רעיונות לריהוט הבית קלאסי-מודרני-מראה-אופטית-להגדיל

מסוגנן זה ריהוט לבית הוא פרויקט של סטודיו סבויה. דירת יקטרינוסלבסקי ממוקמת בבניין ישן ומעניין בארכיטקטורה ברחוב הראשי בדנייפרופטרובסק, אוקראינה. צבעים בהירים, ניטרליים ותערובת נעימה של קלאסי ומודרני מאפיינים את הדירה ויוצרים אווירה נעימה להפליא.

ריהוט בית אצילי עם קסם קלאסי

מסדרון-עיצוב-מובנה-בארון-מראות-דלתות-דפוס רדיאלי

לפני השיפוץ היו בדירה שני חדרים עם עיצוב פנים טיפוסי, כאשר תקרות בגובה 4.2 מטר זה משהו רגיל. הפרויקט מומש למשפחה שרצתה נווה מדבר קטן ושקט בעיר. הרחק מההמולה של חיי היומיום. ניתן לתאר את ריהוט הבית כ”קלאסיקה מודרנית “ומאופיינים באווירה נינוחה. דירת 2 החדרים הוסבה לדירת 3 חדרים-הסלון היה משולב עם המטבח, וחדר השינה וחדר הרחצה הופרדו. הקונספט של המתקן לא עוצב רק על ידי רצונו של הלקוח, אלא גם הושפע מהמורשת התרבותית של הבניין ההיסטורי בו נמצאת הדירה.

ריהוט לבית שבו קלאסי פוגש מודרני

סלון-ריהוט קטן-בסגנון קלאסי-מודרני

לצבעים לא רק תפקיד אסתטי, אלא גם פונקציה עיצובית. התקרות הגבוהות להפליא (לחדרים קטנים כאלה) נשמרות באפור כהה מאט, מה שיוצר תחושת עומק בחדר. לעומת זאת, לוחות העץ הלכה בלכה על הקיר ורצפת הפרקט בגוון עץ חם. הריהוט, אביזרי הבית והאורות במראה קלאסי מסיימים את התמונה הכוללת המודרנית הקלאסית. הנברשת הלבנה והזוהרת ואורות הקיר הלבנים בולטים להפליא מול התקרה והקירות הכהים. האור שלך משתקף על ידי מראות הקיר היפות והעגולות, היוצרות עומק נוסף. אשליה אופטית של מראות אינה משמשת רק כאן. שתי מראות גדולות ומרובעות – אחת במסדרון ואחת מאחורי בר האוכל – מגדילות את החדר ויזואלית ויש להן אפקט דקורטיבי מאוד. הדוגמאות הלבן והרדיאליות מנוגדות יפה לצורות המלבניות הדומיננטיות. אח הפסאודו הקטן עם נרות LED, שולחן הקפה מעץ, כורסאות העור המעוצבות הם אלמנטים חשובים נוספים המספקים נוחות רבה יותר.

תקרה מחופה לכה אפורה

סלון-קלאסי-מודרני-לבן-חום-אפור

צבעים ניטרליים באזור המגורים

סלון-ריהוט-קלאסי-מודרני-פינתי-ספה-בר-אוכל

נברשת לבנה על התקרה הכהה

סלון-ריהוט-פינה-ספה-נברשת לבנה

מראה קיר יוצרת אשליה אופטית

סלון-ריהוט-פינה-ספה-חום-קיר-מראה-טריק-אופטית-להגדיל

אור חם ואווירה נעימה

ריהוט הסלון-אפור כהה-קסטה-תקרה

יחידת מטבח לבנה קטנה עם חזיתות זכוכית

מטבח קטן-ארונות-לבן-זכוכית-חזיתות-מתחת לאורות

ריהוט לבית-צבעים-ניטרליים-חומרים טבעיים-שולחן-עץ

חדר שינה-קיר-לבן-לכה-לוחות-קיר-קלאסי

חדר שינה-מראה-חלל עמוק-אורות שולחן

חדר שינה-פרקט-רצפת-לבן-לכה-לוחות עץ-קיר

חדר אמבטיה-מקלחת-זכוכית-הזזה-דלת-כיור לבן