בית בחניון הכניסה ליער

וילה 1 נקראת המודרנית בית ביער, שנמצא באמצע נוף יפהפה. הפרויקט הראשון של סטודיו האדריכלות Powerhouse, הבית בהשראת המיקום היפה ומציע נופים יפים של הסביבה.

בית ביער בן שלושה כרכים

עיצוב מודרני מינימליסטי לבית

האדריכלים רצו שבעלי הבית יוכלו ליהנות מהטבע סביבו עד למקסימום – מנקודת מבט זו, קומת הקרקע תוכננה כמו קופסת זכוכית מוזרה. המבנה בצורת Y מחולק לשלושה כרכים – אזור העבודה עם פסנתר פונה צפונה, המטבח עם חדר האוכל פונה מזרחה והסלון פונה דרומה. האזור בו נפגשים שלושת הכרכים הוא לב ליבה של בית ביער. זהו חדר גדול שיכול לשמש ככניסה, חדר אוכל וחדר מוזיקה.

בית ביער עם חזית זכוכית

בניית בתים מודרנית

במרתף נמצאים חדרי השינה, חדר האורחים והמוסך. אזור פטיו וחלונות צוהר מכניסים אור לחדרים. הודות לקונספט המעניין, אתה יכול ליהנות מהסביבה. זֶה בית ביער היה מרוהט ספרטני – בכל חדר יש רק רהיט אחד שממלא את כל תפקידי החדר. באופן זה תוכלו לנוע בחופשיות בין החדרים השונים. בחדר העבודה, למשל, יש רק פסנתר, בסלון – מדף ספרים ובמטבח מותקן רהיט המשלב את שטח האחסון הדרוש וציוד מטבח.

מתקן מינימליסטי קומפקטי

פנים סלון פסנתר ביער ביער

בדרך זו התממש העקרון העיקרי של המינימליזם – פחות הוא יותר. עץ, זכוכית, בטון ואבן היו מועדפים כחומרים הן לבניית בתים והן לריהוט. הבית של תַחֲנַת כֹּחַ אדריכלים נתפסו כמקום מפלט למשפחה צעירה שאוהבת לבלות את זמנם באמצע הטבע.

עיצוב פנים מינימליסטי עם קיר עץ

ריהוט יוקרתי לבית

קיר עץ באזור המגורים

פנים קיר יצירתי-פנים מינימליסטי

אח מודרני בסלון

עיצוב פנים סלון אח

אדריכלות מינימליסטית – בית ביער

עיצוב פנים מינימליסטי לבן

מוסך עם ריהוט מעניין

מוסך מגניב מודרני

חזית זכוכית – עיצוב בית

בית זכוכית באמצע בית חלומות היער

קוטג ‘ביער

גג מגן בית חזית זכוכית

חזית הבית – מזוגגת בשפע

זכוכית חזית בית מפותלת