דירה מודרנית בלגיה עוטה אורות נסתרים

לופט MM הוא אדירה מודרנית בבילזן, בלגיה מאת א.צ. אדריכלים נבנה מחדש בשנת 2012. פעם זה היה מחסן קטן בקומת הקרקע של בניין מסחר היסטורי שהוסב לחלוטין לבניין מגורים בתחילת שנות התשעים. תכנית הקומה ברוחב 3 מ ‘ובאורך 30 מ’, כך שהדירה בעיצוב פתוח. החדרים הצרים כוללים רצף מסוים: סלון, פינת אוכל, מסדרון צר עם המטבח בצד אחד וחדר הרחצה בצד השני וחדר השינה בקצהו. כל האזורים פתוחים זה לזה, אך ניתן להפרידם גם באמצעות קירות הזזה מעץ. אור טבעי מגיע הן מהחלונות בצד הרחוב והן דרך דלתות ההזזה המובילות למרפסת בחלק האחורי של הדירה. כל אחד מהאזורים הללו מעוצב לא כקופסאות נפרדות, אלא כסדרה של חללים מתפתחים המנצלים אור טבעי ונופים של חיי הרחוב התוססים..

דירה מודרנית ללקוח נכה

דירה מודרנית מטבח מצויד לבן מאט קטן

ה דירה מודרנית מיועד במיוחד למשתמש בכיסא גלגלים, אך אין שם דבר המצביע על נכות פיזית. החומרים המשמשים את אזור המגורים והשינה יוצרים אווירה אלגנטית ורגועה. ערכות כלי אוכל, מקרר, תנור וארון בגדים מובנים בתוך הקירות ומוסתרים מאחורי דלתות הזזה העשויות עץ אלון גזור. ניתן להוריד את ארונות המטבח בלחיצת כפתור עד שהכל נגיש מכסא הגלגלים. אזור הבישול יכול להיות מוסתר לחלוטין באחו הזה.

דירה מודרנית המאובזרת לצרכים מיוחדים

דירה מודרנית מטבח לבן לבן מובנה

אסטרטגיה דומה משמשת גם בחדר האמבטיה, שם השירותים והכיור מופרדים מהמקלחת ומכונת הכביסה-מייבש על ידי לוח גדול. ניתן לסובב לוחות אלה כדי להסתיר את מכונת הכביסה והמייבש ולחשוף את המקלחת, או את שניהם. כמעט כל הרהיטים תפורים כדי להיות נוחים לתושב ולציית לתקנות בלגיות לנכים. שולחן האוכל ל -5 כולל מדפים מובנים משני קצותיו ובולט בזווית לכיוון המטבח. המיטה, בשילוב שולחן כתיבה “צף” בקצה הראש, מכילה את כל הדרישות הטכניות של מיטת בית חולים, כולל גובה מתכוונן לכל המיטה, הראש והרגליים, מסילות צד נשלפות וכפתורים אלקטרוניים להפעלת המיטה וגם מכשירים אלקטרוניים אחרים, שהוסתרו במנורה מותאמת אישית בקרבת מקום. זה יכול לשמש כדי להאיר את המיטה ואת השולחן.

מסדרון צר

דירה מודרנית חדר אוכל בקומה צרה במסדרון מטבח

רהיטים בהתאמה אישית

שולחן אוכל בעיצוב מודרני בעיצוב דירה בצבע לבן בהתאמה אישית

מטבח מצויד קטן עם פינת אוכל

חדרים צרים מעצבים עיצוב פינת אוכל ריהוט לבן

מדפים חבויים בקיר

עיצוב דירה צר שטח אחסון עץ קיר

תאורת מצב רוח

דירה מודרנית חדרים צרים עץ לבן שקוע

מסדרון לחדר שינה

חדר שינה חדרים צרים מסדרון רצפות עץ רצפת קיר

עיצוב פתוח

מסדרון דירות מודרני צר עיצוב פתוח עץ לבן מאט

דירה חדרים פתוחים בחדרים פתוחים

עיצוב חדר שינה עיצוב עץ לבן

דירה מודרנית עם שולחן שינה עיצוב מדף קיר לבן

ארון דירות צר הזזה אורות עץ

דירה מודרנית קטנה בשיפוץ עיצוב בלגיה מינימליסטי

ברז כיור לבן טהור

עיצוב חדר אמבטיה אריחים לבנים ריהוט לבן