צבעים בהירים מבטאים כריות נוי עם מצב רוח גבוה

בחודשי הקיץ החמים אנו מבלים יותר בחיק הטבע. לכן חשוב שנרגיש בנוח באזור החיצוני שלנו. כך הוא הנכון עיצוב גינה חלק המאפשר לנו לשכוח את הלחץ בחיי היומיום. ממה כדאי להימנע על מנת שתוכל לחוות רגעים נטולי מתח בגינה שלך??

הנכון עיצוב גינה לשעות הפנאי ללא מתח

להרכיב פרטים בצורה נכונה רעיונות עיצוב שימו לב לפרטים רבים

1. הימנע מעט מדי אור

המסיבה שלכם תתחיל כשהשמש זורחת, אך ייתכן שהאורחים שלכם עדיין יהיו חלק מהמסיבה לאחר השקיעה. כמובן שזה יהיה לא הולם אם הם לא יכולים לראות אחד את השני בגלל תאורה לקויה, או אם הם לא יודעים לאן לדרוך. אז וודא שאתה מקבל את הדבר הנכון עיצוב גינה ומספיק אור. עששיות או מנורות צבעוניות תלויות הופכות את הגינה לחגיגית ומביאות צבע נעים לסביבה גם לאחר השקיעה. מנורות LED המופעלות על ידי שמש, המפיחות ברק רך כשהן תלויות על המרפסת, מתאימות היטב. בנוסף, תוכל ליהנות מהמסיבה מבלי לדאוג לחשבון החשמל הקרוב. עם אורות סולאריים שיכולים להיתקע באדמה, תוכלו לסמן בקלות את אזור המסיבה והשבילים.

2. הבעיה בפרטיות – רעיון מגניב לעיצוב נכון של הגינה

זה יכול להיות מתסכל אם אין לך מספיק פרטיות במסיבה, למשל משכנים חטטנים. אם הגינה שלך אינה מוסתרת מספיק, ישנן מספר דרכים ליצור מסכי פרטיות מבלי לאבד סגנון. השתמש בעציצים גדולים לאווירה אינטימית יותר. צמחים יפים וירוקים נראים נהדר ומציעים הגנה מפני מראה לא רצוי. החלק הטוב ביותר הוא שניתן להחליף אותם בכל עת.

לעיצוב הגינה הנכון אתה צריך צבעים בהירים ושמשיה

עיצוב גינה שמשיות הגנה רעיונות עיצוב אינספור

3. צבעים עזים לעיצוב נכון של הגינה

שום דבר לא צורח קיץ יותר מצבעים עזים וחזקים. אז אם הגינה שלכם נראית קצת קודרת, הגיע הזמן לנכון עיצוב גינה להתרענן עם כמה צבעים עזים. במיוחד במסיבה, הדברים הבאים חלים: ככל שיותר צבע, יותר טוב. שלב שלושה צבעים שונים המשלימים זה את זה (למשל לבן, צהוב וירוק ליים או סגול, כחול ואפור). זה מביא אווירה מסודרת וגורם להכל להיראות כיפי וחגיגי יותר, אחרי הכל, הם גורמים חשובים למסיבה מוצלחת. איך והיכן אתה מוסיף צבע תלוי בך בלבד. לעיצוב נכון של הגינה ביחס לצבעים, האפשרויות רבות: החל מפנסים ססגוניים, תלויים, וכלים ושמיכות צבעוניות, אפשר פשוט להכניס צבעים לכל מקום.

4. שמשיה לעיצוב נכון של הגינה: מציעים הגנה מפני השמש המסנוורת

אם אין לך מספיק מקומות מוצלים, לא יעבור הרבה זמן עד שהאורחים שלך ירגישו כאילו הם נמסים. וזה לא יהיה מצב כל כך טוב, לא עבורך ולא לאורחים. למרבה המזל, מטריות יכולות לעזור לך. בבחירה יש לוודא שהבד יציב, כך שיחזיק מעמד מספר עונות, שלא ייכנס לקרני UV ושהוא עמיד בפני עובש. השתמש בו כדי להביא צבע נוסף לאזור החיצוני שלך וחפש מטריה צבעונית לאווירה נעימה עוד יותר. הם יפים במיוחד באדום, ירוק ירקן או תכלת, אבל גם בכתום וצהוב. הדבר היפה הוא שאתה יכול לסדר אותם מחדש לפי הצורך.

טיפים שימושיים נוספים לעיצוב הגינה הנכון

שרפרף לחסוך מקום צבעים בהירים אווירה עליזה

5. כדאי להימנע גם מרהיטים שחוקים

מה יותר לא מתאים מאשר לקבל את פני האורחים שלך ברהיטי גן שחוקים לאחר שהשקעת הרבה זמן בארגון המסיבה. הרהיטים בגינה נשכחים במהירות מכיוון שאינם בשימוש כל השנה. אבל ראו בגן הרחבה של הפנים. זהו גם אזור בבית הראוי לאיכות. לאדם הנכון עיצוב גינה אנו ממליצים להשקיע בריהוט גן מעץ טיק. עץ זה הוא באיכות הטובה ביותר הודות לעמידותו בפני מזג האוויר ושיעור השמן הטבעי הגבוה. הם גם נראים מרעננים ומעניקים לאזור הגן אווירה נהדרת. עשה קצת מחקר על ריהוט המרפסת הזה ותראה בעצמך שזו הבחירה הטובה ביותר.

6. תכנן היטב לפני שיפוץ

המפתח לחלל חיצוני נהדר הוא תכנון נכון. לכל אזור יהיו בעיות משלו. פשוט נסה להוציא אותם מהדרך לפני שתתחיל לתכנן, כך שלא תקבל הפתעות מגעילות לאחר רכישת ריהוט וקישוטים חדשים. כדאי שתחשבו על הגן כעוד חדר, עוד חדר. בעת קישוט ועיצוב השטח החיצוני, כדאי לתכנן זמן רב מראש, כמו בכל חדר אחר בבית.

להירגע להירגע לבד או עם חברים

פריטי רעילי עיצוב נצרים לגינה יושבים יפה

גן משקה טרי טבע מוקף רך נוח

צבעים ניטרליים ריפוד ריצוף אבן נחמד

לבחור עץ בהיר טרי מעניק מגע טבעי

שמשיה מספקת הגנה מפני השמש רעיונות שימושיים