נעלי פום-פום -קיץ-טרנד-מעצבים-סנדלים-אופנת אופנה

בקיץ אתה יכול להשתמש יותר בצבע וכך להיות בהרמוניה עם מזג האוויר החמים והשטוף. בנוסף, מוטיבים צבעוניים מאפיינים כיף ומצב רוח טוב, שהם מאוד פופולריים למרות שהחג קרוב או חלף. טרנד הקיץ האחרון מתמקד בנקודה זו ומתמקד במוטיבים אתניים. נעלי פומפון, אביזרים ובגדים מעוצבים חוגגים את געגוע הקיץ.

נעלי פום -פום – טרנד הקיץ מחוץ למסלולנעלי פום. נעלי פום

הסנדלים הרומיים הקלאסיים נותרים פופולריים מאוד ומתבלטים כנעלי הקיץ האולטימטיביות שיש לכל פאשניסט בארון הנעליים שלו. כאשר ‘אתנו’ שורר על המסלול, מודלים בסיסיים מסוננים ומפורשים מחדש באמצעות מגמה זו.

נעלי פומפון – מנעלי עקב שטוחות ועד גבוהות

נעלי פומפון סנדלי טרנד קיץ מעצבי אופנה

כך, כפכפים, סנדלים שטוחים, סנדלים עם עקבים ואפילו נעלי עקב אימצו קישוטים שונים מאמנות עממית ומבססים את הטרנד החדש לנעלי בובלי. הם לוכדי העין המוחלטים ומוסיפים באמת מגוון לכל לוק. הנעליים האלה הן פריט חובה אמיתי לאוהבי הסגנון הבוהמי!

נעלי פומפון לתלבושת קיץ צבעונית

נעלי פום-פום -קיץ-טרנד-סנדלים-סל-תיק-אאוטפיט

כמובן שנעלי השרוך ​​הקיציות האלה נראות מאוד מושכות את העין וצריכות להיות משולבות בחוכמה עם שאר חלקי הלבוש. אביזרים בעלי אלמנטים דומים כגון פונפונים, ציציות, פנינים וצבעים נלווים גורמים למראה להיראות קוהרנטי. ביגוד פשוט יחסית משתלב היטב עם זה.

נעלי פומפון – סנדלים אלגנטיים

פונ-פום-נעלי-קיץ-טרנד-מעצב-לבן-אלגנטי

הדגם המקורי, סנדלים אלגנטיים עם מבטאים של פונפון, הושק על ידי המותג Aquazzura ומחירו מתחיל ב -600 יורו לפאר, השטוחים קצת יותר זולים – בסביבות 400 יורו. הגרסאות האלטרנטיביות של מותגי נעליים נגישים גם חופרות עמוק בכיס שלך במחיר של מעל 100 יורו. אתה יכול גם להכין סנדלי בוהו אותנטיים מאוד בעצמך, נראה לך כיצד.

נעלי פום -פום – קישטו סנדלים בסיסיים בפונפונים

נעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-סנדלים-עקב-צבעוני-דיי

סנדלים בסיסיים פשוטים או סנדלים עם עקב ניתן לתבל במאמץ מועט בהתאם לטרנד האחרון. חפש זוג בצבע ניטרלי, מהטובים ביותר בז ‘ / עירום, לבן או שחור, שיש להם גם חבלים או רצועות. אתה יכול גם להשיג פונים מכל צבע – תחשוב על איזה פריט לבוש ותיק מראש & אתה רוצה לנעול את הנעליים החדשות.

הכינו בעצמכם נעלי פונפונים, אבל קודם כל הפונפונים 

פונפונים-נעלי-קיץ-טרנד-פונפון-עשה זאת בעצמך

אתה יכול להשיג פונים בחנות יצירה או להזמין אותם באינטרנט. בסביבות 50 פונים אתה צריך להוציא בסביבות 2 יורו, תלוי בחומר ובספק. לחלופין, אתה יכול להכין כמה בעצמך. בעזרת מזלג תוכלו ליצור שיטוטים נהדרים. החוט שנבחר צריך להיות זהה לכל הכדורים.

נעלי פומפון DIY – הוראות

נעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-הוראות-ציצית-סנדלים-בסיסיים

אתה צריך בין 10 ל -20 פומפונים לנעל אחת. ניתן להוסיף גם פנינים, כדורי לבד ותליונים קטנים. אז אתה צריך להחליט על שיטת חיבור או, במילים אחרות, כיצד אתה מחבר את האלמנטים הדקורטיביים לנעליים.

טרנד קיץ לוהט – לקשט נעלי עקב בסיסיות בפונפונים

פונ-פונ-נעלי-קיץ-טרנד-הוראות-צבעוני-מקשט-דיי

ניתן לחבר את הפונים בעזרת דבק שקוף. אנו לא ממליצים להשתמש בדבק חם, אלא בדבק עדין יותר לכל מטרה המתייבש במהירות. ניתן להשתמש בדבק -על גם עבור האלמנטים הקטנים ביותר. אחרת, ניתן לקשור את הכדורים והתליונים לסנדל בעזרת מחט וחוט. על שרוכי הנעליים יש פונפונים צבעוניים & ושות ‘נתלה עם עפעפי מתכת. בהתאם לסוג הנעל ולתכונות המיוחדות שלה, בחר את הגרסה הטובה ביותר.

הכינו נעלי פונפ בעצמכם – הוראות

pom-pom-shoes-summer-trend-diy-instructions-do-it-yourself

כלל הזהב לנעלי פונפום הוא: ‘עוד זה יותר’, ולכן אנו ממליצים שתקבל מספר גדלים, צבעים ועיצובים שונים של פומפונים. לפני שתמשיך עם תיקון הנעל, תחשוב באילו חומרים אתה באמת משתמש ואילו אמורים להיכשל.

קישטו סנדלי עקב גבוה עם פומפונים צבעוניים, ציציות וסרטי פומפון

פונפונים-נעלי-קיץ-טרנד-הוראות-עשה זאת בעצמך-גדילים

השוק היצירתי מציע גם סרטי פומפון בכל הצבעים אותם ניתן להצמיד בקלות לרצועות הסנדלים. קנה כמה שיתאימו למלתחה הבסיסית שלך.

עשה זאת בעצמך נעלי פום -פום – תקנו את האלמנטים הדקורטיביים בעזרת דבק שקוף

נעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-הוראות-קישוט נעלי עקב

מדוד בדיוק כמה רצועת חוט ופונפון אתה צריך והכן פעמיים מכל מה שאתה רוצה לצרף לנעל. בעת העיטור וודאו שהתוצאה תהיה סימטרית ושווה. כדורי הלבד הקטנים ביותר יכולים למלא פערים שנוצרו.

מקשטים סנדלי עור – יוצרים חורים קטנים בעזרת צבת אגרוף

נעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-דיי-אגרוף-עור

אם ברצונך לקשט סנדלי עור, אנו ממליצים להשתמש בצבת חבטות. עם הקובץ המצורף הקטן ביותר, אתה יכול לנקב חורים במקומות הרצויים שבהם ברצונך לחבוש את הפונים והציציות. לאחר מכן תוכל לקשור אותם היטב בעזרת חוט או חוט ולהיות בצד הבטוח שהם לא יורדים.

נעלי פום -פום בסגנון בוהו שיק

פום-נעליים-קיץ-טרנד-בוהו-שטוח-מצחיק

השתמש בעפעפי מתכת קטנים כדי לתקן את האלמנטים הדקורטיביים והתליונים לחוטים העוטפים את הרגל התחתונה. עדיף לבחור אלה במראה זהב, שהולך נפלא עם קיץ ושמש.

נעלי פומפון לילדים

נעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-מיני-אני-מצב-סנדלים

אם אתה מעדיף סנדלים ונעליים באופן כללי שנשמרות פשוטות, אז עיצוב כמה לבתך הקטנה. ילדות קטנות תמיד מצפות לאביזרים מעוצבים ואופנתיים להפליא. תלבושות המבוססות על המוטו ‘מיני אני’ מלאות ברעיונות ולכן ניתן ליישם אותן בקלות.

אופנת חוף עם סנדלי פונפונים

נעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-חוף-בוהמי-אופנה

סנדלי הפונפונים הם פשוט פריט חובה לקיץ. תלבושת חוף עם נעלי בית נראית נכונה, נינוחה, מזדמנת וללא ספק דמוית חג. פנקו את עצמכם בזוג או תכננו אחד בעצמכם.

צִבעוֹנִי נעלי פומפון למגע נינוח בתלבושת הקיץ

פונ-פום-נעליים-קיץ-טרנד-אופניים-קז'ואל-אאוטפיט

נעלי פומפון ואביזרים תואמים – תיק סל

פום-נעלי-קיץ-טרנד-סל-תיק-אביזרים-קרוואן

כפי שידוע לכל האופנהנית בבירור, האביזרים הנכונים הופכים את המראה לייחודי וייחודי. למה כשאתה יוצר את נעלי הפומפ שלך, כדאי לחשוב על האביזרים התואמים. חשבו כיצד יכולים להיראות ההרכבים האפשריים שלכם והכינו עוד חתיכה קטנה או שתיים.

תליון פונפון

פונפונים-נעלי-קיץ-טרנד-אביזרים-תיק-אתנו-קלאץ '

תליון למפתחות, לתיק או פשוט כאביזר ניתן להרכיב במהירות מכמה פונים. הרשה לעצמך להיות בהשראת אמנות עממית או הצעות מעצבים ופרש את דמיונך.

אופנה אתנית – מוטיבים עממיים, ציציות ודוגמאות צבעוניות

פונ-פום-נעליים-קיץ-טרנד-לבוש-אאוטפיט-שילובים

נעלי הפונפום בהחלט מתאימות לנשים מוחצנות שאוהבות להתנסות באופנה. תוכלו להבחין בו מרחוק ולזהות אותו מיד בהמון. הם אוהבים את שילוב הסגנונות והשילובים הנועזים.

מבטאים עדינים של פונפונים

פונ-פונ-נעליים-קיץ-טרנד-כובע קש-אופנה-לקשט-אאוטפיט

גם פומפונים יכולים להיראות רגילים ולא ממש לבלוט. כפרט עדין, אלה העשויים מחוט מעוצבים בצבע אחד או שניים ומיושמים בדיסקרטיות. אלה מביאים פתק שובב למראה מבלי להגזים.

נעלי פום -פום – ססגוניות או מונוכרום

נעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-סנדלים-כחולים שטוחים

נעלי פום -פום יש בשפע בשוק. יצירות המעצבים של מותגים כמו דולצ’ה & גבאנה, סופיה וובסטר, ג’ימי צ’ו ואקווזאורה עולים הון אבל יש להם גם עותקים במחירים סבירים.

נעלי פומפון עם עקבים לקיץ – צבע אחד

נעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-אלגנטי-אדום-זמש

מונוכרום, אלגנטי או עם פונפון עשוי זמש, פרווה או צמר, הבחירה היא בשפע. ה- Deisgnerstück משמשים השראה לדגמים תוצרת עצמית. בנוסף, טרנד הקיץ של הלופים הוא דמיוני במיוחד לתבל זוג נעליים ישנות ומשעממות. הרשה לעצמך לקבל השראה ממגוון העיצובים.

שׁוֹנִים דוגמניות נעלי פומפוןנעלי פונ-פום-קיץ-טרנד-אלגנטי-פרווה-שחור-ורוד

מעצבים אלגנטיים ומוגזמים נעלי פומפון

פונ-פונ-נעלי-קיץ-טרנד-מעצב-אלגנטי-סגול

טרנדים לקיץ 2016 – נעלי פומפון של דולצ’ה & גבאנה

פונ-פונ-נעלי-קיץ-טרנד-מעצב-דולצ'ה-גבאנה

נעלי עקב פומפון של סופיה וובסטר

פום-נעליים-קיץ-טרנד-מעצבת-נעלי עקב-סופיה-וובסטר

נעלי עקב פומפון של ג’ימי צ’ו

פום-נעליים-קיץ-טרנד-מעצבים-נעלי עקב-ג'ימי-צ'ו

נעלי פומפון – בלוגרים אוהבים אותן!

pom-pom-shoes-summer-trend-blogger-elegant-extravagant