חזית עץ שטח ירוק גג גמלון בהיר

בפוסט של היום ברצוננו להציג בפניכם את הבית החד-משפחתי המודרני והנעים “hiša Slavik” בפטוג’י שבסלובניה ששופץ בשנת 2016. האדריכלים בוש’טאן מטול ודומיניק סגאדין ממשרד האדריכלות AB Objekt קיבלו את ההוראה להפוך מחסן לבית מודרני בן קומה אחת עם חזית עץ. המחסן באותה תקופה נבנה בשנות השמונים. הבית הסלובני הטיפוסי עם חיפוי עץ עשוי עץ שחור ולא מספיק אור יום סיפק אדריכלים עם גג חדש, חלונות פנורמיים וחיפויי עץ בהירים ובכך מועשרים.

חזית עשויה עץ בית גג חד משפחתי

השינויים שבוצעו הפכו את הבניין לבית קומות מקסים עם חזית עץ. גג העץ לשעבר של המחסן, צבוע בלבן, נתפס מלכתחילה כפוטנציאל והאדריכלים הפכו אותו למרכיב מרכזי באזור המגורים המרווח והפתוח. שטח המגורים הכולל הוא 229.5 מ”ר, בעוד שהנכס הוא 594 מ”ר. גג הגמלון האופייני הורחב על ידי הוספת חופה מבטון לבן בצד המערבי והדרום. בדרך זו הפכה המרפסת להרחבה של הבית עם חזית עץ והפנים הורחבו כמעט עד הגינה. אזור המגורים מתמזג כמעט עם הגן, ויוצר תמונה כוללת הרמונית.

שתילת אבני עץ מבטון לגינה

כאשר אתה עובר את המוסך, אתה נכנס למסדרון הכניסה. משם נפתח אזור המגורים הפתוח הגדול ומציע נוף לגן. בצד המערבי של הבית ישנם חדרי שינה וחדרי לימוד גדולים. הסלון בחלל פתוח כולל את המטבח, פינת האוכל, אי בישול קטן ואזור המגורים. אחרת, האדריכלים מ- AB Objekt ניסו להפוך את הצד המזרחי של הבית פתוח ככל האפשר. תמהיל מעניין אך מוצלח בולט בעיצוב הפנים. רהיטי מעצבים אלגנטיים ומסוגננים שולבו עם ריהוט עתיק, המשרה אווירה מיוחדת ב”הישה סלאוויק “הסלובנית. הבית החדש שנבנה עם חזית עץ מציע כעת סביבת מגורים מודרנית עם מגע של זן ואינו חושף דבר על עבר העניין בשום צורה.

חזית בטון חופה עשויה עץ

אזור כניסה חיפוי עץ רצפת בטון בהירה

דלת כניסה תקרת בטון מרפסת מקורה מחופה עץ

קורות עץ תקרה לבנה כיסאות שולחן אוכל פתוח רעיון מגורים

קורות עץ חלון פנורמי לבן חד משפחתי

פינת אוכל תקרת אי מטבח לבן

סלון מרפסת מעץ חזית הבית

כיסאות נדנדה מקורים במרפסת נטועים

מרפסת ריהוט ישיבה מול חלון מודרני

כיסא בר למטבח אי האי Hisa Slavik חזית זכוכית

בית מוסך חזית עץ נטיעת גינה

גג גמלון חיפוי עץ מוסך Hisa slavik

* פרויקט מאת אובייקט AB