכזו שבה הפנים המעוצב והאלגנטי צריך להיות מושלם כמו שהיה ביום הראשון.

מטבח מינימליסטי

אי מטבח לבן

עיצוב פנים

עיצוב רהיטי פינת אוכל

עיצוב רהיטי פינת אוכל

עיצוב סלון

עיצוב סלון

מאת ג’אז

צ’קוני סימון

דירת פנטהאוז אופנתית עם מרפסת גג – SoHo by SA -DA Architecture

דירה כפרית ויוקרתית “אייס ווינטר” של בו דיזיין