בגדי ספורט למטייל מעיל הסופטשל האביב

צללית מחמיאה לדמות, גזרה ידידותית לתנועה ושילובי צבעים מודרניים הופכים את ז’קט הסופטשל לגולת הכותרת בכל תלבושת ספורטיבית. הבגד נהנה מפופולריות הולכת וגוברת והוא אחד מבגדי הספורט האביביים הפופולריים ביותר במשך שנים. הודות לנשימה, הוא הפך להיות בן לוויה נאמן לחובבי ספורט חוצות, רוכבי אופניים ומטיילים.

בגדי ספורט לאביב – מעיל הסופטשל מגן מפני גשם, רוח וקור

בגדי ספורט למקטורן האביב-סופטשל-מכנסי ספורט גברים

החומר סופטשל / קליפה רכה / מורכב משתי שכבות בד – השכבה העליונה מגינה מפני רוח ודוחה מים, השכבה התחתונה מבודדת. רוב הקליפות עשויות מפלסטיק כמו פוליאסטר או פוליאמיד. הבד החזק, אך יחד עם זאת רך, מגן מפני השפעות סביבתיות חיצוניות, מעביר לחות, תומך במחזור האוויר ובכך מווסת את אקלים הגוף. מעילי סופטשל יכול להבטיח הגנה על לחות בגשם קל עד בינוני ולכן הם מתאימים באופן אידיאלי לטיולים וטיולי יום.

היתרונות של ביגוד פונקציונלי במבט חטוף:

-בד עמיד בפני שחיקה, צבעוני וקל לטיפול

– בד אלסטי המאפשר תנועה חופשית ותורם לנוחות לבישה גבוהה

– קל במיוחד, חוסך נפח אריזה ולכן הוא מעשי ביותר להובלה

– משלב שתי שכבות לבוש במעיל / גשם ומעיל צמר / ולכן הוא אלטרנטיבה טובה למעילים מרופדים מסורתיים

– עמיד בפני רוח, גמיש ודוחה מים – אידיאלי ללבישה בטמפרטורות שוות וגשם מטפטף

– מעביר חום מיותר ומווסת לחות – זה מבטיח תחושת רווחה גם בזמן מאמץ גופני גבוה יותר.

בגדי ספורט לאביב – שימושים במעיל הסופטשל

בגדי ספורט לטיול מעיל הסווטשיל האביב

מעיל הסופטשל הוא פריט הלבוש המושלם לטיול משפחתי או לטיולים של חצי יום – כאשר משקל הציוד הוא גורם חשוב. רוכבי אופניים ורוכבים יכולים להשתמש גם במעיל מעיל הרוח בחיי היומיום. ספורטאים פעילים שלא נותנים למזג האוויר הגרוע לעצור אותם תמיד יש את בגדי הסופטשל איתם. אבל ילדים לובשים אותם גם באביב ובסתיו – כך שהם מוגנים מפני הצטננות בזמן המשחק.

ואם אתה חושב שז’קט ספורט אינו אופנתי, אתה טועה – בימינו הוא זורח בצבעים אופנתיים / ירוק דשא וכחול טורקיז /, הוא מזוגג עם רוכסנים בעיצוב מגניב ובעל גזרה מחמיאה לדמות. המעיל הפונקציונאלי יוצר אנסמבל אטרקטיבי עם ג’ינס, מכנסי ריצה ומכנסי מטען. בְּ- אנגלברט שטראוס לדוגמה, מוצעים מכנסיים תרמיים שונים שיכולים לעגל את תלבושת האביב של ספורטאי התחביב.

בגדי ספורט לאביב – טיפים לטיפול במעיל הסופטשל

בגדי ספורט-אביב-נשים-רנר-טיפים

עם מעילי סופטשל, הטיפול הנכון ממלא תפקיד מכריע לאורך החיים – כל אחד צריך לברר על כך בעת הקנייה ולאחר מכן גם להקפיד על הוראות הטיפול של היצרן. אלא אם צוין אחרת, יש להשתמש בבגדי חוץ רק עם חומר ניקוי נוזלי ללא מרכך כביסה. ברגע שהז’קט יבש לגמרי, ניתן להספגו מחדש.