אבן אח פתוחה עשה רעיונות בעצמך

כמעט כל אלמנט גינה אחר מספק נוחות רבה יותר מאח פתוח בגינה. הלהבות הנוצצות יוצרות אווירה רומנטית ומוציאות חום בערבי הקיץ הקרירים. יחד עם זאת, האח מהווה תוספת פונקציונלית לשטח החיצוני – ניתן לבשל תפוחי אדמה, נקניקים וכדומה על אש פתוחה. צלי וכך מכינים ארוחת ערב טעימה בזמן שהמשפחה משוחחת סביב המדורה. מגוון רחב של אפשרויות עיצוב זמין לגנן התחביב – בשוק תוכלו למצוא הכל החל מגדולים ועד קטנים, החל מקמינים לבנים למרפסת בסגנון בית כפרי, ועד לעיצובים אלגנטיים נצחיים עם שפת עיצוב מינימליסטית פשוטה ועד לבערה קערות עשויות מתכת או זכוכית. ניתן לשחזר את מה שמוצע עם מעט מיומנות – אנו מציגים בפניכם כמה פרויקטי DIY מרגשים לקמין בגינה. הרשה לעצמך לקבל השראה מההצעות וצור לעצמך נווה מדבר של רווחה בגינה.

בנה אח פתוח – בנה קערת אש מבטון

אח פתוח בטון בנה לעצמך זכוכית

קמינים שולחניים המופעלים על ידי ג’ל פופולריים במיוחד בארה”ב – הם קטנים, ניתנים לבמה מסוגננת, ובמראה המינימליסטי המושך שלהם, מספקים מגוון במרפסת. הם אינם מתאימים לצלייה, אלא יש להם ערך דקורטיבי. הם חותכים דמות טובה במיוחד בגינות ההקצאה – שם המרחק לבית / לגדר / לשכנים קטן מדי, וקיים סכנת שריפה עם בורות אש רגילים. מגן רוח לפינת הישיבה הנעימה עם קערת אש הגיוני למרות הממדים הקטנים.

אח פתוח רעיונות לבניית בטון

לפרויקט עשה זאת בעצמך, תזדקק לבטון ברק, זכוכית שבורה, רשת תיל עקשן, חלוקי נחל, עציץ, ג’ל דלק. קודם כל מערבבים את בטון הברק ומורחים אותו במהירות על העציץ (ראו תמונה למעלה). לאחר מכן מכסים בניילון ומחכים שהבטון יתקשה. לאחר מכן משייפים בזהירות את הבלטות בנייר זכוכית.

אש פתוחה זכוכית מפזר בטון diy פרויקט

מניחים את ג’ל הדלק באמצע, ממלאים את הסיר בחצץ ואז חותכים מכסה לצנצנת הדלק מהרשת. בסוף מפזרים פיסות זכוכית כאלמנט דקורטיבי. הטיפ שלנו – בדוק תחילה האם השולחן יכול לעמוד במשקל קערת האש. במידת הצורך, תוכל להניח את קערת האש על עמוד בטון ולהכניס אותה לאור הזרקורים. וודא תמיד כי המשטח מרוצף או מכוסה בחצץ. לעולם אל תשאיר את קערת האש בוערת ללא השגחה.

קערת אש בטון בערב גז פתוח בערב

רסיסי הזכוכית בדלי הבטון נוצצים כל כך אטרקטיביים – העיצוב מתבל את השטח החיצוני ומוסיף את נגיעות העיצוב לעיצוב המרפסת המודרנית. שום דבר לא מפריע לערבים נעימים עם חברים.

קערת אש כמבטא על שולחן הגן

זכוכית עציץ שולחן אח פתוח

קערת האש בהבדל – ניתן להעלות את העיצוב המוצג למעלה מתוך אדנית וזכוכית. עיטור השולחן משתלב בהרמוניה עם נופי מדבר או מרפסת עם נגיעה ים תיכונית. הניגוד בין הדלי השחור לבין זכוכיות הזכוכית השקופות מושך במיוחד.

אח פתוח חומרי אבנית זכוכית

החומרים הדרושים לפרויקט עבודת יד הם – אבנים בגדלים שונים, אדניות, לוחות זכוכית חתוכים למידות הרצויות, דבק זכוכית על בסיס סיליקון, רשת תיל, פחיות, פחי דלק.

בנה שולחן זכוכית קמין פתוח משלך

ראשית חותכים את זכוכיות הזכוכית לפי מידות האמבטיה, ולאחר מכן מצפים את משטח הדבק בסרט סיליקון של 1-2 מ”מ ונותנים לו להתייבש. לאחר 24 שעות, הדבק צריך להיות יבש לחלוטין. בינתיים ניתן להניח את פחי הדלק על קופסאות הפח ולמלא את האדנית באבני נהר. למחרת, צרף את פרטי הזכוכית לאדנית בעזרת דבק סיליקון.

סלעים מתכתיים פתוחים מאבני עציצים

לאחר מכן חותכים את רשת התיל ומכסים אותה באבני נהר גדולות יותר. האח החדש שלכם בגינה מוכן. זה בעצם שוקל פחות מקערת הבטון ולכן ניתן להניח אותו על השולחן ללא בעיות. שמור על ילדים ובעלי חיים, לא תהיה להם גישה לאח, אחרת קיים סיכון של כוויות.

אדנית זכוכית שולחן גז באש פתוחה

האור יוצר אווירה נעימה ונעימה במרפסת. כך ששום דבר לא מפריע לערב נעים לשניים. קערת האש היפה יכולה לשמש גם כתאורה למסיבת הגן. האורחים יירגעו באור מאופק ובוודאי ירגישו טוב. בחורף ניתן להשאיר את האח הפתוח בחוץ.

אח פתוח עשוי מתוף מכונת כביסה ישן

קערת אש לתוף מכונת כביסה פתוחה

תאמינו או לא, זה נכון – העיצוב בתמונה למעלה נבנה באמצעות אבני ריצוף ותוף מכונת כביסה. לתוף ציפוי מתכת עמיד למים, מבריק, בכל מקרה ניתן לרסס אותו בתרסיס צבע בשחור, לבן או נחושת..

בנה אח פתוח משלך מבטון ואבן טבעית

אח פתוח מרפסת אבני בטון עשה זאת בעצמך רעש מתכת

קמין פתוח במרפסת החצץ ניתן לעצב ללא מאמץ רב – אך לפעמים האח בפורמט גדול נראה משעמם. לוחות אבן טבעית מתבלים את הבנייה הפשוטה ומעניקים לקסם הכפרי העיצובי בסגנון בית כפרי.

אח פתוח בניית בטון בעצמך הוראות

לפרויקט צריך מלט, קופסאות עץ בשני גדלים, אבני נחל, חצץ, לוחות אבן טבעית וקערת אש מתכת. לוחות האבן יכולים לשמש מקום אחסון למשקאות או מזון בגריל. פונקציונאלי ומסוגנן.

אח פתוח אבנים גחלים פינת ישיבה גינה

קמין פתוח המתריס נגד שלג וכפור ללא בעיות הוא האח עשוי אבן טבעית. גם גננים לא מנוסים אך מיומנים יכולים לשחזר אותם עם מעט סבלנות. הוא משמש גם כגריל גן ומציע אפשרות להכין בשר, תפוחי אדמה וירקות.

אח פתוח גינה אבני בנייה לבנים

אח פתוח הוראות בנייה לבנים לבנים בעצמך

אח פתוח בטון קערת אש

עיצוב צינורות הבטון מציע אלטרנטיבה לאח הגוזל זמן עשוי אבן טבעית – שילוב מענג בין אח לבריכת גן מוצג למעלה. רעיון נחמד בסגנון יפני.

אח פתוח לבנים חלוקי נחל אדומים דקורטיביים

האח הפתוח שטח אחסון כפרי מתכת עץ

צינור אח פתוח בנה קערת אש מתכת בעצמך

מרפסת אח פתוחה עשה זאת בעצמך

אח פתוח לבנים לשילוב קיר אבן

בנה אח פתוח גביון אש עצמך

אח פתוח קערת אש מתכת עשה את עצמך