בימי סתיו גשומים צעירים ומבוגרים זקוקים לבגדי גשם טובים. ילדים במיוחד צריכים להיות מוגנים היטב מכף רגל ועד ראש. בגדי הגשם לילדים צריכים להיות פונקציונאליים, פרקטיים ועם זאת צבעוניים ועליזים. נספר לכם במאמר אילו בגדים מתאימים. טיולים על החוף או ביער מהנים מאוד, אפילו בגשם וברוח.

בגדי גשם לילדים מגיל 5 שנים: מעיל הגשם

מגפי גומי לילדים ומטרייה נושאים טיפים

בדרך כלל ישנם שני סוגים של מעילי גשם: מעילי הגשם הרגילים הם דקים מאוד ועשויים PVC או פוליאסטר. הם מציעים רק הגנה מפני גשם ורוח, אך אינם מחממים אותך. היתרון: ניתן לשלב מעילים אלה עם ז’קט או אפוד תואם. כך שהילד מוכן היטב למזג אוויר משתנה. יש גם גרסה שנייה ואלו המעילים שנקראים עמידים למים, המורכבים משתי שכבות. השכבה העליונה עשויה פוליאסטר, שכבת הבד התחתונה. ניתן לרפד גם מעילים אלה.

בגדי גשם לילדים טיפים ללבוש מעיל גשם ומגפיים

לא משנה איזה מבין שני הגרסאות שתבחר, מעיל הגשם בהחלט אמור להיות מסוגל לעשות דבר אחד: כלומר, להגן מפני גשם ומים. אבל לא כל עמיד למים הוא תמיד עמיד למים. התקן האירופי EN 343 נותן בהירות רבה יותר לגבי אילו בדים ניתן לתאר כעמידים בפני מים. חדירות המים של טקסטיל נקבעת באמצעות בדיקה מיוחדת. מים נלחצים על מעיל הגשם בלחץ. אם יותר משלוש טיפות חודרות לבד, זה כבר לא נחשב עמיד למים. הלחץ שבעזרתו נלחצו המים על המעיל ידוע בשם “עמוד המים”. ככל שערך עמוד המים גבוה יותר, כך הגנת הגשם טובה יותר. מעיל גשם כבר מתואר כעמיד למים מ -1300 מילימטרים, ניתן למצוא את החותמת בחלק הפנימי של הבגד. עם זאת, ערך זה אינו מספיק ואינו יכול לספק הגנה בגשם כבד. בגדי הגשם מחולקים לארבע קטגוריות, להלן נסביר לך את ההבדלים.

בגדי חוץ לילדים

1.500 מילימטרים של עמוד מים מציע הגנה מוגבלת בלבד, כלומר מפני טפטוף. למרות שערך זה מספיק בגרמניה כדי להגדיר את מעיל הגשם כעמיד למים, הוא אינו מתאים למשחק על קרקע לחה או להליכה בגשם כבד..

כתוב על החותמת עמוד מים 4000 מילימטרים, אז זה אומר שז’קט הגשם יכול להגן ביעילות על הילדים מפני גשם כבד ואדמה רטובה.

ערך בין 4,000 ו -10,000 מילימטרים בעל בגדי הגשם האיכותיים, המגינים גם מפני גשם כבד מאוד ומזג אוויר גרוע.

ערכים שהם בערך 10 000 מילימטרים בגדי מגן מקצועיים.

בגדי גשם לילדים עם מגפי גומי ומטריה

ניתן לטפל בבגד גם בתרסיס הספגה, כך שהמים לא יחדרו למעיל הגשם כל כך מהר. מעיל גשם הנחשב למים לא רק מגן מפני מים, אלא גם מפני רוחות עזות.

במיוחד עם ילדים, מעיל הגשם צריך לא רק לספק הגנה מפני גשם, אלא גם להיות נושם. ילדים פעילים ומיוזעים מאוד וזקוקים לבגדים שמושכים את הלחות הזו מהעור והחוצה. כדי לקבוע את נשימתו של בד, היצרנים מודדים את הלחות המשתחררת בגרמים למטר מרובע למשך 24 שעות. אותו הדבר תקף כאן: ככל שהערך גבוה יותר, כך הבגדים נושמים יותר. לכן מעילי גשם איכותיים מסופקים עם ממברנות.

מעיל גשם לילדים בגדי גשם עם טיפים לדוגמאות עליזות

מעיל הגשם נחשב לנשימה החל מ -1000 גרם / מ”ר / 24 שעות. עם זאת, הלבשה עליונה זו מתאימה לשימוש לטווח קצר בלבד ומומלצת לפעילות גופנית נמוכה עד בינונית.

אם אתה רוצה לקנות בגדי ילדים לילדים שניתן ללבוש במשך שעות, עליך לבחור במעיל גשם בשווי של כ -3,000 גרם / מ”ר / 24 שעות.

ביגוד בשווי של מעל 5,000 גרם / מ”ר / 24 שעות מתאים למאמץ גופני כבד כמו ריצה.

ערכים מעל 10,000 מבטיחים נשימה גבוהה לספורטאים מקצועיים.

בגדי ילדים לילדים, מעילי גשם ורוח ומגפיים

כבר הזכרנו כי מעילי הגשם יכולים להיות בעלי מספר שכבות. כעת ניתן לכם סקירה כללית של הגרסאות:

1. מעילי גשם מרופדים. החומר החיצוני הוא פוליאסטר, החלק הפנימי של מעיל הגשם מרופד בבד רך. בטנה מגבירה את הנוחות.

2. מעיל הגשם התלת שכבתי עשוי מחומר חיצוני חזק כמו פוליאסטר, שכבת ממברנה וריפוד. הוא נוח במיוחד ומציע הגנה טובה גם בגשם כבד. מעיל הגשם התלת שכבתי מספיק כבגדים חיצוניים ואין צורך לשים על הילד אפוד או ז’קט נוסף מתחת.

3. מעילי הסופטשל אינם עמידים למים. מעל לכל, הם מגינים מפני שחיקה הנגרמת מחיכוך בזמן משחק. לעומת זאת, מעילי הגשם הקשים יותר חזקים ועמידים למים.

בגדי גשם לילדים מגיל 5 שנים: מכנסי הבוץ

בגדי גשם לילדים עם נעלי בית וחולצות במזג אוויר חם של סתיו

מכנסי הבוץ או הגשם יחד עם מעיל הגשם הופכים את התלבושת המושלמת לימי סתיו קרים וגשומים. ניתן להשיג את הבגד בשתי גרסאות: המכנסיים עם כתפיות מתאימים לחודשי הסתיו הקרים של אוקטובר ונובמבר. המכנסיים לא מחממים אותך ולכן נלבשים מסוף הקיץ ועד תחילת הסתיו. אם כבר יש שלג, ההורים צריכים לבחור במכנסי פגז קשיח. כיוון שקרח ושלג מציבים דרישות גבוהות לבגדי ילדים והמכנסיים צריכים לעמוד בתנאים קשים יותר. אבל לפני שאתה משקיע הרבה כסף בבגדי גשם, עליך לשאול את עצמך את השאלה: היכן, באיזו תדירות ולכמה זמן הוא נלבש? אם הילד משחק בתוך בור החול במשך שעה ביום, אז הוא לא צריך מכנסיים קשים. לאחר מכן זוג מכנסי בוץ עשויים פוליאתילן מספיקים לחלוטין. אם הילדים לומדים בגן יער, אז הם צריכים להתלבש בהתאם.

בגדי גשם לילדים בכל הגילאים: מגפי גומי

בגדי גשם עם מגפי ומכנסיים

מגפי וולינגטון הם חובה מוחלטת כאשר יורד גשם, כי מובטח להם שהם ישמרו על כפות הרגליים יבשות ויגנו עליהן מפני לחות ובוץ. בדומה למעיל הגשם, גם מגפי הגומי זמינים עם ובלי בטנה פנימית. הכל תלוי במזג האוויר, איזה דגם יש ללבוש. בקיץ ובסתיו, כפות רגלי הילדים מזיעות באופן משמעותי יותר והבטנה הפנימית סופגת זיעה. בסופו של דבר, רגלי הילדים נשארות רטובות כל היום.

בגדי גשם לילדים: כובע גשם מערבי

בגדי גשם לילדים כובע הגשם הדרום -מערבי מעשי ומגן מפני גשם

הדרום -מערב שימש במקור את המלחים ככיסוי ראש במזג אוויר גרוע. הודות לשוליים הרחבים שלהם, אף מי גשמים לא יכולים להיתקל בבגדים. כיום כובע הגשם עשוי מחומרים רבים. ברכישה כדאי לוודא שהחומר העליון עמיד במים ושהתפרים מרותכים. כותנה ספוג, למשל, היא אופציה. הוא אינו יכול להגן במאה אחוז מפני גשם, אך הבד נושם. אופציה נוספת היא פוליאסטר. רצועת סערה מתכווננת עם פקק תורמת גם היא לנוחות הלבישה.

בגדי גשם לילדים בין שנה ל -3 שנים: הגשם בסך הכל

בגדי ילדים לילדים-טיפים-מה ללבוש במזג אוויר גרוע

קיימת גרסה נוספת לתינוקות ופעוטות בגיל שנה עד שלוש: הגשם בסך הכל. הוא אידיאלי לילדים זוחלים ולילדים שאוהבים לשחק בישיבה. כי הבגד משיג יתרון מכריע. בניגוד לחליפת הגשם, לא יכולה לחדור לחות בין מעיל הגשם למכנסי הבוץ. במקרה הטוב, לגשם הכולל מכסה מנוע. רוכסן באורך מלא מקל על ההלבשה וחפתים אלסטיים על השרוול ושולי המכנסיים מגבירים את הנוחות ומאפשרים תנועה חופשית. לבוש הגשם הזה דוחה מים ומגן מפני הרוח, אך אינו מחמם אותך. לכן הילד צריך ללבוש מכנסיים או גרביונים וסוודר מתחת.

בגדי גשם ובטיחות ילדים

בגדי גשם לילדים לטיולים ביער

בגדי הגשם הנכונים צריכים לא רק להגן על הילדים מפני לחות ורוח. בדומה לבגדים עליונים, גם ההורים צריכים לייחס חשיבות לבטיחות. לכן לרוב מעילי הגשם והמכנסיים יש רצועות רפלקטיביות כך שהילדים נראים היטב ביער, כמו גם ברחוב. אם אלה חסרים, ניתן להגדיל את הראות עם צבעים חזקים. ילדים ממילא אוהבים בגדים בהירים בצבעים עזים. בינתיים, מעילי הגשם, מכנסי הבוץ ומגפי הגומי הפכו למושכי עיניים של ממש. הם מעוטרים בשפע בהדפסים שונים ואינם נחותים בשום אופן מבגדי ילדים רגילים מבחינת אופנה.

בגדי גשם לילדים: כדאי לשים לב לכך בעת הניקוי

בגדי ילדים מגפיים צבעוניים ומעיל גשם ומטריה

אין צורך לומר כי בגדי הגשם של ילדים מתלכלכים מאוד ולכן חשוב יותר שכל פריטי הלבוש ינוקו מדי יום. יחד עם זאת, בגדי הגשם רגישים מאוד וכדאי לשים לב לכמה דברים בכל שטיפה. אלא אם כן צוין אחרת על ידי היצרן, אתה יכול לשטוף את בגדי הגשם בעדינות. עקוב אחר כמה כללים בסיסיים:

  • השתמש אך ורק בחומר ניקוי עדין מכיוון שהוא אינו מכיל אקונומיקה, אנזימים או חומרי ניקוי אופטיים העלולים לפגוע בטקסטיל..
  • אין להשתמש במרכך כביסה.
  • שטפו את בגדי הגשם בטמפרטורה נמוכה. 30 מעלות צלזיוס הוכיחו את עצמם כאופטימליים.
  • הימנע מסובב את הכביסה במרץ רב מדי. מהירות סיבוב בין 600 ל -800 הוכיחה את עצמה כאופטימלית.
  • עדיף לייבש את בגדי הגשם שלך באוויר במקום לשים אותם במייבש הכביסה. טמפרטורות גבוהות יותר עלולות לפגוע בטקסטיל.
  • במידת הצורך, תוכלו לספוג מחדש בגדי ילדים לילדים לאחר הכביסה. ישנם תרסיסים מיוחדים למטרה זו.

בגדי גשם לילדים: בזכות אפשרויות הצבע וההדפסה הרבות, מעיל הגשם הפך לאמירה של ממש

בגדי גשם לילדות מגפי גומי ורודים וחמודים ומעיל גשם

יצרנים רבים מציעים מעילי גשם ושמשיות עם אותם דפוסים

בגדי חוץ לילדים לטיולים בסתיו

במזג אוויר משתנה וטפטופים, הקטנים יכולים ללבוש רק מעיל גשם ומגפי גומי

בגדי ילדים לילדים מה ללבוש טיפים של מעיל גשם

מעילי הגשם בצבעים עזים נראים היטב

בגדי ילדים לימים גשומים

לא כל עמיד למים הוא תמיד עמיד למים: ישנם מספר ערכים שכדאי לשים אליהם לב בעת רכישת בגדי גשם

בגדי ילדים לילדים בוחרים מעילי גשם טיפים לקנייה להורים

בעת רכישת מעיל גשם יש לקחת בחשבון מספר דברים

ילדת בגדי גשם עם מגפי גומי צהובים ומעיל גשם

בסוף הקיץ מספיקים רק מגפי גומי

בגדי ילדים לילדים עם מגפי גומי ומטריה

בגדי גשם לפעוטות

בגדי גשם מכנסי גשם לילדים או כל דבר מה ללבוש