אווירת מגורים פתוחה סלון-אח-הזזה-דלתות-פתוחות

עיצוב החדרים העכשווי מתאפיין בנוף ללא הפרעה והרבה אור יום. לכן אין זה מפתיע שהאדריכלות המודרנית תמיד מסתמכת על שטחי חלון נדיבים. חלונות ודלתות מהרצפה עד התקרה מכניסים את אור היום היקר לכמה שיותר פנים ומבטיחים אווירת מגורים בהירה ופתוחה. בהקשר זה, ברצוננו להציג בפניכם נכס יוקרתי נפלא עם נוף פנטסטי. הווילה, שנבנתה בשנת 2017, מתרשמת מחדריו המרווחים והמציפים אור וריהוט אלגנטי במיוחד בצבעים ניטרליים.

פטיו-בריכה-ביאתנול-אח-פינת ישיבה

הנוף המדברי הצחיח למרגלות הרי מק’קולו מהווה את הרקע המושלם לבית אדריכל עכשווי זה, המשתרע על פני 7200 מ”ר. הוא ממוקם בהנדרסון, נבדה, רק כמה קילומטרים מהאורות הקשים של לאס וגאס. הווילה מומשה על ידי SB אדריכלים והיא הראשונה מתוך שישה נכסי יוקרה שנבנו בשנה הקרובה. הרעיון של פרויקט אסקאיה סובב סביב סביבת מגורים נוחה ופתוחה שהולכת בהרמוניה עם הנוף הטבעי. בית היוקרה מופת גם מבחינת יעילות אנרגטית.

זכוכית-מרפסת-מעקה-נוף-בריכה

פנים הווילה קוסם בסגנון ופונקציונאליות. הבית כולל ארבעה חדרי שינה, שישה חדרי אמבטיה, אזור מגורים פתוח ומרווח עם מטבח ופינת אוכל, משרד ביתי גדול, מספר אזורי טרקלין ומרפסת גדולה עם בריכת שחייה. ניתן לפתוח את דלתות הזכוכית הזזה מהרצפה עד התקרה לחלוטין כך שהמרפסת והבריכה יהפכו להרחבה של חלל המגורים. הוילה מתאימה הן כמפלט פרטי לשניים והן כמקום למסיבה גדולה סביב הבריכה עוצרת הנשימה.

בריכה-טרסה-מיטות שיזוף-מעקה-דלתות הזזה

השמש יכולה לחדור טוב יותר לחדרים הבודדים דרך מעקות מרפסת הזכוכית. המשמעות היא שהנוף אינו חסום לתושבים. הקווים הברורים הקובעים את אדריכלות הבית משלימים חומרים טבעיים וצבעי אדמה. צבעים ניטרליים כגון אפור, חום, שמנת ולבן מאפיינים את עיצוב הפנים ויוצרים אווירה קלאסית.

אגב, הנכס של 7,200 מ”ר מוצע למכירה ב -7,925 מיליון דולר.

חזית הבית-מוסך-זכוכית חלבית-בטון-תקרות-עץ מעקות זכוכית-מרפסת

אריחי קרמיקה-מראה עץ-חצץ-לוחות בטון מקיר אבן טבעית

חצץ-בטון-דריכה-לוחות-קירות אבן טבעיים-צמחי מיטה אלוורה

אווירת מגורים פתוחה סלון-אח נוף לקיר

אווירה-מגורים פתוחה-עץ-תקרה-ספה לבנה

פינת אוכל-מטבח-צבעים ניטרליים

אווירה-מגורים פתוחים-מטבח-אי-אפור-גרניט-צלחות

אווירת מגורים פתוחה-חדר שינה-נוף-דלתות הזזה

אווירה-מגורים-אווירה-חדר שינה-טרקלין-גישה לבריכה-מרפסת

חלל פתוח-אווירה-חדר אמבטיה-חלון-אריחי בז '

יוקרה-וילה-חזית-יום-קירות תמך-רחוב

קירות יוקרה-וילה-חזית-לבנה-שיפוע

נרצח-לוס-אנג'לס-יום

יוקרה-וילה-קומה-תכנית-חדרים-רחוב

תכנית קומה-סביבה-תכנית

פרויקט של SB אדריכלים, תמונות מ סטודיו ווליך / שי ווליך