נעימות מודרנית ביו-יעילות-טעינת-תחנת-אלקטרו-מובייל

בית הדגם “אלפנצ’י” מתאפיין בתערובת של ארכיטקטורת עץ מסורתית בסגנון אלפיני, עיצוב עכשווי ותכנון בר קיימא. האדריכל גיאורג שאואר מסתמך על שימוש בחומרים טבעיים ודרך חשיבה חדשנית מבחינה אקולוגית המעניקה לעיצוב נעימות מודרנית להלוות. קונספט האנרגיה צופה פני העתיד, שבזכותו מייצר הבית את מרבית החשמל הדרוש לו, כולל טורבינת רוח פנימית, מערכת פוטו-וולטאית ותאי דלק המונעים בגז טבעי. בית הדוגמניות Alpinechic הוא הבית הביעילות הביולוגי הראשון בגרמניה עם תעודת Minergie-A-Eco. הבית בעיצוב אקולוגי ממוקם במרכז הבנייה הבווארית במינכן-פונג וניתן לבקר בו.

נעימות מודרנית ומגע אלפיני

נעימות מודרנית ביו-יעילות-אזור מגורים-אח-פינה נעימה

חזית רעפים הנוף האופיינית מתייחסת לסגנון האדריכלי האלפיני, בעוד שהזיגוג הנדיב יוצר התייחסות לאדריכלות העכשווית. אתה נכנס לבית עיצוב אקולוגי דרך מודול כניסה בולט. משם הגעת לשירותי האורחים, חדר העבודה ומלתחה. אחר כך מגיע אזור הבישול, האוכל והסלון הממוקם באור פתוח, בעל חלל פתוח, שאפשר לתאר את האווירה שלו כאצילית ומאוד נעימה. מעצב הפנים ריצ’רד סטורז הסתמך על תערובת של חומרים טבעיים גסים ומשטחים חלקים: אבן טבעית, אפר ועץ אשוח וכן פלדה כהה. הקומה העליונה מציגה גם חלוקה ברורה: חדר אמבטיה, חדר שינה ושני חדרי ילדים עם גישה למרפסת משלהם.

נוחות מודרנית ותעודת Minergie-A-Eco

נעימות מודרנית ביו-יעילות-אזור מגורים-אח

בית KfW Effzienzhaus 55 זכה בתעודת הבריאות של סנטינל והוא נחשב לביתו הראשון של חברת Minergie-A-Eco בגרמניה. התווית, שפותחה בשוויץ, לא רק מעריכה את מפרטי החשמל, אלא גם את הדרישות האקולוגיות של הבניין ואת איכות החיים. חותם הקיימות מייצג בנייה ידידותית לאקלים וחסכונית באנרגיה. בנוסף לטכנולוגיית תאי הדלק, מערכות פוטו-וולטאיות ורוח, יש להדגיש את המיני-קלר העשוי מבטון ממוחזר מתחת לבית, שם ממוקמים כל שירותי הבניין ומערכת טיפול במים לשתייה. המיקוד עדיין על קונספט תאורת הלד ותחנת הטעינה לרכבים חשמליים.

מדרגות פלדה ועץ שחורות

נעימות מודרנית ביו-יעילות-מדרגות-פלדה שחורה-עץ מדרגות-תאורה-לד

צוהר על גג הגמלון

נעימות מודרנית ביו-יעילות-צוהר-מעקה זכוכית

ארון מובנה מתחת לתקרה המשופעת

מודרני-נוחות-ביו-יעילות-חדר שינה-עץ-חיפוי-גג מסגרת מובנית

חדר ילדים קטן עם פינת משחקים

מודרני-נוחות-ביו-יעילות-חדר ילדים-נישה מעץ

מודרני-נוחות-ביו-יעילות-עץ-שולחן-אופניים-הר-קיר

חדר רחצה

מודרני-נעימות-ביו-יעילות-אמבטיה-קונספט פתוח

אזור בריאות

מודרנית-נוחות-ביו-יעילות-בריאות-סאונה

תא מקלחת עם קיר זכוכית

נעימות מודרנית ביו-יעילות-חדר אמבטיה-תא מקלחת-הוביל-אבן-עץ

דלת כניסה עם תאורה אפקטיבית

מודרני-נוחות-ביו-יעילות-כניסה-תאורת לד-עץ

עיצוב חצר קדמית

עיצוב גינה מודרני-נוחות-ביו-יעילות-אלפיני-שיק-מול

מידע נוסף זמין באתר Baufritz.com