לנד-רובר-אביזרים-לונגבורד-סקייטבורד-גלשן-סנובורד

הלנדרובר כרכב שטח ידוע ביכולתו לנהוג גם בתנאי שטח קשים ביותר. אבל מה זה טוב ללכת לכל מקום אם אין לך את האביזרים הדרושים כדי לתת לתחביב שלך להשתחרר? חובבי ספורט אתגרי יגלו את העדכונים האחרונים אביזרי לנד רובר בעזרתו תוכל לצייד את המכונית שלך בהתאם להעדפותיך.

אביזרי לנד רובר לריינג ‘רובר Evoque להמרה

אביזרי לנד רובר suv-range-evoque-orange

סטודיו עיצוב אודו פיורבנטי אחראי על אביזרי הלנדרובר. החברה קיבלה השראה מהריינג ‘רובר Evoque להמרה החדשה, וליתר דיוק, יכולות השטח שלה. שלושה אב טיפוס מרשימים ללוחות שונים נוצרו. אלה כוללים גלשן, לונגבורד וסנובורד.

אביזרי לנד רובר בדמות גלשן

אביזרי לנד רובר גלשן-גל רוכב-ים-חופשה

כל שלוש הלוחות כאביזרים של לנדרובר מייצגים את המראה העתידני של רכב השטח והוצגו יחד עם רכב השטח החדש במהלך שבוע העיצוב של מילאנו 2016. שם התרשמת במיוחד מהעיצוב שלך.

המעצב והגלשן שלו

אביזרי לנד רובר גלשן-רעיון-מודרני-מעצב

ריכזנו גלריה בה תוכלו להתבונן מקרוב באביזרי הלנדרובר. עם הלוחות אתה מקבל לא רק מוצרים באיכות גבוהה לתחביב האהוב עליך, אלא גם עיצובים המותאמים לריינג ‘רובר האחרון שלך..

עיצוב סנובורד

לנד-רובר-אביזרים-סנובורד-ווינטרספורט-אפור כהה-כתום-מבטא

ספורט חורף לא מתאים לכולם, אבל אם לא מדלגים על חופשת חורף ונהנים מסנובורד, אפשר להתייחס לסנובורד כאביזר לנד רובר. אם אתה גם מעריץ של רגן ולנד רובר, המוצר הוא חובה.

לונגבורד

לנד-רובר-אביזרים-לונגבורד-רעיון-אופניים-טווח דגמים

מי שאוהב ספורט אתגרי ביבשה ובקרקע יבשה יחסית ייהנה מהלונגבורד האטרקטיבי. עמדה בטוחה ופעלולים מושלמים נמצאים בדגם זה. העיצוב מבטיח גם מראה מסוגנן.

רעיון עיצובי

לנד-רובר-אביזרים-ספורט-אתרים-אוהדי-תחביב-לוח-אביזרים

פני השטח של אביזרי הלנדרובר לא אמורים להזכיר רק את הלנדרובר מבחינת הצבע. הדגם המשושה נבחר גם לחיקוי סורג המכונית. זה נותן ללוח מראה מעניין יותר מבלי לאבד את הסגנון המודרני שלו.

שטרן של הגלשן

לנד-רובר-אביזרים-פירוט-גלשן-באיכות גבוהה

גם סנפיר הגלשן, הממוקם על ירכו, מחושב היטב. כפי שיודעים גולשים מנוסים, הדבר משמש ליציבות כיוונית ואמור להבטיח את אותה בטיחות כמו רכב השטח Evoque. אביזרי לנד רובר מחושבים בצורה מושלמת.

ייצוב במים

לנד-רובר-אביזרים-איכות-תחביב-אביזרים-רעיון-מסוגנן

תוכל ללמוד עוד על אביזרי לנד רובר באתר היצרן. הצטיידו בעצמכם וברכב השטח האחרון שלכם באביזרים הנכונים וחוו את התחביב שלכם בצורה חדשה ועשירה יותר באדרנלין..

הלוחות ביריד

לנד-רובר-אביזרים-תערוכה-לוח-עיצובים-שפה-שחור

תסתכל עוד על אביזרי הלנדרובר בהשוואה לריינג ‘רובר Evoque להמרה כפי שהוצג בשבוע העיצוב של מילאנו 2016. ערכת הצבעים האטרקטיבית של שחור וכתום ניתן למצוא בכל האלמנטים.

עוצב על ידי סטודיו לעיצוב Odo Fioravanti.