הרים ברקע מסלול המרוצים עם למבורגיני urus st x

יצרנית המכוניות מאיטליה עוררה לאחרונה אופוריה גדולה עם הצגת למבורגיני אורוס, רכב שטח אמיתי. פצצה גדולה נוספת הוטלה עם ההכרזה החדשה על הכנת הדגם לסדרת מכוניות מירוץ ייחודית עם קטעי שטח ושטח המיועדים לעונת בכורה 2020. בנוסף למסר זה, מוצג קונספט ה- ST-X הספציפי למירוצים. גרסה זו תאיץ במהירות של 25% בהשוואה לעמיתיה במסלול. לרכב יהיה גם כלוב גלגלים בלעדי וכל ציוד הבטיחות הנדרש של FIA.

מכונית מירוץ העתיד-למבורגיני אורוס ST-X-Concept

הלמבורגיני-אורוס-סט-אי החדש על מסלול המרוצים עם קו הרקיע ברקע

מנוע ה- V8 מתחת למכסה המנוע עדיין מספק כמעט 650 כ”ס עם מומנט של 850 ננומטר. זה בדיוק כמו הגרסה הראשונה של הדגם, אך מלווה בכניסות אוויר גדולות יותר בחזית, מכסה מנוע סיבי פחמן חדש, מערכת פליטת מירוצים ועוד. למבורגיני אורוס המעוצב מעמיד את הרעיון בנתיב המהיר.

מבט ורעיון של למבורגיני urus st x בחדר יצרנית הרכב

החשיפה הרשמית תתקיים בהמשך השנה בגמר העולם למבורגיני 2019. כמו כן, בדוק את לנדרובר דיפנדר 110 Flying Huntsman 6 × 6 ואת מכוניות הקונספט הטובות ביותר של יצרניות הרכב הגדולות ביותר.

גב גב למבורגיני-אורוס-סט-x עם צמיגי פירלי גלגלי סגסוגת אלומיניום בצבע שחור

מומחיות הספורט המוטורי של Squadra Corse שימשה בפיתוח קונספט למבורגיני אורוס ST-X. מאחר וריאנט זה של הדגם פותח אך ורק למירוצים, הוא שונה מגרסת הייצור עם ביצועים מותאמים, ציור מאט ורדה מאנטיס ורכיבי בטיחות שאושרו על ידי FIA. זה כולל גם גליל פלדה, ציוד כיבוי אש ומיכל דלק FT3.

למבורגיני urus st x מיועד למרוצים

מלבד הצבע הירוק המושך את העין, למבורגיני אורוס ST-X קונספט הכיל מכסה מנוע סיבי פחמן עם כניסות אוויר גדולות יותר כדי להזין יותר אוויר לתוך מנוע ה- V8 הדו-טורבו מתחת למכסה המנוע. הוא מגיע גם עם כנף אחורית, אגוזי צד מירוצים משושה וסט גלגלי סגסוגת אלומיניום וצמיגי פירלי.

אתגר אמיתי לספורט המוטורי

למבורגיני urus st x קונספט עם צבע מאט ירוק ומכונית מירוץ מכסה מצעים

הפחתה משמעותית במשקל נעשתה גם ב- Urus ST-X-Concept. הוא קל ב -25 אחוזים מגרסת הייצור שלו ומשלים את תצורת המירוצים. כמו כן, יש לו התאמה מוגברת וקשיחות פיתול נוספת הודות לשילוב של כלוב הגלילים במסגרת SUV. מערכת ההנעה שלה נשארת זהה, ומפיקה 641 כוחות סוס (478 קילוואט) ומומנט של 850 ננומטר.

הגרסה הספורטיבית של רכב השטח העל לא מיועדת רק לתערוכה, שכן למבורגיני רוצה להציג את הדגם באליפות מותג יחיד בו מסלול המרוצים ומסלול השטח משולבים במירוץ אחד. אז היא תעלה לראשונה באירופה ובמזרח התיכון בשנת 2020 במירוץ שיתקיים במסלולים שהוכנו במיוחד על ידי ה- FIA. כמו כן יתקיים אירוע “הגעה ונהיגה”, אשר יקלקל את מרבית פטרוני המותג בסדרת נסיעות מבחן.