בית עץ מודרני ליד המים

אחד מודרני בית על המים מציע הרפיה באמצע הטבע – אנו מציגים בפניכם את רדינג רזידנץ. הנוף היפה הוא בהרמוניה הן בחזית הבית והן בפנים – שניהם בגווני בז ‘טבעיים המחקים את הסביבה.

בית על המים – אדריכלות מודרנית

גינת בריכה מרפסת עץ

ממוקם במדבר באריזונה, ארה”ב, זה בית על המים עוצבה כווילת קיץ למשפחה. האדריכלים קיבלו השראה מהטבע שמסביב. לחזית הבית עדיין יש כמה קווי דמיון לאדריכלות המודרנית באירופה ואולי בגלל זה היא נראית מוכרת ונעימה. הבנייה פשוטה – גושי בטון גדולים גורמים לבית להיראות מאסיבי, בעוד שחזית מזוגגת מחברת את פנים הפנים לשטח החיצוני. חופה שמש ופרגולות מציעים הגנה בימים חמים, בעוד בריכה חיצונית מזמינה אתכם להתקרר. כידוע, הוא נהיה קר מאוד במדבר בערב אחרי השקיעה, וזו הסיבה שסיפק אח בגינה – כך שבעלי הבית יכולים ליהנות מהטבע זמן רב יותר.

בית על קו המים – פנים מפואר

ספה בצבע חום בז 'חיים אח מובנה בעולם

מבפנים מ בית על המים ערכת הצבעים מרשימה – צבע החול הבהיר מרגיע את החושים והישיבה הנוחה – ערכת הספות המרופדות ושני שרפרפים קטנים מציעים מספיק מקום לכל המשפחה. בסלון תוכנן גם אח – מה שיוצר חיבור לסגנון הבית הכפרי. בר ארוך עם דלפק שיש צמוד בצורה חלקה לסלון. בצד השני של דלפק הבר יש מטבח פינתי מודרני, המצויד בכל מה שצריך. חדר האוכל מרוהט בשולחן ארוך גדול, בו המשפחה ואורחיהם יכולים להירגע מהיום הארוך ולבלות ערבים נעימים יחד. בית מגורים מודרני זה, מ עיצוב קנדל מעוצב על ידי אדריכלים, הוא מציע כל מה שאתה יכול לרצות מתוך וילה מודרנית ומפנקת.

פינת ישיבה נעימה מול האח

אי למטבח בר שיש

קיר בטון ואח בסלון

סלון אופנתי רעיונות מגורים-ריהוט בז '

מטבח מודרני

דלפק עץ למטבח פינתי מובנה

חדר אוכל עם תאורה עליונה

חדר אוכל בסגנון מינימליסטי

עיצוב מסדרון מודרני – קיר בטון

רעיון עיצוב מסדרון אלגנטי

מרפסת נעימה

בית חזית אח אח גן

אדריכלות מודרנית – וילת קיץ

בריכת שחייה מודרנית מעץ

בריכת שחייה בגינה

בית חלומות לגינת בריכה

כניסה לבית – שטיינווג

צוהר בעיצוב בית מודרני

גדר עץ מסביב לגינה

מסך פרטיות לגן גדר בית עץ

חזית מזוגגת וגדר עץ

מי הבית במדבר

הגן עם צמחים אקזוטיים

עיצוב גינת בית גדר עץ

בית תאורת חזית במדבר באריזונה

חזית תאורת בית חלומות מפנקת