ריהוט מודרני וילה-תאילנד-דירה-סיאם-פסיפס-צמה-צורות אורגניות-

אלה מתקן מודרני עם צורות עתידניות ואורגניות מחומרים טבעיים בהשראת התרבות התאילנדית והבודהיזם ונוצרו על ידי כמה מהאדריכלים והמעצבים המפורסמים ביותר בעולם. מלון וילה סיאם הינו חלק ממלון אצולה איניאלה וממוקם במפרץ תאילנד. הווילה המפוארת עוצבה בשנת 2013 על ידי המעצב התאילנדי Eggarat Wongcharit.

ריהוט מודרני מעורב באקלקטיות תאילנדית באזור המגורים

וילת ריהוט מודרנית-תאילנד-אזור מגורים-צורות אורגניות

בכל מקום על הקירות והתקרה של אזור המגורים, רשת הבמבוק התאילנדית הטיפוסית מטפסת למעלה. המתקן המודרני מתמקד במדיטציה ובחושניות. הקווים האורגניים והמוארכים של הצמחים מחברים בצורה חלקה את החדרים זה עם זה וכך יוצרים לוכדי חלומות ציוריים. הרהיטים ויצירות האמנות מעוצבים בהשראת הנוף שמסביב – פרחי לוטוס, צמחי טיפוס, מים בצבע טורקיז, אבן סיד חול לבן ובודהה, בין היתר, מעטרים את הריהוט.

בחדר האוכל מאחורי שולחן האוכל לששה, זוהרים שלושה תצלומי בודהה בצבעי הקשת. קלילות המדיטציה והחושניות מאפיינים את הצורות הסגלגלות עם פתחים בריהוט המודרני של כל אזור המגורים.

ריהוט מודרני יוצר אזורים פרטיים חושניים

ריהוט מודרני וילה-תאילנד-לוטוס-דירה-שושן-עלי-צמח-טיפוס

הווילה כוללת שני אזורים פרטיים בנושא – לוֹטוּס ו חליפת סיאם.

דירת הלוטוס מעוצבת בהשראת סמל פרח הלוטוס ומוציאה את המיסטיקה שלה. עלי הלוטוס ושושן המים בצבע ירוק פסטל מסודרים זורמים מאחורי המיטה ומעל ומלווים את האורח בעולם החלומות. לידו מרחפת ספה שחלקה התחתון מעוטר בפסיפסים לבנים פנינים. בחדר האמבטיה, מעצב גרפי תאילנדי יצר את קרפיון הקוי הטיפוסי.

בדיוק ההפוכה נמצאת הדירה השנייה – חליפת סיאם – המסמלת את יין ויאנג. יש לו שני חדרי שינה עם מיטות בצורת פקעה מבמבוק, כפופות לפי טכניקות עבודת יד מקומיות מסורתיות. הריצוף עשוי בהרבה מעץ טבעי לבן.

המושך את העין בוילה מפוארת זו הוא בהחלט אזור הספא והבריאות. קירות הזהב, המסומנים בתורות בודהיסטיות, מתיישבים עם המראות החתוכות ביד וידיות הדלתות עם מחוות בודהה. המקלחת, השירותים ותא האדים הוצבו ועוצבו על פי טכניקות תאילנדיות מסורתיות בעת בניית המקדש. אזור הבריאות של הבית יוצא הדופן זורח מלמעלה למטה בזהב עתיק עם תורות בודהיסטיות שתורגמו לאנגלית.

המאפיין הייחודי של הווילה הוא השילוב המופתי של המודרניות עם האקלקטיות של התרבות התאילנדית – צמות, פסיפסי זכוכית, תמונות ופסלים של אלים בודהיסטים הם רק חלק מהעיצוב המפואר..

חבצלות מים ופרחי לוטוס בחדר השינה נותנים לך השראה לחלום

מודרני-ריהוט-וילה-תאילנד-לוטוס-דירה-עלונים ירוקים

ריהוט מודרני – פינת ישיבה צפה בחליפת הלוטוס

מודרני-ריהוט-וילה-תאילנד-לוטוס-דירה-ספה-להירגע-לצוף

דגי קוי בחדר הרחצה הצמוד של דירת לוטוס

מודרני-פנים-וילה-תאילנד-אמבט-קוי-דג-מעצב גרפי

ריהוט מודרני – צורות אורגניות בחליפת סיאם

ריהוט מודרני-וילה-תאילנד-דירה-סיאם-צמה

אי טרקלין ומיטה בצורת קוקון

ריהוט מודרני-וילה-תאילנד-דירה-סיאם-צמה-במבוק-

צמת במבוק גם בחדר האמבטיה

מודרני-מתקן-וילה-תאילנד-bad-moisaik-פנינה לבנה

אזור הספא – קתדרלה מוזהבת

מודרני-מתקן-וילה-תאילנד-ספא-בריאות-מקדש בודהה זהב

קירות כתובים בזהב עם תורות בודהיסטיות 

מודרני-מתקן-וילה-תאילנד-ספא-רווחה-זהב-מקדש-בודהה

מקלחות גשם זמינות גם לאורחים בגינה

מודרני-ריהוט-וילה-תאילנד-טרסה-עץ טבעי

פרויקט של יוצר