טרנדים אופנתיים אביב קיץ 2014 דגמים שונים בסדר

טרנדים אופנתיים אביב / קיץ 2014 – המבטא ממשיך להיות מונח על התריסים הקפלים. זה היה גם אקטואלי מאוד לסתיו ולחורף. עיוור הקפלים מאופיין בעדינות, עדינות וגמישות. זה נותן לבגדים שלך מגע קלאסי אלגנטי. שוב ושוב מציגים המעצבים גרסאות חדשות יותר ואפילו יפות יותר של השמלות עם וילונות קפלים. בדוק את הדגמים האלגנטיים האלה!

טרנדים אופנתיים אביב / קיץ 2014 – וילון הקפלים הקלאסי הוא עדכני

אורך חצאית באורך רצפת 2014 קפלים באלגנטיות בצבעים מנוגדים

קולקציית Salvatore Ferragamo מראה לנשים כיצד להוסיף תריסים קפלים לאאוטפיט שלהם בצורה מקורית ומושכת. חצאיות קפלים מאוד מסוגננות וקלאסיות, מבטאים קפלים א-סימטריים יוצרים לוכד עיניים מיוחד. תבנית הבד יכולה להיות דקה או גסה – תלוי בטעם שלך. אבל דבר אחד הוא חזק טרנדים אופנתיים אביב / קיץ 2014 בטוח – בגדים עם מבטאים כאלה תמיד נראים בטוב טעם ואסתטיים. כמו תמיד, המעצבת בוטגה ונטה והדוגמניות שלה משיגות להביע יופי נשי. היא משתמשת בעיוור הקפלים הקלאסי. קווים א -סימטריים מעניקים לקולקציה מראה חדש ומודרני. השמלה זורחת לבד ביופי כזה שהיא לא צריכה שום אביזרים.

טרנדים אופנתיים אביב / קיץ 2014 – בדים קפלים מתוחכמים

מעצבי אופנה אביב-קיץ 2014 המעצבת בוטגה וונטה

בדי הקפלים לא ישמשו רק לשמלות או חצאיות, אלא מתאימים מאוד גם לחולצות, חולצות ומכנסיים. הדבר היחיד שיכול להטריד מישהו הוא הדיוק שדורש טיפול ותחזוקה נאותים של הבד הזה. כדאי לשים לב לכל קיפול. את זה קשה להשיג בבית. בנוסף לעיוור הקפל, ה טרנדים אופנתיים אביב / קיץ 2014 כמו כן דגימות בד מקופלות ומקופלות בחזית. הם אופייניים לשמלות, חצאיות וחגורות. אין להכחיש את האפקט! בסתיו ובחורף חצאיות הקפלים באורך הרצפה מבדים משובחים היו פופולריות במיוחד. תן לזה להיות חלק מהארון שלך. קפלים ופפיטה תמיד מעודכנים ולעולם לא ייצאו מהאופנה.

מגמות אופנה מבטא בדים קפלים קולקציה צהובה

טרנדים אופנתיים אביב-קיץ 2014 פתק מתכתי קפלים

טרנדים אופנתיים אביב קיץ 2014 אלגנטי נוח כל יום

קולקציית מעצבים צבעים מקופלים מודרניים מקופלים

טרנדים אופנתיים אביב-קיץ 2014, דפוס אתרי, גוסאמר  טרנדים אופנתיים אביב-קיץ 2014 זרם דפוס כסף     מגמות אופנה אביב קיץ 2014 אליזבת טיילור קפלים