אלמנטים מעץ מלא בסלון, רצפת בטון מלוטשת

בית סוף שבוע יפהפה זה ממוקם בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ותוכנן על ידי Knock Architecture and Design בשנת 2016. הוא ממוקם כך שהוא משקיף על העיר ומציע פנורמה מרהיבה. אך הנופים עוצרי הנשימה של העיר ושל האוקיינוס ​​השקט אינם גולת הכותרת היחידה בבית הפנומנלי הזה. הגן המטופח להפליא עם קירות ירוקים, הבריכה על המרפסת והמקלחת החיצונית הופכים את בית סוף השבוע לנווה מדבר חלומי של רוגע. בנוסף, הפנים מרשים בחמימותו ובעיצובו המודרני, המשלב בהרמוניה אלמנטים מעץ מלא, פלדה ובטון מלוטש. המשך לקרוא למידע נוסף אודות בית החלומות האקסקלוסיבי הזה.

נוף חלון פינתי פנורמי של עיצוב בית חלומות בסן פרנסיסקו

האדריכלים כינו את בית סוף השבוע כ- Twin Peaks Escape Pad מכיוון שהוא מהווה מקלט לתושבים. הוא בנוי על צלע הר ממש מתחת לבית המשפחה הקיים בן שלוש הקומות והוא מעוצב לחלוטין לבידור והנאה. אם אתה צריך בריחה מחיי היומיום, אתה יכול להירגע וליהנות כאן. הציוד כולל אזור בריאות, שולחן די ג’יי, רמקולים בכל מקום בבית, בר בית קטן, אך גם החדרים הפונקציונאליים כגון חדר האמבטיה, הסלון ופינת העבודה..

אלמנטים ממיני בר מעץ מלא בסלון פלדה בלויה

דבר נוסף שעושה רושם גדול על הבית הזה הוא בחירת החומרים לריהוט. עם זאת, השילוב של עץ ובטון לפנים מודרני ומזמין אינו חידוש. זוהי אסטרטגיה מוכחת לעיצוב פנים המאפשרת לגוונים האפורים הקרים להיראות חמים יותר עם ניואנסים עץ חמים. דוגמה נוספת לבטון ועץ בפנים היא בית אבוקדו אקרס בארצות הברית, שהצגנו בפוסט אחר. בבית בסן פרנסיסקו, צמד החומרים היפים משלים חומר אחר, כלומר פלדה.

אלמנטים עשויים פלדה מינימליסטית מעץ מלא

כל חלל הבית של סוף השבוע נשלט על ידי צבעים ניטרליים, במיוחד גוונים אפורים. לעומת זאת, יש את המראה הביתי של העץ המלא, העוסק בעץ אדום, הנפוץ בארצות הברית. אלמנטים מעץ מלא הם בעלי מראה טבעי במיוחד ויוצרים מסגרת סביב אזור המגורים וחדר הרחצה עם השירותים. הם גם משמשים הפרדה ויזואלית בין הרמות השונות בחדר ומשדרים תחושה של נעימות וחמימות.

דלת מתקפלת בעלת 3 עלים מסתירה את חדר הרחצה הקטן

שירותים אמבטיה מפלדה מעץ מלא בלויה סגורה

אלמנטים מפלדה דלת חדר אמבטיה עם מסגרת עץ מלא

דלתות מתקפלות לאמבטיה רעיונות מקוריים לעיצוב פנים

חדר אמבטיה מינימליסטי עם אריחי שיש

אריחי שיש מינימליסטיים בעיצוב אמבטיה

מדרגות פלדה ללא עליות מובילות לשלב השני

אלמנטים מעץ מלא מדרגות פלדה שחורות ללא עליות

אלמנטים מעץ מלא בית מודרני רמת המגורים השנייה

גינה ומרפסת עם בריכה

בית סוף שבוע עם מעקה זכוכית למרפסת גינה

בית סוף שבוע עם נוף יפה, מרפסת בריכה קטנה

נווה מדבר טרופי בגינה מקלחת חיצונית לוחות עץ

בית חלומות עם מדשאה לגינה שתילה אנכית

*אל ה האתר הרשמי של האדריכלים