קיר לבנים גם פרח בית רחוב צד גג שטוח עץ לבן

בפרבר Auchenflower, בריסביין, אוסטרליה, נמצא בית מודרני המפרש מחדש את האופי המיוחד של המקום בצורה ייחודית ומכבדת. בניין ייחודי זה מחליף בית ישן משנות השישים. לדאגה הישנה הייתה תכונה מיוחדת – קיר לבנים בצד הרחוב. הייחודיות המקורית של הבניין נלקחה בעיצוב החדש והשפיעה באופן משמעותי על סגנון בית המשפחה החדש. עבור פרויקט בית אוכנפלור בשנת 2018, הלקוחות הזמינו את האדריכלים מאדריכלות קלדר.

auchenflower house kelder אדריכלים קיר קיר לבנים

הלקוחות רצו בית משפחתי נעים אך מרגש שיכול להפיק את המיטב מהמיקום ומהמיקום שלו. על פי רצונו של הלקוח, אדריכלות הבית צריכה להתייחס לסגנון האדריכלי המודרניסטי של הבתים האמריקאים מאמצע המאה. הבתים הקלאסיים שנבנו בזמנו בפאלם ספרינגס, קליפורניה אמורים לשמש השראה.

auchenflower house kelder אדריכלים אזור מגורים ספת עץ רצפת בטון אפורה

במהלך השיפוץ, קלדר אדריכלים צריכים לקחת בחשבון גם את מיקום העצים, הטופוגרפיה ולא פחות מהאקלים הסובטרופי של בריסביין. הבית צריך לעמוד בדרישה אחת חשובה – הוא צריך להיות פתוח כלפי חוץ ולהתמקד במידה שווה במתרחש בפנים ובחוץ.

סלון צבעים ניטרליים ספה אפורה עץ גם בית פרחים

בית Auchenflower משתרע על שטח של 582 מ”ר. פרבר Auchenflower ידוע ברחובותיו הירוקים והגבעוניים. בית המשפחה המודרני עם חומות לבנים, כמו כל בניין חדש שנבנה לאחרונה בבריסביין, נועד לעמוד בדרישות מועצת העיר. כל בניין חדש צריך לקחת את אופי הבתים השולטים באזור לפני 1946. מטרת דרישה זו הייתה לשמר את המסורת המקומית. התנגשות ההנחיות של מועצת העיר והרעיונות המודרניסטיים של האדריכלים הביאו לפתרון מורכב ומעניין.

חזית זכוכית מהרצפה עד התקרה חצר לבנה חזית לבנה גם פרח בית אוסטרליה

בית Auchenflower הוא תוצאה של מאמצים ליישב בין האסתטיקה המודרניסטית של המאה לבין הרעיון הרווח של האזור. בקיר הלבנים הישן זיהו האדריכלים חלק ייחודי שאין לו תחליף בעיצוב החדש, המסמל את העמידות הנצחית. קיר הלבנים הוא תכונה מסיבית, איכותית ואיכותית לבית.

auchenflower house קלדר אדריכלים סלון עם פינת אוכל

על מנת לשמור על מראה הלבנים האופייני שהיה תכונה אופיינית הן בפנים והן בחוץ, בחרו האדריכלים בלבנים כחומר לחלק מהקירות החיצוניים. לבנים מסמנות גם את קצוות המדרגות אל מרפסת המגורים ויוצרות תמונה כוללת הרמונית. תערובת הצבעים החמימה של גוונים אדומים חזקים וכתום עמוק של הלבנים משלימה באופן מושלם את הנוף הירוק ובולטת מול כל החזית הלבן-אפורה של הבית..

קיר לבנים קיר מדרגות חצר גג שטוח גם בית פרח

בית Auchenflower בנוי סביב חצר הפונה צפונה עם בריכה. כל חדרי המגורים בקומת הקרקע מתפתלים סביב החצר המרכזית הזו ונפתחים אליה. החצר מציעה יתרונות רבים לבית. אור ורוח רעננה חודרות לבית לאורך כל היום ויוצרות אווירה נהדרת לחיי משפחה ופעילויות יומיומיות. לבית המודרני עם חומות לבנים יש נוף שלא ניתן להרחיב או לחסום אותו.

פינת אוכל נוף לאדן החלון נטיעת רצפת בטון גם בית פרח

עיצוב בית בעל זוויות מעניינות ורמות שונות נוצר בשל הטופוגרפיה התלולה. המפלסים עוברים מהרחוב לאזור הכניסה ואז חזרה למרכז הבית, כלומר לחצר המרכזית ואזורי המגורים החשובים ביותר. עם שטח מגורים של 400 מ”ר, הבית המרווח נחתך באופן בלתי בולט לתוך הנכס ונשמר ברמת הרחוב. לעוברים ושבים, הבית הגדול הזה מציג את עצמו כמעון קטן, נגיש ויפה המשתלב באופן מושלם עם האזור עם הרחובות ההרריים של Auchenflower..

מטבח קירות לבנים בהירים ריהוט מודרני אי שיש

הבית מסוגנן ומרוהט בנוחות. תפיסת הצבעים המאפיינת את החזית נמשכת גם בפנים. זה גם מחזק את הרושם שהאזורים הפנימיים והחיצוניים מתמזגים בצורה חלקה זה בזה. עץ חם, משטחים אלגנטיים ולבנים כמו גם ריצוף וריהוט באפור מודרני מעבירים אווירה ביתית ומעניקים לכל המתקן נופך מודרני..

auchenflower house kelder אדריכלים פנים מטבח פנים שיש לבן

auchenflower house kelder אדריכלים צבעים ניטרליים בחדר השינה

auchenflower house kelder אדריכלים חדר אמבטיה מנטה עץ מודרני

קיר לבנים עץ גן בטון שתילת auchenflower בית קלדר אדריכלים

חומה לבנה חצר לבנה חצר פרח בית פרח בית קלדר אדריכלים

מרפסת בריכה חצר ביניים שתילת קיר לבנים גםפרח בית קלדר אדריכלים

חזית בית עץ צד רחוב לבן קיר גג שטוח

חצר שתילת בית חזית קיר גג שטוח

קיר לבנים גם פרח בית בריסביין שדות אדריכלים

לבנים קיר רחוב צדדי בית משפחה חלקת אדמה שטח ירוק

auchenflower house kelder אדריכלים מבט חזית פנימי זכוכית מלבנים

תוכנית קומה alsoenflower house קלדר אדריכלים בניין מודרני

auchenflower house kelder אדריכלים רמות זווית בריסביין

* תוכל למצוא פרויקטים נוספים של קלדר אדריכלים פה