בית חד-משפחתי עם מסגרת פלדה אריחי סלון פרקט משלבים אורות תקרה מובנים

אנו מציגים בפניכם פרויקט מטורקיה המגדיר מחדש את עקרונות היסוד של האדריכלות המודרנית. בית חד-משפחתי בעל מבנה של מסגרת פלדה הפך לווילה עירונית פיסולית בעלת אופי לופט. התוצאה משלבת בהצלחה הפכים: המראה התעשייתי הקריר של מבנה הפלדה מתיישב בצורה מפתיעה עם חומרים טבעיים כגון עץ ואבן, המשמשים בשפע הן בפנים והן בחוץ. בנוסף לעיצוב החזית והריהוט האטרקטיביים, הבניין מתרשם גם מתפיסת חדר פונקציונלית. פריסת החדר הגאוני מבטיחה נוחות מיטבית בחלל המגורים הקומפקטי, כך שתושבי הבית לא יצטרכו לוותר על שום דבר מבחינת הציוד. השיפוצים בוצעו על ידי הצוות המוכשר ב- CATwork. לווה אותנו בסיור וירטואלי בבית ותן לעצמך להשתכנע מהיצירתיות של האדריכלים!

בית חד משפחתי עם בניית מסגרת פלדה מודרניזציה: הפרויקט בפירוט

בית יחיד עם בניית מסגרת פלדה מעדר תקרה חממה בסלון

בית המשפחה ממוקם בטוזלה, טפנורן. הוא ממוקם במתחם מגורים שנבנה בשנות התשעים. באותה תקופה, האדריכלים שמו יותר ערך על שיטת בנייה זולה, אך יחד עם זאת יציבה ומהירה מאשר על מראה מסוגנן ועיצוב חדרים פונקציונלי. כ -100 וילות עירוניות עם בניית מסגרות פלדה נבנו באותה תקופה. כמעט שלושים שנה מאוחר יותר, אזור המגורים נראה אחרת לגמרי. יותר ויותר בעלי בתים החליטו להתאים את ביתם לצרכיהם.

בית חד משפחתי עם בניית מסגרת פלדה, מטבח נפרד, קיר זכוכית, אי מטבח, סלון

אדריכלי TheCATwork קיבלו את המשימה לייעל את שטח המגורים הזמין. תכנון אינטנסיבי הביא לפרויקט של וילה עירונית מודרנית בעלת אופי לופט. איכות חיים ונוחות מגורים נותנות את הטון לחלוקת החדרים. בקומה הראשונה יש אזור מגורים מרווח עם פינת אוכל, סלון, פינת קריאה ומטבח. התקרות הגבוהות, החיבור הישיר לגן החורף המזוגג וחלונות הגג הרבים גורמים לו להיראות בהיר ומזמין.

בית חד משפחתי עם מבנה מסגרת פלדה: הריהוט האיכותי בפירוט

בית חד משפחתי עם מבנה מסגרת פלדה, מטבח, משטח עבודה שחור, יחידות בסיס כהות, ידיות טחוחות

נוף המטבח המודרני פונה ישירות לכיוון אזור המגורים, אך מופרד מאזור הטרקלין באמצעות קיר זכוכית. ארונות מטבח מודרניים וללא ידיות, שילוב הצבעים האופנתי: משטח עבודה אפור אנתרציט וחזיתות אפורות יונים מביאות כשרון תעשייתי לריהוט.

בית חד-משפחתי עם מסגרת פלדה עם קיר זכוכית למטבח אדן חלון מעץ

המטבח הכהה עומד בניגוד לסלון הבהיר, שבו הקירות הלבנים והתקרה דוהים ברקע. האח עטוי השיש עם טרריום יכול לחגוג את הכניסה הגדולה שלו. גרגר האטרקטיבי של האבן הטבעית מושך אוטומטית תשומת לב ופשוט אינו יכול להרפות מעיניך. יחד עם זאת, הוא משמש כמחלק חדרים מוזר המפריד ויזואלית בין הסלון לגן החורף וגן החורף מפינת הקריאה..

בית חד-משפחתי עם מבנה של מסגרת פלדה חלונות ברמת הרצפה סלון ספת עור מיטת יום כורסה שרפרף קטיפה

הסלון עצמו מרוהט בנוחות: מיטת יום נוחה עם כיסוי עור מזמינה אתכם להירגע עם ספר ביד. הספה הנוחה והנפתחת כוללת מספיק מושבים לכל המשפחה. הכורסה והשרפרף עם ריפודי קטיפה מציעים מקומות ישיבה נוספים לאורחים. שולחן קפה עשוי זכוכית ושטיח עגול מסיימים את תוכנית המגורים באזור זה. ערכת הצבעים נשמרת בכוונה קרוב לטבע ופשוטה. ניואנסים של כדור הארץ כמו חום, שנהב או אוף ווייט יוצרים אווירה נעימה ומרגיעים את העיניים.

פינת האוכל לשמונה אנשים, הממוקמת ישירות מאחורי הסלון, מעוצבת בצורה מסוגננת. הכסאות הנוחים עם ריפוד הקטיפה מבטיחים נוחות ישיבה מרבית. שולחן העץ הנפתח מרתק במראה טבעי, לא מטופל ותחושה נעימה. שלוש פנסי תליון מזכוכית עם פרטי פלדה יוצרים חיבור בין המטבח לפינת האוכל.

בית חד-משפחתי עם מסגרת פלדה חלון אח סלון קומת קרקע

האח באמצע החדר הוא יצירת אמנות של ממש: הוא משלב טרריום, אח גז וספסל בעיצוב מודרני. יחד עם זאת, הלהבה הנוצצת יוצרת אווירה נעימה ומפזרת חמימות נעימה.

בית חד משפחתי בעל מבנה של מסגרת פלדה, פרקט, דוגמת אדרה, שטיח עגול

ריצוף האבן הטבעית במסדרון והפרקט מעץ מלא בסלון מוסיפים מגוון לפנים. אופייני לסגנון התעשייתי הוא תערובת אקלקטית של חומרים וטקסטורות שונות.

בית חד משפחתי עם בניית מסגרת פלדה, אח, מפיץ חדרים, צמחים, ריצוף, אבן טבעית, תקרה תלויה

התקרה התלויה עם תאורה מובנית מסתירה התקנות בחלל התקרה, ובמראה המינימליסטי שלה משתלבת בהרמוניה עם הקונספט הכללי.

בית חד משפחתי עם בניית מסגרת פלדה, אזור מגורים, מטבח, קיר זכוכית, גינת חורף, רצפת שיש, מספר מפלסים

מול אזור המגורים נמצא סלון נוסף, שבו המשפחה יכולה לשבת בנוחות בערב ולצפות בטלוויזיה. גרם מדרגות לולייני מבטון עם מדרגות עץ מוביל לקומה השנייה בה ממוקמים חדרי השינה, חדרי הרחצה ומשרד ביתי / חדר אירוח..

בית יחיד עם מסגרת פלדה אח לוחות חיפוי שיש סלון בתקרה גבוהה

מבפנים הבית המשפחתי מרשים בבניית מסגרת הפלדה שלו עם אזורי תנועה נדיבים ומעבר זורם בין אזורי המגורים האישיים, בעוד שבחוץ מוצגת חזית מודרנית ומינימליסטית. חומרים טבעיים כגון שיש, אבן טבעית וסוגי עץ אקזוטיים מעניקים לפנים נופך של יוקרה ויוצרים אווירה ביתית. טקסטיל משובח כמו קטיפה משפר גם את הריהוט.

בית חד משפחתי עם מבנה מסגרת פלדה, גרם מדרגות לולייני, בטון, אבן טבעית, טרריום מונח

בית חד-משפחתי עם מסגרות פלדה מדפי ארון בניה פלדה ריהוט משרדי נוח

בית חד משפחתי עם מבנה מסגרת פלדה, מרפסת בקומה השנייה

בית חד-משפחתי עם מסגרת פלדה מבנה תקרת חדר מדרגות מעל תאורה

בית חד משפחתי עם מבנה מסגרת פלדה, חדר בנות, תקרה משופעת, ארון בגדים, כורסה מתנדנדת

בית פרטי עם אמבטיית מסגרת פלדה לוחות צפחה כהים עטופי שיש

בית חד משפחתי עם מבנה מסגרת פלדה, חדר רחצה לאורחים, טרריום מואר ומרווח, כיור עץ

בית חד-משפחתי עם מגירות לריהוט מבנה מסגרת פלדה

בית חד משפחתי עם חזית מסגרת פלדה כניסה לתאורה מאובזרת באבן טבעית

בית חד משפחתי עם מפת בניית מסגרת פלדה

בית חד-משפחתי עם מבנה מסגרת פלדה מבט מלפנים

בית חד משפחתי עם תוכנית בנייה של מסגרת פלדה, חלוקת חדרים, מבט למעלה

בית חד משפחתי עם תוכנית בנייה של מסגרת פלדה, חלוקת חדרים, קירות פנימיים

בית חד-משפחתי עם תכנית בנייה של מסגרת פלדה, הפצת חדרים תלת-ממדית

בית חד משפחתי עם מבנה מסגרת פלדה, מרפסות בקומה השנייה

פרויקט מאת עבודת CAT