בקתה יוקרתית צרפת פנינה לבנה

המעודן בקתת סקי פנינה לבנה עוצב על ידי פיליפ קייפזון, הבעלים והמעצב של מלון 5 כוכבים קילימנדג’רו בקורצ’בל 1850. הצריף האלפיני תוכנן לענות על הקריטריונים התובעניים ביותר של לקוחות מבחינת יוקרה ונוחות. בקתה גרנדיוזית זו מציגה בפנינו שילוב נפלא של עיצוב מודרני מאוזן לחלוטין עם חומרים מסורתיים כגון אבן ועץ.

בקתת סקי נהדרת בצרפת

בקתת סקי מעולה אלפן פיליפ קייפזון

בקתת היוקרה בת שלוש הקומות ממוקמת באופן אידיאלי בין הכפר ואל ד’איזר והרכבל בלה דייל, בהרי האלפים הצרפתיים. הבניין משתרע על שטח של 360 מ”ר.

פנים מזמין בבקתת הסקי

בקתת סקי יוקרתית ריהוט ריפוד אפור עץ בהיר

אזור המגורים מזמין עם הכורסאות והספות הענקיות והנוחות שלו וכולל אח אבן גדולה. זֶה בקתת סקי הוא מצויד בטלוויזיות LED העדכניות ביותר עם מסך שטוח, מערכת שמע Bose, נגן DVD, אינטרנט אלחוטי ותחנת עגינה לאייפוד. חלונות הפנורמה מובילים אותנו אל מרפסת שטופת שמש. בסלון נמצאת גם פינת האוכל המרשימה הפתוחה. בקתת הסקי ווייט פרל יש חמישה חדרי מעצבים איכותיים.

חיפוי עץ

פינת אוכל חיפויי קיר תקרה מעץ בקתה

בקומת הקרקע יש בריכת שחייה מקורה נפלאה עם מערכת זרם סילון וחמאם. המתקנים המעולים כוללים גם קולנוע ביתי עם מתקני DVD ו- Playstation 3. Chalet White Pearl מציעה גם את הפינוק היוקרתי הרצוי לכל חובבי הסקי ויחד עם צריף האלפינים השכן שלה, Chalet Black Pearl, הוא אחד הבודדים שיכולים להתפאר במאפיינים מעולים כאלה ובתקני פרימיום באזור..

ריהוט ושולחן אוכל

בקתה כפרית אורות קיר כפריים

skichalet פנינה לבנה בת 3 קומות 5 חדרי שינה

ריהוט לחדר שינה

צריף ריהוט לחדר שינה

שמיכת פרווה בחדר השינה

שמיכות פרווה בעיצוב חדר שינה עם לוחות עץ

חדר מעצבים בבקתה האלפינית

קרם עיצוב חדר שינה לבן פרל

שטיחים עבים ושמיכות פרווה

צריף אלפיני פנינה לבנה Val disere

חדר אמבטיה עם דלתות הזזה

אריחי פסיפס רצפת עיצוב חדר בקתה

skichalet-indoor-pool-jet-stream-system-gray-tones

פסיפס שחור ולבן

אמבטיה אריחי פסיפס שחור ולבן alphütte בקתת סקי מעולה פנינים בהרי האלפים הצרפתיים