מנורה אפורה-רצפה-צהובה-מתכווננת

בית מגורים עכשווי זה ממוקם באלכסנדריה, אוסטרליה. בית פתוח במדינה שטופת השמש מדרום לקו המשווה של כדור הארץ, שממנו הוא איליין ריצ’רדסון אדריכלית תוכנן. התמונות הזמינות הן של פלוריאן גרוהן. כי הוא נמצא במחצית הדרומית של אוסטרליה, שם לאקלים באזור הסובטרופי אין כמעט תקופות משקעים בית פתוח פתרון מעצב נהדר לחיים שטופי שמש. תסתכל.

בית פתוח עם הרבה אור שמש

שולחן קפה עם תקרה פתוחה-עם-צמח-עץ-רצפת עץ

אתה יכול ליהנות מהאוויר הצח בארבעת הקירות שלך, על רצפות עץ וריהוט גן. יתכן שכן בית פתוח המציע, הודות להחלטות אדריכליות וטכניות חדשניות ויצירתיות. במקרה של רוח או גשם קל מסופקות דלתות הזזה מזכוכית נפתחות. בכמה ערבים קרירים יותר, עדיף “למשוך” את דלתות ההזזה! פינות אוכל, קריאה והרפיה נעימות בחדרים מלאים באורור ואוורור רענן גורמות לכם להרגיש ממש מטופחים. האדריכל מסתמך על עץ ובטון, כמו גם על הצבע הלבן, על ידי השארת אפשרויות עיצוב וריהוט חינם לבעלים. בחצר הקדמית אנו מוצאים רעמה קטנה ומרפסת עם גריל וריהוט גן. ישיבה נוחה ומעשית ללא הרבה ריהוט ותפאורה.

בית פתוח עם גבולות חלקים

מטבח-עם-שולחן אוכל-גדול-משטחים-לבן-מבריק

אזורי המגורים המוארכים והלא רחבים מדי של בית העיצוב מתמזגים בצורה חלקה ויש להם שימוש מינימלי במחיצות החדרים. אי מטבח ומכשירי חשמל מובנים מעץ מעוצבים עם ציוד מטבח מאבן מלאכותית. האווירה בהחלט מסוגננת ויפה במינימליסטי, נוחה ופרקטית. בית פתוח עם ארון מטבח כמחלק חדרים בחזית ושוב כחזית בסלון, כמדפים וארונות לספרים, מגזינים ותפאורה שונים..

ארון עץ-עם-LED-TV והרבה מגזינים

בבית משתמשים בקווים פרקטיים וישרים מאוד

חדר ילדים-לבני-לגו-מדבקות-קיר-מדרגות-לאזור השינה

חדר ילדים עם שטיח ותקרה גבוהה

חדר אמבטיה-עם-אריחים-בפורמט קטן-עשוי זכוכית

מדפי עץ מאריחי פסיפס וארונות לבנים 

פסיפס-אריח-בכחול-אמבט

אווירה באקווריום בחדר האמבטיה

בית מעוצב ללא תקרה

אור השמש זורח במלוא הדרו לתוך הבית

שתי קומות-מעצב-בית-בחלקו-ללא-קורת גג

אזור מרפסת וגינה מחוברים בצורה חלקה

מרפסת-חצר-עם-צמחים-קירות לבנים

חיי צמחים מקרוב