צבעים מופשטים מערבבים גוונים מדהימים של ורוד

אתם ממהרים בבוקר ואפילו לא יודעים מה ללבוש להיום? או שאולי יש לך דייט חשוב ורוצה להיראות סופר מגניב. מה כדאי לבחור – באילו צבעים ובאיזה שילוב צבעים, כך שאתה נראה מקסים ומושך? כדי להקל עליך למצוא תשובה לשאלות אלה, נשמח לעזור לך בכמה טיפים היום.

כללים חשובים כיצד לבחור את שילוב הצבעים הנכון בתלבושת שלך

אביזרי חצאית עליונה במראה מודרני במראה מודרני

ישנם ארבעה כללים עיקריים לכך שילוב צבעים, שכל אישה חייבת להכיר היטב. שחור, כמובן, הוא הצבע הנצחי של כל הזמנים. שחור הוא למעשה צדדי ואלגנטי, למרות שהוא נראה שמור ומונוטוני. העצה שלנו לכם היא: שמרו על הצבעים, לא כולם יכולים לשחק עם צבעים וזה יכול אפילו להתברר כ”מלכודת “לסגנון שלכם. אבל כדי שתצליח במשחק הזה, אל תראה כמו שחקני קרקס! אנא אל תשתמשו יותר משלושה צבעים בתלבושת שלכם בו זמנית! ובכן, אני חייב לומר מיד, אנחנו לא רוצים לדון כאן בהדפסים ובדוגמאות הצבעוניות, אז בואו נשאיר אותם בצד! סטייליסטים ממליצים לערבב מקסימום שלושה צבעים בתלבושת אחת. הצבע הראשון צריך לשלוט ולשלוט בחזון כולו, השני רק צריך להדגיש את המראה, והשלישי צריך להדגיש את היתרונות ולהסתיר כל חסרונות בתלבושת. כמו בכל כלל, יש כאן יוצא מן הכלל, כלומר עם הצבעים הלבן, השחור והאפור, מכיוון שבניגוד לצבעים האחרים, אין להם גוונים, עם הצבעים האלה אנו מדברים רק על ניואנסים של רוויה. אז כאן אתה חופשי ותמיד תוכל להוסיף צבע רביעי לכל שילוב. זה תמיד נראה סופר מגניב!

חשוב לשילובי צבעים – לעולם לא בצבע אחד, זה משעמם מדי!

צבעים מערבבים שני גוונים משלבים מבטא נעליים

מומחי האופנה חושבים שזה משעמם מדי להתלבש בצבע אחד בלבד. עם זאת, זה בדיוק מה שקורה בשבועות האופנה. אבל אני חייב להודות, חלק מהאורחים עושים זאת בכוונה כדי שישימו לב אליהם במצעד האופנה האינסופי. עם זאת, ניסיונות כאלה אינם תמיד נטולי שגיאות ואינם יכולים לשמש דוגמא. דוגמה: שמלה שחורה עם נעליים בצבע העור הנוכחי ואפשרויות דומות יכולה לעשות אינסוף שילובים. בשנים האחרונות סבורים ששילוב של תיק, נעליים וכובע מאותו צבע הוא סימן לטעם רע. וזה כשלעצמו ניסיון להתנסות, זהו חופש האופנה. עדיף לשלב בגד שלך גוונים שונים של צבע אחד! לעיתים זו משימה לא פשוטה, אם כי במבט ראשון היא נראית פשוטה. בתי האופנה לוקחים לרוב צבע אחד כבסיס השולט ומוסיפים לו גוונים נבחרים. גם אביזרי מעצבים “נשמעים” מבוקשים מאוד, הושגו על ידי שימוש בגוונים כהים או בהירים יותר כטון הדומיננטי. הכלל הוא שהמיקוד נופל על אותה משפחת צבעים – כמו אוקר וצהוב, כתום ואפרסק. הטיפ שלנו: תנו לעצמכם להיות ב שילוב צבעים אל תבלבלו.

צבעים בהירים אינם ניתנים להפרדה משילובי צבעים מודרניים!

מראה מעניין גוונים בהירים אביזרי תיק תערובת ללא רבב

בלעדיהם החיים משעממים, זו עובדה שאין לה ספק! מעצבים מבינים זאת היטב. בחורף הזה, דיאן פון פירסטנברג משמחת את מעריצי המותג שלה עם הרבה ורודים בהירים, פטל, צהוב, אוקר וצבעים חזקים ובהירים אחרים. המעצבים מודים כי ה”דו קיום “בין צבעים חזקים לגוונים מושתקים אפשרי. צבעים מגניבים ובהירים מועדפים על ידי רוב האנשים המפורסמים בתעשיית האופנה, למרות שהם משלבים אותם במיומנות עם אביזרים. הטיפ שלנו: אנחנו יכולים להתווכח קצת על זה, אבל ממליצים על הסטייליסטים שילוב צבעים כמו חום ושחור, ירוק וכחול, אדום וורוד ולא, אבל כמובן שאלה של טעם והעדפה אישית.

הדגש צבעים בהירים

צהוב ורוד מודרני בהיר ומודרני בהיר

אצות בסיסיות בשחור -לבן ואפרסק נוכחי 

שילוב צבעים מתאים לבגדים טיפים מועילים

צור מצב רוח אביבי עם הבגדים שלך

שילוב הצבעים הנכון מביא מוטיבים של תבנית מרעננת באביב

טיפים מועילים להתאמת שילובי צבעים לבגדים – אביזרים חשובים

מכנסי מעיל צמיד עור צמיד אלמנטים מזהב שחור

קניות תמיד גורמות לך אושר

אישה בלונדינית מחייכת כריזמה עדינה בעדינות הרבה שקי קניות

נקט בגישה נועזת ובחר בצבעים חזקים!

נעלי אופנה בולטות חדות חדות בהירות צבע עור

מומחי אופנה ממליצים על גוונים בבגדים

שלבו נכון גוונים אחד עם השני חולצות כחולות