מגפיים-נעליים-טרנד-נעלי סתיו-2014-H & M-שאנל-השדרה החמישית-אלברטה-פרטי

האם אתה כבר בתהליך של עדכון המלתחה שלך בהתאם לטרנדים של סתיו 2014? אז אתה בהחלט לא צריך לשכוח את הנעליים שלך. לעתים קרובות הנעליים קובעות את שאר התלבושת, ולכן כדאי אפילו להתחיל איתן.

הדבר הגדול בזה טרנד נעליים בסתיו 2014 היא שגם אם אין לך זמן, או אפילו מתחשק לך לעשות קניות, אתה בשום אופן לא הולך להיות מהאופנה. הסיבה לכך היא שרבים מדגמי הנעליים הנוכחיים כבר היו במגמה בשנה שעברה. יתר על כן, הדגמים האופנתיים כל כך מגוונים שיש משהו לכולם. אלה חדשות מצוינות עבור חובבי הנעליים שביניכם.

אבל מה הם בדיוק הדגמים שאסור להחמיץ בשום ארון בגדים השנה? כמו בשנה שעברה, נעלי פלטפורמה ונעליים עם עקבי טריז או עקבים רגילים ועבים פופולריים. אז אם נשארו לכם זוג או שניים מהשנה שעברה, תוכלו ללבוש אותם בקלות בסתיו הקרוב ולהיות אופנתיים במקביל. האם אתה אוהב את זה יותר צבעוני ומושך את העין? אז זהו טרנד נעליים בסתיו 2014 מנעלי ספורט ונעלי ספורט בדיוק בשבילך, כמו גם כל הדגמים עם אבנים, מוטיבים של בעלי חיים צבעוניים וקישוטים אחרים. אבל לא רק צבעוניים וזוהרים פופולריים. השחור שוב גם מודרני, כמו גם גווני פסטל.

כעת אנו מציגים בפניכם את המרשים טרנד נעליים בסתיו 2014 בפירוט. מצא משהו שמתאים לך והתחל לחפש אותו מיד.

טרנד נעליים בסתיו 2014 – דוגמאות צבעוניות

מגמת נעליים-סתיו 2014-צבעוניות-מעוצבת-שטוחה-ועם עקב-H & M-Moschino

הנעליים האלה עם הדוגמאות הצבעוניות והיפות שלהן יכניסו אותך ללא ספק למצב רוח טוב. הדפוסים יכולים להשתנות. אז יש לך את הבחירה בין, למשל, מוטיבים של בעלי חיים, דוגמאות גיאומטריות ודוגמאות פרחוניות. העיקר עם זה טרנד נעליים בסתיו 2014 כלומר, הם צבעוניים ועליזים.

נעלי פלטפורמה – טרנד נעליים בסתיו 2014

נעלי אופנה-פלטפורמה-נעליים-נשים-עם עקבים-טריז-H & M-Graceland-Kenzo

סוג זה של נעליים נמצא במגמה כבר מספר עונות והוא גם טרנד טרנד נעליים בסתיו 2014. ניתן לתאר ללא ספק את נעלי הפלטפורמה והנעליים עם עקבי טריז כ”טרנד מסורתי “. כפי שזה נראה, הם כנראה עדיין יהיו נחוצים ושימושיים בעתיד.

schuhtrends-Herbst-2014-Sneakers-Sneakers-Reebok-Graceland-H & M-Chanel

מאמנים ונעלי ספורט יעילים

נעלי ההתעמלות מרשימות העונה עם צבעים עזים ודוגמאות יפות שעשויות ממוטיבים פרחוניים, כמו גם אבנים יעילות, דוגמאות סרוגות ותחרה. עצם העובדה שאנל הציגה דגמים כאלה פירושה שאסור להם להיעדר באף בגד או ארון נעליים. המוחלט טרנד נעליים בסתיו 2014!

מגמת נעליים בסתיו 2014-עור שחור-חלק-אלכסנדר-מקווין-לואי-ויטון- H ו- M-Dior

השחור החדש

שחור הוא צבע קלאסי שלעולם לא יוצא מהאופנה, אך העונה המגוון פשוט מרשים. ישנם דגמים אלגנטיים ונעליים ספורטיביות בצבע זה. פנה לזה טרנד נעליים בסתיו 2014 בהחלט ל.

סגנון רטרו-נעלי סתיו-עקב רחב-דולצ'ה-גבאנה-H & M-5th-Avenue-Alisha

פסקה רחבה

סגנון הרטרו המודרני מופיע כעת גם בצורת נעליים. הם משתלבים כמעט עם כל בגד והם נוחים ונעימים. נעל מושלמת לחיי היומיום!

סתיו-טרנד-נעלי פסטל-בז '-רוזה-גרייסלנד-בלוגירל-SMH-דיור-H & M

צבעי פסטל

עיצובים רומנטיים פופולריים מאוד בכל הנוגע לבגדים. כמובן שצריך גם זוג נעליים תואמות. במקרה זה, נעליים בגווני פסטל, כגון בז ‘, ורד או כחול בהיר, הן הטובות ביותר. תפנה מקום לזה בארון הנעליים שלך מיד טרנד נעליים בסתיו 2014.

מגפי קרסול טרנדיים עם שרוכים-אלכסנדר-מקווין-ה & מ-גרייסלנד-אלישה

מגפונים עם שרוכים

אחד הטרנדים המובילים בעונת הסתיו היא מגפוני השרוך. אלה ניתנים לבחירה בצורה של מגפי לחימה או בגרסאות אלגנטיות יותר. מה דעתך אם תבחר אותם בשחור? אז אל תחזיק רק אחד טרנד נעליים בסתיו 2014 אחד, אלא שניים.

נעלי טרנד-סתיו 2014-אבנים נוצצות-דולצ'ה-גבאנה-SMH-ג'ימי-צ'ו

אבנים נוצצות

עם נטייה זו, קיימות גרסאות מתאימות לחיי היום יום וגם לאירועים מיוחדים. ואתה חייב להודות שמדובר באבני חן ממש. א טרנד נעליים בסתיו 2014, אשר אתה בקושי יכול להתעלם ולהשאיר בחוץ.