חזית בית כפרי מינימליסטי

אנו מציגים בפניכם אחד בית כפרי מינימליסטי עם חזית זכוכית, המובחנת בבניית בית מעניינת. ממוקם באמצע הטבע, קאסה G צופה דרומה אל הים והאי, מצפון להרים וממערב לנהר. המיקום היפה נתן השראה לאדריכלים ב- Gudmundur Jonsson Architekturkontor לעצב את העיצוב שלהם – בניין שנראה פתוח הודות לחלונות הגדולים ואשר, הודות לקיר האבן הטבעית, משתלב בצורה חלקה עם הטבע שמסביב..

בית כפרי מינימליסטי מחקה את הסביבה

בית כפרי מינימליסטי לבנייה מעץ

א בית כפרי מינימליסטי באמצע הטבע מושך את תשומת הלב לעצמו – קאזה G בהשראת ההרים. בגלל זה, גם מבחוץ וגם מבפנים נראים טבעיים ועוקבים אחר אותו דפוס כמו האבנים בהרים. אלמנטים מעץ עובדו בחוץ, כך שהם מקבלים מבט מחוספס. לקח לאדריכלים שנה לעשות זאת, ובסופו של דבר נוצרה חזית מעניינת.

בית כפרי מינימליסטי עם פנים אופנתי

פינת מגורים בית כפרי מינימליסטי

האבן שימשה גם בשפע בתוך הבית – מה שנקרא ‘אבנים כחולות שימשו ליצירת קירות אבן טבעיים מינימליסטיים. גרם המדרגות עשוי נירוסטה ומכוסה גם באבן הכחולה. ערכת הצבעים היא בדרך כלל מינימליסטית – ניטרלית. אפילו יותר, כפי שהוא לגבי אחד מודרני בית כפרי מינימליסטי שמע את המעצבים של Gudmundur Jonsson Architekturkontor  סלון מרוהט עם אח. פסנתר גורם לאווירה להיראות אצילית יותר.

בית חלומות עם נוף נהדר – דוגמה למינימליזם

ספה פנים אפורה מודרנית

 הנוף היפה הוא העיטור היחיד שהפנים זקוקים לו – ובזכות החזית המזוגגת בשפע תוכלו ליהנות מהנוף ולהירגע עם ספר. האדריכלים מראים העדפה ברורה לחומרים טבעיים – זכוכית, אבן ומתכת משמשים בשפע וגורמים לפנים להיראות מודרני ומעניין. תאורה עדינה קובעת מבטאים. הכל בהרמוניה ומתוכנן בקפידה רבה, כך שבסופו של דבר ייווצר בית חלומות אמיתי.

פנים מודרני – סט ספות אפורות

פנים כפרי מינימליסטי

אזור מגורים עם קיר עץ

בית כפרי מינימליסטי מודרני

תאורת קיר בחדר האמבטיה

תאורה מובנית מעודנת

קיר אבן טבעית – עיצוב חזית

בית כפרי חזית חומה מאבן טבעית

בית מינימליסטי עם מרפסת

חזית זכוכית לבניית בתים מודרנית

תוכנית בנייה של הבית הכפרי “קאזה G”

שרטוט בית כפרי מודרני