חזית הבית עשויה מצמחי בית משפחת עץ

בשנת 2017 האדריכלים מ- mw | works אדריכלות + עיצוב עיצבו בית מרתק בסיאטל, ארה”ב. במבט ראשון, חזית הבית העשויה עץ מורגשת ומעוררת מיד את הקשר עם חמימות, חמימות ונוחות. הלקוח החליף תחילה את הסביבה הכפרית ממזרח לסיאטל בחיי הדינאמיות והתרבות של העיר. הסביבה השקטה וחיי היומיום הנינוחים בבית הישן גרמו לך לתכנן מחדש את הבית. החשש פשוט גדול מדי לשני אנשים ושני כלבים קטנים. מטרת פרויקט השיפוץ של הבית הנוכחי שלך הייתה ליצור מקום של רווחה המתאימה לטעמך ומותאם לפעילות שלך.

חזית הבית עשויה מצמחי בית משפחת עץ

רחוב הלן מצפון לעמק מדיסון וצמוד לוושינגטון פארק ארבורטום. מה שרצה היה מבנה פשוט אך מודרני עם חומרים פשוטים ואחידים שניתן לממשם בתקציב צנוע. הבית צריך להיות מוצף באור ופתוח ככל האפשר. עם זאת, יש להבטיח פרטיות מסוימת ויחד עם זאת שקיפות לנוף שמסביב. חזיתות זכוכית גדולות העשויות דלתות הזזה מזכוכית שימשו במיומנות היכן שנדרשה יותר שקיפות. הבעלים רצו לגור בבית עם עיצוב חובב טבע המשתלב בהרמוניה עם הטבע שמסביב. חזית בית העץ עונה באופן מושלם על דרישות אלה ומאפשרת לבניין להיות אחד עם הנוף.

ספסל אבנים צמחים חזית בית עשוי עץ

הבית בן שתי הקומות כולל סלון, מטבח, פינת אוכל וספרייה. מדרגות מובילות לאזור הפרטי למעלה. הקומה העליונה, המרחפת מעל שאר הבניין, לבושה גם בעץ ארז מזג אוויר טבעי. בנוסף לחזית הבית היפה, ישנו עוד אלמנט עיצובי שהוא לוכד עיניים אמיתי. “לבית רחוב הלן” יש חצר פנימית בהירה וירוקה במרכז האתר, המבטיחה את הפרטיות הרצויה גם בחוץ. הצד הדרומי והמערבי שטוף השמש שמורים לגנים. גדר ירוקה ממזגת את הגבול עם הנוף היפה.

אח חלון פנים גינה קדמית

מקונספט העיצוב הנהדר ועד להשלמתו, בית החלומות הזה נוצר בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי הבית. התוצאה הסופית היא ללא ספק בית אידילי בהרמוניה עם הטבע.

פינת אוכל חצר לשתילת עץ

מטבח ריהוט עץ אבן טבעית אלגנטית

חלון דלת הזזה מרפסת מטבח קדמית

מטבח מרפסת קדמית אי הזזה לאי מטבח

נווה מדבר של צמחים ירוקים רגועים עץ חזית

חצר שותלת אבנים ארז לחיפוי עץ

חלון קדמי בחצר קירוי חומר עץ

מפעלי פלדה מגדר גדר מעץ

חזית בית בליה טבעי עשויה עץ

חזית בית חיפוי עץ גדר ארז

בית רחוב הלן בקומת קרקע

קומה ראשונה אזור פרטי רחוב הלן

בניית גדר בניית פלדה

* פרויקט מאת mw | עבודות אדריכלות + עיצוב