למד לרקוד -ריקוד-נעליים-אישה-ג'נטלמן-תלבושת-זוג

לאנשים רבים יש מוזיקה מסורתית, שבקצב שלה הם אוהבים להזיז את גופם. ואין הכוונה לתנועות קצביות הדומות לרוב לריקוד פרימיטיבי על הר הגעש, אלא ריקודי עם חינניים שהפכו לסמל האופייני לכל העם, כמו בולרו לספרדים, פלמנקו לאנדלוסים, סירטאקי ליוונים, סלסה. עבור הקובנים והפורטוריקנים, טנגו לארגנטינאים וכו ‘. בינתיים כמה סוגים של ריקודים הפכו להיות כל כך פופולריים ברחבי העולם עד שהם מתורגלים יותר מספורט עם טורנירים. בעיקרו שללמידה לרקוד יש יתרונות רבים – פיתוח תרבות פיזית, בניית מערכות יחסים חברתיות וכיף גדול, קטן כקטן.

למד לרקוד ולשפר את תשומת הלב, התגובה ואורח החיים

למד לרקוד -נעלי ריקוד-ריקוד-בית ספר-ריקוד-ביקור קצר-פנאי

לפעילויות ספורט כגון ריצה, רכיבה על אופניים או אימוני משקולות יש ללא ספק השפעה חיובית על הלב ומחזור הדם, ומקדמות סיבולת וגמישות. ריקוד מאחד את אלה ומביא לרמה אינטלקטואלית באמצעות אינטראקציה מוזיקלית. שעה בשבוע מספיקה כדי לשמור על כושר נפש וגוף, בתנאי חוקרי RUB (אוניברסיטת רוהר בוכום) במחקר תוקן. מדעני המוח פיתחו תוכנית ריקודים במיוחד לקשישים בגילאי 60 עד 94 שנים. לאחר שישה חודשים ולמדו לרקוד רק שעה אחת בשבוע, הם לא היו רק כשירים פיזית מבעבר, אלא גם שיפרו את ערנותם ויכולותיהם הקוגניטיביות במידה ניכרת..

למד לרקוד לגדולים וקטניםלמד ריקוד-קשישים-ריקוד-טורניר-תחפושת אמריקאית לטינית

מגוון התנועות למוזיקה המגוונת ביותר מציעה את האפשרות לחיות את ביטוי הריקוד. ריקודים שונים במהירות, דינמיקה ומהירות, כך שכל אחד יכול לבחור בהתאם לדחפים שלו ולמאפיינים האישיים שלו. תיאום, גמישות ואיכות התנועה מאומנים ומתחזקים, וגם המודעות החברתית מקודמת. לרקוד אין גבולות וגם ילדים ומבוגרים בכל הגילאים יכולים להרוויח מכך.

למד לרקוד עם אילו נעליים

למד לרקוד -ריקוד-נעליים-נשים-נעליים-שחורות-רצועות-פתוחות

כדי ללמוד לרקוד, אתה לא צריך ציוד נהדר כמו פעילויות פנאי וספורט אחרות. מראה נחמד, יציבה חיננית ואלגנטיות נדרשים ברחבת הריקודים. לכן אתה צריך להרגיש בנוח ולהקרין אותו דבר. בהתחלה, כאשר לומדים לרקוד, מספיקות זוג נעליים נוחות, כגון נעלי ספורט או נעלי עקב קלות. ההשקעה ב נעלי ריקוד קלאסי טובות להיכנס לתוך. תמיד מומלץ לבחור נעליים עם רצועות או שרוכים במקום משאבות פתוחות שניתן להחליק מהן במהירות. וזהירות, רק מי שיכול ללכת על הנעליים שלו יכול לרקוד עליהן.

למד לרקוד סגנונות ולרקוד

לרקוד-ללמוד-לרקוד-נעליים-טנגו-ריקוד זוגי

ריקודי עם רבים ושונים התפתחו בתרבויות שונות ומספר האנשים שרוקדים יחד הוא מכריע. בריקודי קבוצות וזוגות, הקושי המסוים הוא לתאם ולהרמוניה זה עם זה מבחינת ריקוד. מ מחקר מודיעין ממכללת אלברט איינשטיין לרפואה בניו יורק ידוע כי לאף פעילות גופנית אחרת אין השפעה חיובית כל כך על הביצועים המנטליים כמו ריקוד רגיל. כל מי שרוקד עם בן זוג צריך להגיב במיומנות לתנועותיו ובמקביל לסנכרן את שלו עם הקצב. על מנת להשיג זאת, מקדמים תהליכים קוגניטיביים רבים, ובעיקר כל ההחלטות מתקבלות באופן לא מודע. מנהיגות, כמו להוביל, מגדילה את מספר ההחלטות שצריכות להתקבל בריקוד זוגי. לכן, הריקוד גם הופך אותך לחכם יותר.

ריקוד יכול לעשות הרבה יותר מאשר רק להראות יפה

לרקוד-ללמוד-לרקוד-נעליים-מסורתי-ריקוד עממי-אמריקאי לטיני

ריקודי הזוג הפופולריים ביותר וכנראה האטרקטיביים ביותר שאפשר לרכוש בשיעור ריקודים הם אלה הלטינו -אמריקאים, שמקורם בקובה, פורטו ריקו, ארגנטינה וספרד. בערים גדולות הגרמנים מעדיפים לרקוד סלסה, טנגו, מרנגה וממבו. לריקודי הזוג בסגנון חופשי יש את ההשפעה הגדולה ביותר על האינטליגנציה – סמבה, רומבה, צ’ה -צ’ה, ג’ייב ופאסו דובל. בהתאם לכך, תנועות חדשות נרכשות בכוריאוגרפיה שוב ושוב, כגון סיבוב או נפילה, והכל צריך להשתכלל בשברירי שנייה. למרות התכנון הקפדני של הריקוד ואינספור תרגילים לפני הופעה, הוא צריך להיראות ספונטני ולא מפורק.

כל אחד יכול ללמוד לרקוד ויש דבר כזה שתי רגליים שמאליות

למד לרקוד-כולם-יכולים-לרקוד-תרבות גופנית

ללא קשר לגיל, כל אחד יכול להירשם לשיעור ריקוד. ריקוד פירושו יותר מסתם מעבר לקצב המוזיקה. הוא משחרר, מעורר השראה, מתאמן ומתאמן, הוא מאחד גוף, נפש וקצב באחד. בדומה לאמנויות אחרות, ריקוד הוא דרך להביע רגשות ולהעביר אותן. לימוד ריקוד לא אומר בהכרח הופעה מול קהל גדול, ולכן עליך להתמקד בכיף התנועה.

* מקורות תמונה: CC0 Public Domain