ארכיטקטורת בית מינימליזם מודרנית

של ה מינימליזם מודרני מציב אתגרים לאדריכלים. הוא מציע אפשרות שפרויקט הבנייה משתלב באופן מושלם עם הסביבה. השימוש בחומרים טבעיים מקל על עבודת האדריכלים ויוצר אסתטיקה אחרת לגמרי. הבניין החדש נראה מודרני ומאופיין בבניית בית מעניינת.

המינימליזם המודרני משלב טבע ואדריכלות

חזית מינימליזם בסגנון אדריכלי

של ה מינימליזם מודרני מפתיע אותנו כל יום, והבית הזה בפיניקס, אריזונה הוא דוגמה מצוינת. הפרויקט נקרא Xeros, שמקורו במילה היוונית יבש. השם עצמו הוא אמירה ישירה של האדריכלים כי הבית צריך להסתגל לסביבתו ולא להיפך. לפרויקט מספר עיצובים ידידותיים לסביבה.

מינימליזם מודרני – בית באריזונה

מינימליזם של בניין חדש מודרני

הבניין מוגן מפני השמש החזקה ממערב על ידי חופה מתכת. נפחי הבנייה ארוכים וצרים, כך שמובטח שיהיה מספיק מקום לצמחייה בחוץ. המיקום עצמו לא היה נוח בהתחלה – האזור אינו מאוכלס בצפיפות, אך האדריכלים פתרו את הבעיה באופן יצירתי ובמקום זאת הקדישו תשומת לב רבה ליחסים עם הטבע. של ה מינימליזם מודרני נראה אלגנטי וחדשני.

מינימליזם מודרני – פנים הבית

חזית אלגנטית-פלדה-בטון-זכוכית

 המגורים המודרניים מעוצבים מתוך מחשבה על מינימליזם – המרתף מעוצב כסטודיו. הכניסה לסטודיו מוסתרת מאחורי דלת זכוכית עם מסגרת נירוסטה. נוף יפה של ההרים מתגלה בזכות החזית המזוגגת העשירה. גרם מדרגות חיצוני מוביל לקומה השנייה. בקומה השנייה ישנם מספר חדרים רב תכליתיים – אחד מהם הוא ארון עם נוף להרים ולעיר מרחוק. הפנים נוח ומרווח – המבטא הוא על החלל הפנוי.

בית מינימליסטי בארצות הברית

מינימליסטי-בית-ארה

מרפסת בטון חיצונית מודרנית

מרפסת בטון מודרנית בחוץ

פנים מינימליסטי אלגנטי

עיצוב פנים מינימליסטי אלגנטי

כיסא מתקפל לבן מודרני

כיסא-פטיו מודרני-לבן מתקפל

מינימליזם בעיצוב קיר מעניין

מעניין-עיצוב-קיר-מינימליזם

שיפוץ בית מגורים לחוף סלעי באירלנד