זמן סתיו וחורף פירושו זמן צעיף. אביזר האופנה המעשי הזה הוא פשוט חלק מהעונה הקרה, ועם כמה טכניקות קשירה פשוטות, הופך למושך עיניים נהדר שמשפר כל תלבושת. אז אין פלא שנשים וגברים מחפשים כל הזמן אחר רעיונות כיצד לקשור צעיף באלגנטיות. ברצוננו לסייע לכם בכמה רעיונות ולכן ריכזנו עבורכם את טכניקות העטיפה של הצעיף שיהפכו את התלבושות שלכם למגוונות יותר ויעניקו להן את הטאנס. כי לא צריך הרבה מאמץ לקשור צעיף חורפי.

צעיף נשים עם קשר פשוט - רעיון לצעיפים דקים ועבים

צעיפי חורף מגיעים במגוון רחב של גדלים, צורות וטקסטיל, ובהתאם למי מהם אתה רוצה ללבוש, ניתן לקשור אותם במגוון דרכים. בנוסף לצעיפי XXL, ישנם גם צעיפים משולשים כמו גם הדגמים הארוכים והצעיפים הלולאה הקלאסיים. רק תסתכל על ההוראות שלנו ונסה את הסגנונות האלגנטיים האלה בעצמך.

עניבת צעיף חורפית לנשים – קשת

עניבת צעיף חורפית כמו קשת לתלבושת נשית

אם אתה רוצה לקשור צעיפים ארוכים, החרטום הוא ללא ספק רעיון נפלא. תוך זמן קצר תקבל אביזר מיוחד שכולם יטפלו בו. ולמרות שהלולאה נראית כמו טכניקה מסובכת בהתחלה, תתפלאו כמה קל להכין אותה. המשך כדלקמן אם ברצונך לקשור את הקשת עם צעיף חורפי:

קושרים צעיף חורפי כקשת - הוראות מהירות וקלות

הנח את הצעיף סביב צווארך כך שצד אחד יהיה מעט ארוך יותר. קח את הצד הארוך והשתמש בו ליצירת לולאה. אתה מסתיר את קצה הצעיף בפנים. ביד אחת, לחץ על הלולאה הזו יחד באמצע כדי לקבל את שתי הלולאות לחרטום. כעת קח את הצד הקצר של הצעיף ועטוף אותו באמצע הלולאה שהכנת זה עתה. הכניסו את הקצה דרך הלולאה ומשכו כדי להדק את הלולאה. לאחר מכן תוכל למקם, לעצב ולשחרר אותו כרצונך עד שהוא עונה על הציפיות שלך.

עניבת צעיף ארוכה עם חצי קשת

רעיון נחמד איך לקשור צעיף חורפי בחצי קשת

החצי קשת אטרקטיבית ואלגנטית לא פחות, כך שאפשר לקשור גם את הצעיף החורפי כך. ניתן להכין אותה במהירות ובקלות בדיוק כמו החרטום והיא אידיאלית לצעיפים ארוכים וכאשר רוצים לקשור צעיפים גדולים. אבל איך אני קושר צעיף בצורת חצי קשת? אתה יכול לראות זאת במדריך הבא.

קושרים חצי קשת לצעיף החורף - הוראות לטכניקת קשירה אופנתית

כמו בהוראות לעיל, הנח את הצעיף סביב צווארך. אחד משני הצדדים חייב להיות ארוך יותר מהצד השני. לאחר מכן הנח את הצד הארוך יותר על הצד הקצר יותר ושלוף אותו מעט מלמטה דרך לולאת צווארך. עכשיו כל שעליך לעשות הוא לעצב מעט את חצי הלולאה ואתה מוכן לצאת לדרך.

הקשר הלא נכון

לקשור את הקשר הלא נכון עם הצעיף החורפי - לשחרר ולהדק צעיפים במהירות ובקלות

טכניקת קשירה זו נקראת “קשר שגוי” מכיוון שהיא נראית כאילו קשרת קשר, שהיא רק לולאה. בדרך זו אתה יכול לקשור צעיף גדול בעצמך, אבל זה צריך להיות גם מוארך. אגב, גברים יכולים גם להשתמש בטכניקה זו ולקשור את צעיף החורף שלהם. הדבר המעשי הוא שהקשר הלא נכון אינו הדוק מדי ותוכלו לשחרר או להדק את הצעיף בכל עת במידת הצורך. איך לעשות את זה:

כרוך את הצעיף סביב צווארך וקשור קשר רופף בצד אחד. לאחר מכן הכנס את הצד השני של הצעיף דרך הקשר הזה. אז אתה יכול למשוך את הקשר חזק יותר כרצונך ולשים אותו בכל גובה שתרצה. אתה יכול גם להשתמש בטכניקה זו כדי לקשור בד מרובע גדול יותר.

קשר כפול

קשרו קשר כפול עם צעיף חורפי לנשים ולגברים

אם אתה רוצה שהצעיף שלך יהיה נפח במיוחד ובהתאם יחמם את הצוואר שלך אפילו טוב יותר, הקשר הכפול הוא אופציה טובה. אז אם צעיף לנשים גדול מדי בשבילך, אתה יכול ללבוש צעיף רגיל ולהשיג כמעט את אותו האפקט על ידי קשירת צעיף החורף עם הרעיון הפשוט הזה. הקשר הכפול מוסתר מתחת לצעיף, ויוצר מראה של צווארון. אך כעת אנו מגיעים להנחיות הפשוטות:

הוראות לבגדים אופנתיים בעונה הקרה - קשר כפול

מלפנים, הניחו את הצעיף סביב צווארכם, חצו את שני הקצוות בעורף והניחו אותם קדימה מעל הכתפיים. אין לעטוף את הצעיף חזק מדי, אך באופן רופף מספיק כך שהוא יושב בנוחות. לקשור קשר ולהסתיר אותו מתחת לשכבה הראשונה של הצעיף. שני הקצוות יכולים לתלות בצד או לשכב זה על זה.

שלב שני צעיפים בצורה אופנתית

שלב שני צעיפים בצבעים שונים לתלבושת אלגנטית

אם עדיין אין לך צעיף עבה לחורף או שתרצה להמשיך להשתמש בדקים יותר, תוכל לבחור בטכניקת עטיפת צעיף זו. כאן אתה פשוט משלב שני צעיפים דקים יותר, שנראים טוב במיוחד כשאתה משתמש בשני צבעים שונים לשם כך. בצורה כזו, תוכלו לשנות את שילובי הצבעים בכל עת ולחבר תמיד תלבושות חדשות עם צעיף. בנוסף, הוראות אלה אינן שונות בחומרתן מבעלי צעיף אחד בלבד. אתה יכול לקשור את הצעיפים ולקשור את הצעיף החורפי בצורה יפה כדלקמן:

טכניקת עטיפה אופנתית לשני צעיפים כחלופה לצעיף העבה

חבר את שני הצעיפים ועטף אותם סביב צווארך, החל מהחזית. לשם כך, הניחו את קצות הצעיף לרוחב בצוואר. לאחר מכן חצו אותם באותו אופן בחזית ותחבו את אחד משני הקצוות דרך הלולאה שקיבלתם, או במילים אחרות – קשרו קשר. זה יכול להישאר גלוי, כפי שמוצג בתמונה, או שאתה יכול להסתיר אותו מתחת לשכבה הראשונה כמו בהוראות למעלה.

לקשור צעיף לולאה

רעיונות יצירתיים עם צעיף לולאה לצוואר ולראש

צעיף הלולאה הפשוט הוכח כפופולרי ומעשי במיוחד. זו בעצם לולאה גדולה. אז לצעיף אין קצוות. ולמרות שבהתחלה הרושם עשוי להתעורר שככל הנראה אין כמעט אפשרויות עיצוב, תתפלא עד כמה דגם כזה יכול להיות למעשה תכליתי. הוא לא רק מחמם את הצוואר, אלא גם יכול לחמם את הראש וכך גם את האוזניים והכתפיים – תלוי איך אתה קושר את הצעיף החורפי.

לבשו צעיף צינורות בהרבה וריאציות לתלבושות אופנתיות מדי יום

הדרך הקלה ביותר לקשור צעיף מסוג זה היא לשים אותו מסביב לצוואר שלך פעם אחת, לחצות אותו מלפנים ולאחר מכן למשוך אותו לאחור מעל לראשך. זהו גם הבסיס המושלם למשוך אותו מעל הראש כמו מכסה המנוע או למטה מעל הכתפיים. אתה יכול אפילו לקשור דגמים אלסטיים כמו צעיף חורף רגיל על ידי הצבתם תחילה פעמיים ולאחר מכן מהגב סביב הצוואר ומעל הכתפיים. בשתי התמונות תוכלו לראות כמה אפשרויות תחבושת ועטיפה נהדרות.

הקשר הצרפתי

טכניקת קשירה מסוגננת לצעיף ארוך - קשר צרפתי

אתה יכול ללבוש צעיף ארוך במיוחד עם קשר קלוע למדי. אך אל תפחד כאשר אתה רואה את התמונה וקורא את “קשרים קלועים”, כי אלה הוראות פשוטות באמת. אבל התוצאה אטרקטיבית ואלגנטית במיוחד ומושלמת לתלבושת מסוגננת ויוצאת דופן. כך קל לקשור את צעיף החורף:

קשר צרפתי קל בארבעה שלבים

הכפילו את הצעיף ועטפו אותו סביב הצוואר. משוך את אחד משני הקצוות של הצעיף דרך הלולאה, רצוי מלמעלה. לאחר מכן קח את הקצה השני והעבר אותו גם דרך הלולאה, אך הפעם מלמטה. אז תחזור ותמשוך את הצעיף וסיימת. ניתן למשוך את הקשר הצרפתי חזק יותר או רופף יותר, כרצונך.

קשירת צעיף כצעיף חורף - רעיונות עם קשר צרפתי ועטופים פעמיים

אם אתה רוצה לקשור צעיף XXL, הקשר האטרקטיבי הזה מתאים בדיוק כפי שאתה יכול לראות בתמונה למעלה. או מה דעתכם על הגרסה הנכונה? שם רק צריך לעטוף את הצעיף באופן רופף פעמיים ואז להתאים ולקטוף אותו מעט במידת הצורך. באופן כללי, ניתן לקשור צעיפים ב- XXL במגוון דרכים. תמיד אפשר להתנסות.

עניבת צעיף חורפית עם אביזרים נוספים

לעטוף את הצעיפים בעזרת סיכות וחגורות

עבור כמה טכניקות עטיפה, אתה יכול להשתמש בסיכות וחגורות כאביזרים נוספים, אשר לא רק משמשים להחזקת הצעיף במקום, אלא גם לקישוטו. במיוחד אם אתה קושר צעיף כז’קט, אביזרים כאלה מוכיחים את עצמך כעוזרים מאוד. כל שעליך לעשות הוא לשים צעיף רחב או צעיף על כתפיך ולאבטח אותו על המותניים בעזרת חגורה. מטלית קטנה יותר יכולה להיות עטופה סביב הצוואר ולכסות כתף אחת. אתה פשוט להצמיד את הקצה הקצר בעזרת סיכה.

רעיון פונצ'ו - קשרו צעיף כמקטורן עם חגורה

בתמונה למעלה אתה יכול לראות איך לקשור צעיף פונצ’ו. הרעיון מתאים באופן אידיאלי לימי חורף לא כל כך קרים. אם אתה לובש את הצעיף כפונצ’ו, רצוי ללבוש סוודר גולף עבה מתחת. ואל תשכח את החגורה האופנתית שתשוויט את המותניים שלך יפה.

עטפו צעיפים אלגנטיים כלאחר יד

קשירת צעיף חורפי - טכניקת עטיפה של הרגע האחרון למראה מזדמן ואלגנטי

אתה יכול לקשור את צעיף החורף בצורה מזדמנת ואלגנטית ללא מאמץ והוצאות רבות, אם כי “עניבה” אינה המילה הנכונה במקרה זה. אביזר האופנה כרוך די רופף סביב הצוואר ואז אחד משני הקצוות נזרק כלאחר יד על הכתף. המראה הזה נראה מושלם אפילו על תלבושת נשית אלגנטית. אז אם אתה רוצה לקשור צעיפים גדולים מהר מאוד, תקבל את הרעיון המושלם עם גרסה זו.

צעיף סרוג עבה בצבע בז 'לחימום הצוואר והכתפיים

לקשור צעיף עבה גדול

בגד חורף אטרקטיבי עם מעיל עור וצעיף חום

עטפו את הצעיף באופן רופף סביב הכתפיים

טכניקת קשירה מקרית לצעיף גדול עם מעיל וחגורה

לובש את צעיף הפונצ’ו כמו שצריך

צעיף אוברסייז עם דוגמה ומעיל אדום

קושרים צעיף בחורף

צעיף XXL חום עם מעיל וכובע בובלי

צעיף סרוג רחב בשילוב ז’קט עור

צעיף רחב עם מעיל עור ומגפי חורף

רעיון לצעיף קשמיר רך קשור כמו צווארון

לקשור צעיפים כמו צווארון לימי חורף קרים במיוחד

קושרים צעיף ארוך מצמר XXL

צעיפים עם צמר XXL שומרים על חום ונעים

לקשור צעיף לאישה עם סטייל

רעיון לנשים - שימו צעיף XXL על כתף אחת ומסביב לצוואר

שימו את הצעיף

מזדמנים עם מגפי עור חומים - הניחו בד משובץ על כתפיכם

טכנולוגיה מתפתלת קלאסית

התחילו את החורף באופנה - טכנולוגיית עטיפה קלאסית לצעיפים

קושרים את הצעיף כמו פונצ’ו

איך ללבוש צעיף