קווים ישרים-כובע-ילדה-בז '

עבור רבים, לאופנה תפקיד מרכזי בחיים. הוא גם בן לוויה קבוע בחיי היומיום, בין אם זה על שערי מגזיני אופנה שונים, בטלוויזיה ובסרטונים או ברחוב. אבל זה מועיל שיש לך כמה טיפים לאופנה גם אם אתה לא מהאנשים שמאוד מושפעים מאופנה. עצות אופנה אלה, עליהן נסביר בפירוט רב יותר להלן, יעזרו לכם להימנע מטעויות או להימנע בדיוק מההפך ממה שציפינו בפועל.

 טיפים לאופנה – השקיע בדגמים קלאסיים לנצח

הלבשת עסקים לחצאית שחורה

טיפים לאופנה שלעולם לא תתחרט אם תעקוב אחריהם. הכוונה היא, בין היתר, חצאיות מסוג “עיפרון”, מוקסינו, בלייזרים, חולצה לבנה, נעליים פשוטות עם עקבים או השמלה הקצרה והשחורה. כל הבגדים האלה הם רק חלק קטן מאלה שהצבעים והדגמים שלהם לעולם לא ייצאו מהאופנה, ולכן כדאי להשקיע בהם

 טיפים לאופנה – החבר הכי טוב שלך הוא גם התופרת הטובה ביותר

חייט אופנת רטרו אופנה קלאסית

טיפים לאופנה כשזה מגיע לתופרת: כמה פעמים התאכזבת שהתופרת שלך לא יכולה להבין את הרעיונות שלך ובכך ליישם אותם? כולם מכירים את הבעיה הזו. אז עדיף לשאול את החבר הכי טוב שלך לדעתה ועזרה. אחרי הכל, היא מכירה אותך ואת הטעם שלך הכי טוב, ואם היא באמת החברה הכי טובה שלך, היא לא תחסוך ממך ביקורת מהסיבה הפשוטה שהיא רוצה לעזור לך.

האביזרים

אביזרי תיק יד דגמים צבעוניים

האביזרים הם לפעמים החלק החשוב ביותר של התלבושת כולה, ובתנאי שהם נבחרים בצורה נכונה ומתאימה, יכולים לגרום לאאוטפיט להיראות טוב עוד יותר. בנוסף לתכשיטים, אביזרים כאלה כוללים גם צעיפים, נעליים, תיקים וחגורות. מה שאולי לא ציפיתם הוא שהתיק או הכיס לטלפון הסלולרי ייכללו גם כן. המבחר כל כך גדול בימים אלה שאפילו למאוד מפואר, אבל גם השמרני ביותר, ימצא משהו שמתאים לעצמם..

דֵנִים

צמיד שמלת ג'ינס לבנות ג'ינס

ג’ינס הוא גם חלק מכל פריט לבוש שלעולם לא יוצא מהאופנה. אתה ללא ספק אחת ההמצאות הטובות ביותר אי פעם. הדבר הטוב ביותר בהם הוא שאתה יכול לשלב אותם עם כל מיני בגדים אחרים בהתאם למה שמתחשק לך, כולל סנדלים עקב שטוח או נעלי עקב אלגנטיות. בדיוק מסיבה זו לעולם לא תוכל לטעות בבחירת זוג ג’ינס.

 התחתונים

אופנה-טיפים-יסודות-תחתונים-חזייה צבעונית

רק כי התחתונים נמצאים מתחת לשאר הבגדים אסור לזלזל. כי דווקא בגלל החומר, הדוגמאות והעיטורים היפים המוצעים לתחתונים, אישה מרגישה יפה ובטוחה בעצמה. הודות למאפיינים אלה, התחתונים אידיאליים גם כמבטא, כפי שתואר לעיל.

אם אינך בטוח מה ללבוש, לך על האחד האלגנטי יותר

מגפיים מדגמי כחול כהה

למקרה שאתה תוהה למה הכוונה באלגנטיות או באופן רשמי: בחר את פריט הלבוש שגורם לך להרגיש הכי טוב ושאתה יודע שימשוך את תשומת הלב של כולם. אז אתה יכול להיות בטוח שלא תטעה.

אל תיפול לשיגעון של נטיות

אופנה-2014-עם כובע ונעלי עקב

עליך תמיד לבחור מתוך הנטיות המתאימות לסוג שלך. זה שמשהו במגמה לא אומר שזה מתאים לשיער, לעור או למבנה הגוף שלך. אל תשכח זאת!

בגדים אופנתיים-סימטריים-קווים וצורות

אל תראה יותר מדי עור! הראו מחשוף או רגליים חשופות – לא שניהם.

תתבל את הקלאסיקה

בגדים שחורים עם צעיף

כפי שכבר צוין, זה יתרון אם תוכל למצוא כמה דגמים קלאסיים לארון הבגדים שלך. התלבושת הופכת למעניינת עוד יותר אם מתבלים את הדגמים האלה במבטאים מודרניים. מבטא כזה יכול להיות צעיף משי יפה עם דוגמאות חצופות יותר או מעט רקמה על הג’ינס המודרני.