עצות עיצוב גינות ערסל-פרגולה-בטון-אדמה-עציצים מטפסים

גינה היא מקום יפה, שליו וריחני. אנשים רבים מוצאים גם גינון מרגיע ומהנה. היום אנו רוצים לשתף אתכם בכמה טיפים כיצד לעצב גינה המדברת על האישיות שלכם. גנים בדרך כלל מעוצבים בצורה מסודרת או שהם נראים פראיים. אז זה יהיה טוב לעצב את הגינה שלך כך שתשלים את הבית שלך. השתמש בזה טיפים לעיצוב הגינה שלך וקבלו השראה מהתמונות למטה.

יְצִירָתִי רעיונות לעיצוב גינות

1. התחל עם הקווים בגינה שלך

טיפים-גינה-עיצוב-הגדר-קווים-שטחים

הגדר את שטח הגן בעזרת קווים. החצר שלך מכילה שורות בצורת עצים, מדרכות, שבילים ושבילים. כדי להשיג מראה מזדמן, עדיף להשתמש בקווים מעוקלים לערוגות הפרחים שלך. קווים ישרים עדיפים על גינות ציבוריות. קווים אופקיים יוצרים יציבות ושלווה. קווים אנכיים מזכירים תנועה וכוח. הקווים מנחים את עיניך לאן להסתכל מקרוב בזמן שאתה לוקח את הזמן שלך להסתכל על הגינה שלך.

2. לספק מגוון בעיצוב הגינה

טיפים-גינה-עיצוב-פרחים-שיחים-גבהים שונים-קופסא-עץ-הידראנגאס

שלב סוגים שונים של צמחים בזהירות ובהתבסס על ניסיון, זה מעניק לגינה שלך אווירה ייחודית. לדוגמה, אתה משלב סוגים שונים של פרחים באותה משפחת צבעים. השתמש בצמחים עם מגוון מרקמים. משתנה עם גובה הצמחים. הניגוד יגרום לצמחים בגינה שלך לבלוט מהסביבה.

3. חשבו על נקודות מבט שונות

טיפים-גינון-צמחים-הרפיה-ערסל

להסתובב בגינה היא דרך אחת ליהנות ממנו. אז אתה יכול גם לראות את גבולותיו כראוי מבפנים. עיצוב הגינה שלך כך שתוכל ליהנות מנוף יפה מהחלון. הקם פינת ישיבה עם כיסאות או ערסל, כך שתוכל באמת לטבול את עצמך בגינה.

4. היצירתיות שלך נדרשת כאן

עצות-עיצוב גינות-מצעים-שולי-אבני אבן-חצץ

עיצובי גינה מסורתיים יפים אך אינם הכרחיים. תנו לגינה שלכם להיות מוגבלת רק על ידי הדמיון שלכם. השתמש בפריטים שונים שנמצאו כדי לרפד את הערוגות שלך, זה יוסיף עניין ויזואלי נוסף לגינה. למה שלא תנסה לשבור את הכללים פעם אחת: אתה יכול לגדל צמחים גבוהים יותר בעיקר או לערבב צמחים אכילים עם צמחים דקורטיביים.

5. להשוות איזון עם סימטריה

עצות עיצוב גינות חצר רעיונות לספה מגדרות הגנה על פרטיות

הגינה שלך צריכה להיראות מאוזנת, אבל היא לא חייבת להיות סימטרית. בחר נקודת מגע מרכזית לעיצוב הגינה שלך. לאחר מכן צור שטחי שתילה ייחודיים משני הצדדים. השג איזון סימטרי על ידי שתילת צמחים תואמים משני הצדדים. איזון פחות רשמי נוצר על ידי זיווג: צמח גדול בצד אחד עם צמח קטן בהרבה מצד שני הדומה בצורתו. קבוצה גדולה של פרחים צבעוניים מקוזזת עם אחד קטן יותר מאותם פרחים בצד השני.

רעיונות לעיצוב גינה ביתן מדרכה חצץ עיגול חצץ

גנים צומחים ומשתנים ללא הרף. עיצוב הגינה שלכם הוא רק נקודת מוצא ליצירתיות שלכם, בה תוכלו לחוות רגעים נעימים רבים. בחר מתוך מגוון צמחים שיתאימו לסגנון האישי שלך. השתמש בחפצים יומיומיים שאתה אוהב ושאתם יכולים ליצור עיצוב גינה נהדר. אז קח את חפירה ותצא לעבודה! אנו מאחלים לכם הרבה כיף ונעימים בעיצוב הגינה שלכם!

רעיונות לעיצוב גינה אזורי שטח מדשאות

האם גם אתה ידעת את זה??

צמחי גן דורשים יחסים שונים של חומרים מזינים וחומציות הקרקע. הגדל את היופי והבריאות של צמחי הגן שלך על ידי השלמת אדמתך בדשנים ומייצבי קרקע. הצבעים הרווים של הצמחים הבריאים מסיימים את עיצוב הגינה היפה.

עצות עיצוב גינה פינת ישיבה צמחי כורסא קש

רעיונות עיצוב גינה בריכה חבצלות מים צמחי גשר

רעיונות לעיצוב גינה מסך פרטיות למדשאה ריהוט מברזל יצוק

טיפים לגינון פרחים רב שנתיים

עצות עיצוב גינה חצר מים תכונה מזרקה

טיפים רעיונות לעיצוב גינות צמחים אזור טרקלין

טיפים רעיונות לעיצוב גינות נדנדות משוכות ביתן

עיצוב חצר מים כולל דגי קוי של בריכה

עיצוב גינה צבעים מרקם צורת דשא

עיצוב רעיונות לגינה תאורת עציץ דקל