התקנת אור LED במטבח

במאמר זה אנו מציגים בפניכם מאמר מעניין וחדשני עיצוב מטבח מודרני עם תחושת דינמיות. המטבח הוא חלק מקונספט מים יוצא דופן שתוכנן על ידי האדריכל האירי דארן מורגן. במטבח הדינמי שלו הוא רוצה להוסיף תחושת אנרגיה וחיות לעיצוב המטבח הנוקשה לעתים קרובות על ידי יצירת סימביוזה בין שתי סביבות שונות.

התקנת אור LED ואקווריום במטבח

התקנת נורות לד במטבח - כחול

של מורגן עיצוב מטבח מודרני מייצג את החיים עצמם ומשלב את הטבע באדריכלות. העיצוב בולט עם אקווריומים גדולים המובנים בארונות המטבח. נוכחות המים והסביבה הדינאמית בהם מוסיפים קסם מסוים לכל החדר. מצד אחד זה מיוחד שיש משהו כל כך ייחודי במטבח שלך ומצד שני זו הסביבה שלך שמעבירה את האווירה שלה לחדר כולו. המעצב מ עיצוב מטבח מודרני מתקשר כי מטרתו היא ליצור מערכת יחסים מסוג חדש גם בין הבעלים למטבח. הוא רוצה שאנשים ירגישו את מקומם במטבח בצורה הרבה יותר אישית וירגישו בבית, תחת הדינאמיות והחיות של המקום. מורגן יוצר את כל זה מבלי לפגוע בפונקציונליות או במטרה של עיצוב מטבח מודרניn להפסיד. הוא משתמש בגיאומטריה נקייה ופשוטה וחומרים מנוגדים עם תחושה חמימה. הוא משלב משטחים מבריקים לבנים, זכוכית ועץ כדי ליצור את האופי המודרני של המטבח.

אקווריום במטבח המודרני מאת מורגן

אקווריום במטבחים מודרניים

האלמנטים המיוחדים של העיצוב הם האקווריום המרשים באורך 3 מטרים מאחורי הכיור והתקנת האור האינטראקטיבית המוצבת מתחת לאי החופשי. עם טכנולוגיית LED בעלת אנרגיה נמוכה, ההתקנה משנה את צבעיה ומכניסה מצבי רוח שונים לחדר. לתכונה מיוחדת זו יש את הכוח לשנות את משמעות המטבח ולהפוך את עיצוב המטבח המודרני שלכם ממקום יומי מרגיע למקום לוהט פעיל בלילה..

מאת K.H. Christova

מטבח מודרני דינאמי בעיצוב יוקרתי

עיצוב מטבח מודרני דינאמי

משטחים מבריקים במטבחים מודרניים

מטבח מודרני - aquatheme

עץ כהה בעיצוב מטבח

עיצוב מטבח דינאמי עם עץ כהה

עיצוב מטבח קומפקטי

עיצוב מטבח מודרני ורענן