שיש לבן-עץ טבעי-ים תיכוני-אבן טבעית-נוף אקזוטי

השיש הוא חומר אצילי שאפשר אפילו לקרוא לו קלאסי. בשימוש נרחב, הוא עדיין משכנע כיום עם הטבעיות והייחודיות שלו. הודות לטכנולוגיות חדשות, ניתן ליישם עיצובים שנחשבו בלתי אפשריים לפני מספר שנים. אדריכלים BLANKPAGE יחד עם סטודיו קארים נאדר תכננו בית מודרני רב קומות על החוף בלבנון (מדינה קטנה בין סוריה לישראל על הים התיכון). שיש לבן, זכוכית ועץ טבעי בהיר הופכים את פנים הזוהר המרהיב של הבית.

שלבו שיש לבן בחוץ ובפנים בצורה מודרנית

שיש לבן-עץ טבעי-ים תיכוני-חיצוני-גינה-טרסה

בפנים ובחוץ, הבית היפה נראה בהיר מאוד ומרשים עם הארכיטקטורה המפוזרת שלו, המכוונת לים התיכון. מכיוון שהקירות בכל חדר עשויים זכוכית משני צדדים לפחות, תמיד תוכל ליהנות מנוף נפלא. השילוב של שיש לבן וזכוכית יוצר מראה קליל במיוחד שיחד עם הצמחים האקזוטיים מעורר הרמוניה ים תיכונית..

שיש לבן ועץ טבעי מוסיפים נופך ים תיכוני

שיש לבן-עץ טבעי- תאורה גן-ים תיכונית

בית החלומות מורכב בעצם משני מבנים המחוברים זה לזה בכל רמת חיים. מרפסות יפות מציעות נופים עוצרי נשימה של הים, החוף או הנוף הסלעי בכיוון השני. הצמחים הירוקים הרבים בכל מרפסת, מרפסת ומעקה יוצרים אווירה נפלאה, כמו גנים תלויים הפונים לים.

שיש לבן-עץ טבעי-ים תיכוני-נוף לים-שקיעה

המעצבים עיצבו את הפנים והחוץ בגוונים לבנים עדינים, נפלאים, אשר באמצעות שימוש בשיש לבן משוחזר יוצרים מבנה מיוחד המחייה את המשטחים ואינו גורם להם להיראות חשופים ומשעממים. לא מדובר באבן מלאכותית, אלא במוצר טבעי העשוי מחתיכות קטנות של שיש בצבע בהיר הנצמדות למלט באמצעות תהליך מיוחד..

עץ לבן-שיש-עץ טבעי-גינה תלויה-ים תיכונית

בקומת הקרקע יש אזור טרקלין עם אזור מגורים נינוח, שהריפוד שלו דומה מאוד למבנה השיש. מיצב אמנותי, גם הוא לבן, תלוי מהתקרה ומחובר לשולחנות הצדדיים על הרצפה. אזור זה הוא מעין חלל ביניים הניתן לפתיחה מבחוץ באמצעות דלתות פטיו מזכוכית מהרצפה עד התקרה או להפריד מהגינה..

לבן-שיש-עץ-עץ-ים תיכוני-אמנות-התקנה-תקרה

לבן-שיש-עץ טבעי-ים תיכוני-טרסה-מגורים-נוף-טרקלין

לבן-שיש-עץ טבעי-ים תיכוני-חדר שינה-שקיפות

לבן-שיש-עץ-עץ-ים תיכוני מהרצפה עד התקרה-חלון-זכוכית-קיר-חדר שינה

לבן-שיש-עץ-עץ-ים תיכוני-חוף-ים

* פרויקט מאת BLANKPAGE אדריכלים ו סטודיו קארים נאדר