מוטיבים של פרחי אביב אביב שחור לבן אלגנטי

מה העליון- טרנדים אופנתיים 2014 לאביב ולקיץ 2014, תוכל לגלות כאן. תוכלו גם לברר מה הכינו המעצבים הגדולים לעונה הקרובה, מה ניתן למיין מהארון ומה אופנתי.

מגמות האופנה לשנת 2014 במבט חטוף

חצאית ארוכה בסגנון אלגנטי צבעים רעננים קיץ

האופנה בעונת האביב / קיץ 2014 תהיה צבעונית, מרעננת ומגוונת. הפעם המעצבים אדיבים יותר עם הנשים ומבטיחים נוחות רבה יותר באמצעות גזרה רופפת וקווים נקיים יותר.

אתה עומד לארגן את הארון שלך ולזרוק בגדים ישנים? ואז עצור לרגע! לפחות שמור על אלה עם תחרה, כי דגמים כאלה הם להיט כולל העונה והם אחד מאלה טרנדים אופנתיים 2014. כי מה יותר סקסי מעירום מסתורי. המוטיבים של בעלי החיים נשארים גם הם במגמה, אך בממוצע. דפוסי הזברה והנמר תופסים את המקומות העליונים.

טרנדים אופנתיים 2014 – מכנסיים קצרים הם עדכניים

שמלת דפוס בעלי חיים מכנסיים קצרים ספורט outfot

כמו כן, הכינו את המכנסיים הקצרים. הם חובה לעונת הקיץ. דגמי הרטרו עם המותניים הגבוהים יותר מודרניים במיוחד. אתה יכול לשלב את זה עם חלק עליון עם מחשוף עמוק או חזה. אבל אל תשכח לבקר בחדר הכושר באופן קבוע כדי שתוכל להשוויץ בבטן יפה.

גם בגדי ספורט כמו חצאיות טניס, גופיות כדורסל, מכנסי ספורט וחולצות טריקו רגילות עם כתובות הופכות למודרניות. כולם נהדרים לטיול אחר הצהריים. דוגמא לכך טרנדים אופנתיים 2014 הוא האוסף של טומי הילפיגר.

כרגע יש גם דוגמניות עם הדפסי אמנות בסגנון סלבדור דאלי ופופ ארט.

טרנדים אופנתיים ערב יומיומי אלגנטי לכל טעם

מגמות אופנה שבוע האופנה פריז קולקציית מעצבי אביב

חצאית קצרה או מכנסיים קצרים עליונים משולבים

מגמות אופנה מגמות שבוע האופנה בניו יורק פרחים מוטיבים

ניואנס חזק להשתמש במצב הרוח הקיצי שילובים רבים

כסף זהב משלבים ביעילות רעיונות לדוגמאות מצחיקות

חתכים רעיונות עיצוב מבטאים בדוגמת פרחי עור