שולחן נטיעה לוו הגינה רעיון מקום אחסון פחית עץ

האם אתה אוהב צמחים? אז אתה צריך מספיק מקום כדי שתוכל לטפל בך טוב. מספיק מקום הוא תנאי מוקדם לעציצים ולצילום מחדש, לדישון וחיתוך. למה שלא תבנה אחד בעצמך שולחן שתילה לגינה! זה יכול להקל עליכם את הטיפול בצמחים.

שולחן צמחים לגינה – 10 רעיונות מעולים להכין בעצמכם

שולחן שתילה עבור גג הגינה רעיון שרפרף עציצים

אחד פרקטי שולחן שתילה לגינה יכול להיות מעוצב בדרכים שונות בהתאם לצרכים שלך. לדוגמה, זה לא בהכרח חייב להיות במקום אחד. עם גלגלים או ידיות, ניתן להזיז ולמקם אותה מחדש לפי הצורך. אתה קובע את הגודל לפי הדברים שאתה רוצה לאחסן בו. בחלק משולחנות הצמחים יש מגש טפטוף או ממוקמים ליד ברז כך שניתן לגשת למים במהירות ובקלות. עם הזמן, תחליט בעצמך אילו מינים עונים לצרכי הצמחים שלך ולשטח שיש לך במרפסת או במרפסת.

1. שולחן צמחי מעשי מארון ישן

שולחן שתילה לארון הגן אפור כחול אפור וינטג מדפים פרחים

ארון ישן או שידה הם אידיאליים כשולחן צמחים מעשי, שכן יש להם גם משטח עבודה וגם הרבה מקום לאחסון. אולי יש לך אחד מיותר במוסך או שאתה עוצר ליד שוק פרחים. אתה יכול לאחסן עציצים, תחתיות וכפפות גינון במגירות הקטנות יותר, ואת אדמת העציצים בגדולות יותר. ניתן לחבר ווים לצדדים ולחבר כלי גינה שונים כגון אתים קטנים או מגרפות ידיים. יש להסיר חלקי זכוכית כגון מראות מכיוון שהם יכולים להתנפץ בחורף.

2. שולחן שתילה מאולתר

שולחן שתילה לגינה לוחות רעיונות פשוטים מדפי מגירות

אם יש לך סככה לאחסון כלי הגינה ומכסחת הדשא שלך, תוכל להשתמש בה גם כשולחן שתילה. כל שעליך לעשות הוא לחבר לוח עץ לקיר בעזרת זרועות מפרקיות. בדרך זו אתה מקבל “שולחן שתילה במשרה חלקית” פרקטי. ניתן לקפל את הלוח כאשר אינו בשימוש כך שלא יתפוס מקום מיותר. עבור אדמת העציצים או הכלים, אתה יכול להשתמש במיכלי פלסטיק שניתן לערום זה על זה או בפחי אשפה קטנים עם מכסים..

3. שולחן צמחים נייד ופרקטי לגינה

שולחן נטיעה לגינה סריג הסבכה רעיון פרחים אדמת אדמה פלסטיק

לפעמים אתה רוצה לשים את כל העציצים ואדמת העציצים במקום שאתה צריך אותם. אתה יכול להשתמש בקופסאות פלסטיק גדולות עם ידיות לשם כך. בעזרתם, נשא אותם לגינת הירק או לערוגת הפרחים שלך. הכניסו את אדמת העציצים והדשנים לקופסת פלסטיק אחת ואת עציצי הפרחים באחרת.

4. שולחן שתילה ביתי לגינה

טיפים לגינה לגינה כובע מפרה פרחים

רבים אוהבים לבנות שולחן נטיעה משלהם מחומרי עץ חדשים או בשימוש חוזר. אם אתה בונה אותו בעצמך, אתה יכול לבחור בדיוק את הגודל והרוחב המתאים לצרכים שלך. צייר את השולחן בצבע המתאים לרהיטי החוץ שלך או בחר עיצוב צבעוני יותר כדי לתבל את הגינה שלך.

5. קנו שולחן שתילה

שולחן שתילה לעציץ צמחי עץ בגינה

אחד פרקטי שולחן שתילה לגינה עם כל התוספות שאתה צריך אפשר כמובן לקנות גם מוכן. יש לך הרבה גרסאות לבחירה. ישנם מטלטלין העשויים מפלסטיק ועמידים מעץ שיחזיקו מעמד לאורך שנים.

שולחן שתילה מתקפל לגינה

שולחן שתילה לגינה צבע ניחוח פרחים יפה

אלתר את שולחן השתילה

שולחן שתילה לגינה טיפול בעיצוב חצר גדולה

שולחן שתילה לא מסובך 

שימוש חוזר בשולחן השתילה לארון הגינה

שולחן צמחי עץ ומתכת

מדפי גינה מרווחים רעיונות לאביזרי צמחים רבים

שולחן שתילה גדול לגינה

שולחן צמחים לגינה, ארון ישן גדול

שולחן צמחים עליז בצהוב ועם חלון

שולחן צמחים למבטא הצבע הצהוב בגינה בצורה מושלמת

שולחן שתילה עם מקום לעצי הסקה

בנה בעצמך שולחן שתילה לגינה, השתמש מחדש בעץ ישן

קנה שולחן שתילה

שתילת חומר עץ שולחן רעיונות יצירתיים עצות גנן

שולחן שתילת גינה עם גלגלים

עץ נייד כמעט אופטימלי להשתמש בריהוט גן חדש