בית טרומי

אחד מודרני בית ביער  מושך תשומת לב בסלובניה. הבית ממוקם על מסגרת היער, ליד העיירה נובו מסטו, ומהווה דוגמא מצוינת לארכיטקטורה מינימליסטית מודרנית. כפי שאופייני לבית על צלע הר, הבנייה היא חדשנית ובעלת גמישות מסוימת בצורתה. חזית העץ יוצרת חיבור חזותי לטבע שמסביב, בעוד שבצד הצפון מערבי יש חלונות גדולים ובכך פותחים את הבית לנוף היפה. הבניין בן קומה אחת, אך עדיין ניתן לראות הבדל מסוים בין הרמות השונות.

בית מודרני ביער עם בנייה מעניינת

חזית זכוכית של פריגהאוס בסלובניה

הפרויקט התאריך שלב ארכיטקטורה מפותח – זה צריך להיות בית חד משפחתי המשלב נוחות ועיצוב מודרני באחד. האדריכלים הם עם הרעיון של אחד בית ביער בואו, שפריסת החדר נראית חדשנית מאוד. לבית MJ אין מסדרון והחדרים מחוברים בצורה חלקה זה לזה. לכל חדר יש כניסה נפרדת וכך בית ביער משולב בצורה מושלמת בנוף. לגג צורה אופיינית כך שהשמש יכולה להיכנס בשפע מבעד לחלונות. חדר הרחצה, הסלון והכניסה מוארים היטב ונראים קלילים ומרווחים. הבנייה מורכבת מפרטי עץ טרומיים, ששולבו לאחר מכן על פי תכנית מסוימת. המוסך עשוי בטון ונמצא על מדרון, כך שתוכלו ליהנות מהנוף היפה הנשקף מהבית. גרם מדרגות בטון חיצוני מעניין מוביל מהשביל אל הבית

בית מודרני ביער – פנים

יחידת קיר לבנה בבית משפחה

מודרני זה בית ביער יש לו פנים מינימליסטי בדרך כלל – החל מהמטבח המודרני עם משטחים מבריקים, ועד מערכת המדפים הלבנה ועד אזור המגורים האלגנטי. רק בסלון יש אח חיצונית אשר בשילוב עם השטיח יוצרת אווירה נעימה.

סלון עם אח עומד

סלון קמין עצמאי

רעיון ריהוט לפינת האוכל

רעיונות מגורים לסלונים

מטבח מודולרי מינימליסטי

מטבח מאובזר בבית הכפרי

בית מודרני עם מוסך

מוסך בטון במדרון

בית עץ טרומי

בית חד -משפחתי ביער

הכניסה מהבית ביער

בית ביער - תאורה