מלון ספא חיפוי קיר מודרני

פרקטי ונעים הם המונחים המתארים בצורה הטובה ביותר את הרעיון הזה. כך שלא במקרה עדיין משתמשים באבן בשפע כחומר בניין. הוא פופולרי במיוחד במדינות סקנדינביה, ברחבי אירופה ואפילו באסיה ואף משמש למגורים ובתי מלון בלעדיים. אנו מציגים בפניכם רעיון מבנגקוק הרחוקה, שלמרות המרחק הגדול מראה קווי דמיון רבים לבניין המסורתי. תנו לעצמכם השראה מהשילוב היצירתי של ריהוט, חיפוי קיר וריצוף – ולמה שלא תיישמו אותם בבית?

חיפוי קירות מאבן טבעית – רעיון ממלון ספא בבנגקוק

חזית אבן טבעית גדולה ללא בריכת שחייה

שלוש שעות מבנגקוק נמצא מלון ספא בשם קוי בורי, שנבנה כמעט כולו מחומרים טבעיים – דלתות וריהוט עץ, ספות עור וכמובן חיפוי קירות מאבן טבעית. כמה וילות חד קומתיות עם בריכת שחייה חיצונית ונופים נהדרים של הסביבה היפה נראות יותר כחלק מהנוף מאשר מבנים נפרדים שנוצרו בידי אדם. ערכת הצבעים הניטרלית מרשימה גם בפנים. האדריכלים מייחסים חשיבות רבה לתאורה טובה בכל חדר – הרבה אור שמש נכנס למלון הספא דרך מספר חלונות וחזית מזוגגת חלקית.

חיפוי קירות מאבן טבעית – פנים עם ריהוט עץ אופנתי

חדר אוכל לחיפוי קירות אבן טבעית

הפרויקט תוכנן על ידי האדריכלים של DBALP מעוצב וממומש. המעצבים עשו זאת בהצלחה חיפוי קירות מאבן טבעית בשילוב עם ריהוט עץ – משולחן העץ בחדר האוכל, למיטה עם מסגרת עץ ועד ריהוט המרפסת מעץ – הכל נראה טבעי ועובד בצורה מושלמת זה עם זה. בריכת השחייה משלבת באופן סמלי את שלושת האלמנטים העיקריים – אבן, מים ועץ ומשקפת את הבנייה היפה. כסאות נוח נוחים מבטיחים הרפיה תחת השמש החמה – מה עוד אפשר לבקש?

שולחן עץ מודרני-חדר אוכל מקיר אבן טבעית

וילה קטנה עם חיפוי קיר עשוי אבן טבעית

וילת ארכיטקטורה של מלון ספא קטן

גוונים טבעיים ומדף קיר מעץ בחדר השינה

חיפוי קירות אבן טבעית מדף מובנה בחדר שינה

רעיון עיצוב אמבטיה מודרני – קיר אבן טבעית ודלת זכוכית

קיר אבן טבעית-עיצוב אמבטיה מודרני

אזור פטיו עם בריכת שחייה וכסאות נוח

מלון ספא-אדריכלות מודרנית בבנגקוק