בית ישן-שיפוץ-כניסה-דלת מדרגות

בית עירוני זה בן 100 שנים נמצא בבעלות משפחה מטורונטו, קנדה המתגוררות שם 12 שנים. מקצועותיהם – צלם אופנה ודוגמנית – אפשרו להם לטייל רבות ברחבי העולם ולראות פרויקטים אדריכליים מסוגננים ששימשו השראה לביתם הישן. ואז יש לך דרו מנדל אדריכלים הוזמן לשפץ את הבית בפנים וקצת בחוץ. החדש, מתקן מודרני צריך להביע טוב יותר מי הם וכיצד הם חיים. כמה אלמנטים של החזית שונו גם הם בצורה מעניינת. הפרויקט נקרא “בית בחוף”, אך הוא חסר כשרון חוף קלאסי. אבל לבית יש לב ונשמה שאפילו אפשר להרגיש בתמונות.

ריהוט מודרני וחזית חדשה

בית ישן-מרובע-חזית-לבנים-כניסה חדשה

בחזית השתלבו שני כרכים חדשים דמויי קופסאות. יש להם מסגרות שחורות ומראה מודרני שכמעט ואי אפשר להתעלם ממנו. הצבע השחור הדרמטי עומד בניגוד גמור לבנים הישנות. האדריכלים ניסו לשלב אלמנטים בריהוט המודרני המגלמים את אישיות התושבים, את ההיסטוריה של הבית ואת תהליך השיפוץ: המדפים הפתוחים המאחסנים פריטים אישיים מטיולים, אי המטבח הנייד על גלגלים, קונסולות התמיכה מפלדה שבהן המבנים הישנים והחדשים מצטלבים, עמודי הלבנים הישנים מול הכניסה החדשה.

ריהוט מודרני לבית הישן

ריהוט מודרני לאחר שיפוץ-עץ-מדרגות-ריהוט

פרויקט השיפוץ כולל כניסה חדשה, חזית חדשה ותוכנית קומה חדשה לקומת הקרקע, המציעה שפע של אור ומרחב לחיי משפחה מודרניים. המרתף נבנה גם הוא מחדש לחלוטין ושימש כסוויטה. בית זה הוא סוג של בית נפוץ בטורונטו – בית בן שלוש קומות עם מרתף, מגרש חניה וחצר אחורית. הלקוחות רצו שינוי טרי אך מתאים ולא בית גדול, אלא בית קטן ונעים.

ריהוט מודרני מטבח-פינת אוכל-עץ-לבן

מטבח מעץ-נייד-אי-לבן-משטח עבודה

סלון-פינת פינה-ספה-עץ-מסגרות חלון-נוף-חצר אחורית

אח בטון חשוף-עץ-זכוכית-דלתות הזזה-חצר אחורית

חדרים ישנים-בית-תכנית-תכנית-צרים