הצבע אפור קיר מחיצה ספת קיר בטון זרוק כריות תקרה רצפת שטיח לבנה

המאמר של היום יתמקד במגורים מרהיבים בפרת ‘, אוסטרליה. הבית המודרני בן שתי הקומות תוכנן על ידי APG Homes בשנת 2017 והוא משתרע על שטח של 368.60 מ”ר. צוות APG בתים תכנן ועיצב במגוון עיצובים ביתיים הניתנים לצרכי המשפחות בפרת ‘. הן בית המגורים אונאסיס, המהווה את מוקד המאמר של היום, והן בתים בני קומה אחת ושתיים בקומת APG Homes הם שילוב מיומן של מגורים פונקציונאליים, עיצוב מושכל, יעילות ואיכות מעולה. בית המגורים האלגנטי כולל 3 חדרי אמבטיה, 5 חדרי שינה, מטבח, מרתף יין, שני מוסכים, חדר כביסה ומרפסת מקורה חלקית עם בריכת שחייה חיצונית. במבט ראשון ניכרים העיצוב העכשווי והפשוט והצבע האפור המאפיין את המראה הכללי של המגורים..

שטיח בצבע פינת ישיבה בצבע אפור כחול כהה

הצבע האפור טרנדי, מגוון וסגנוני במיוחד. הריהוט הפנימי בבית אונאסיס הוא בעיקר לבן ושמנת. ברוב החדרים, הצבע האפור שימש גם בריצוף או בעיצוב הקיר. הצבעים של כמה רהיטי ישיבה וטקסטיל שונים גם הם מקבלים את הצבע האפור. באזור המגורים הפתוח בקומת הקרקע, האפור המודרני היה משולב עם עץ בהיר. התקרה הלבנה והמטבחון נראים חמים ומזמינים יותר בשילוב עם אפור. השטיח האפור באזור המגורים מציג את הספה הכחולה בצורה יפה ומעמיד אותה באור הזרקורים מבלי להישאר בולט בעצמו. הספה והתמונה בניואנסים כחלחלים המעוררים אסוציאציות עם הים משדרים אלגנטיות ים תיכונית.

כיסאות בד לכסאות שולחן אוכל ספה מודרנית כחולה כהה

הסלון הגדול והצוף בקומת הקרקע, שאליו ניתן להגיע דרך כניסה מזמינה, מצויד במטבח מודרני ומחושב וגישה לגן היפהפה עם בריכה. מאזור המגורים הפתוח תוכלו להגיע לקומה העליונה באמצעות מדרגות מעוצבות בנפרד, שם ממתינה לכם פנטהאוז מסוגנן. ישנם שלושה חדרי שינה קטנים יותר, הודות לפשטותם, המעניקים גמישות ומרחב. חדר שינה אחד מצויד באמבט מודרני, עומד בחופשה ובחדר ארונות, ואילו לחדר השני יש קסם כפרי יותר..

אזור מגורים דלתות הזזה פינת אוכל ספה כסא בר דלפק בר כחול

מטבחון כיסאות בר ארונות מטבח בצבע רצפת שיש אפור

רצפת שיש ריהוט מטבח כיסא בר אי

קומת קרקע מקורה חלקית עם דלתות הזזה

מרפסת מקורה מקורה חלקית ריהוט גן onassis

שטיח שולחן קפה שטיח בצבע בז 'עץ אפור

קומה ראשונה מרפסת שולחן קפה כפול שטיח צבע אפור

וילונות עץ שיש שינה לבן אפור

קירות אפורים מעץ הרצפה בצבע פרווה אפורה

ריצוף חדר ארונות בחדר השינה צבע אפור

ערכת צבעים בצבע בז 'אפור עצמאי

חדר האמבטיה בצבע אריחי הריצוף האפור

אמבט שיש לבן אפור יהיר עצמאי

מרפסת חדר שינה שטיח עיצוב קיר שטיח אפור עץ

מיטת מגורים בצבע אפור בז 'מגורים

אזור חיצוני בריכת מגורים עם שתי קומות

מגורים דו-קומתיים עמודים אפורים כניסה חזית לבנה

* אתה יכול למצוא פרויקטים נוספים מבית APG פה