קישוט גינה עשוי הוראות בטון-מזרקה-מודרנית-מים תכונה

בטון הוא חומר שקל לעבוד איתו. ניתן לעצב כל צורות ודמויות כך שחומר זה יתאים להפליא למלאכת יד. ואפילו מתחילים יכולים פשוט לנסות את הרעיונות שברצוננו להציג בפניכם היום. ישנן גרסאות שונות עבור עיטורי גינה מבטון, שעבורם אתה צריך טפסים בנוסף לבטון. אתה יכול להרכיב אותם במהירות עם פריטים ביתיים פשוטים.

הכינו בעצמכם קישוטי גינה מבטון – עיצוב אינדיבידואלי

עיטור גינה עשוי מזרקת בטון-פשוט-רעיון-כדור-אזוב

אם אתה לא אוהב את המראה האפור המונוטוני של הבטון, אתה יכול סוף סוף לצבוע את עיטור גינת הבטון בכל דרך שתרצה ובכך ליצור מבטא צבעוני בגינה. אתה יכול לשנות כל אחד מהרעיונות כרצונך על ידי מציאת צורות אחרות. הם נועדו רק להשראה ובסופו של דבר צריכים לרצות אותך. התחל מיד עם הרעיון הראשון!

עיטור גינה עשוי בטון – עציץ מקורי

גינה-קישוט-בטון-אפור-תיק-סידור-פרחי קיץ

עציץ זה ממש קל להכנה. אז אם אתם לא רוצים לנסות משהו מסובך מיד, אלא רוצים להכיר בטון כחומר תחילה, אז קישוט הגן DIY שעשוי מבטון הוא בדיוק הבחירה הנכונה. בעבודה עם בטון, חשוב ללבוש כפפות כדי להימנע מהרעלת בטון.

חומרים לקישוט הגן

קישוט לגינה-בטון-חומרים-אדנית-טינקר-הוראות חוץ

– בטון

– מקל עץ או חפץ אחר לערבוב הבטון

– מים

– 2 דליים (גודל תלוי כמה גדול העציץ צריך להיות)

– מגבת ידיים

– שכבה תחתונה (נייר כסף, ברזנט, עיתון או קרטון)

מערבבים בטון

קישוט לגינה-בטון-ערבוב-דלי-עציץ-עציץ-עשה בעצמך

דלי 19 ליטר שימש לקישוט גינת הבטון המוצג. חצי מזה מלא בבטון. לאחר מכן ממלאים את הדלי מספיק מים. באופן עקרוני, אתה צריך עקביות מימית יותר מאשר בדרך כלל עבור בטון, אבל זה לא צריך להיות נוזלי מדי. המגבת צריכה להיות מסוגלת לספוג היטב את הבטון מבלי לטפטף יותר מדי.

הכינו את המגבת

גינה-קישוט-בטון-מגבת-רעיון-בית-גינה-לקשט

עכשיו קח מגבת ישנה. כעת קחו את הדלי השני והניחו אותו הפוך על מחצלת. כעת תוכל לבדוק תחילה אם אורך המגבת מספיק ולפרוס אותו. אתה יכול בקלות לחתוך בד עודף. זהו שלב חשוב בהכנת קישוטי גינת הבטון על מנת להשיג תוצאה אסתטית בהמשך.

מעצבים את העציץ

גינה-קישוט-בטון-כניסה-קישוט-לבנה-קיר-מבטא

לאחר שקבעת את הגודל והאורך הרצוי לקישוט גינת הבטון, תוכל לטבול את המגבת בבטון. וודא שהמגבת מכוסה לחלוטין בבטון. אזורים שנדחקו יהיו גלויים מאוחר יותר. לאחר מכן החזירו את המגבת לדלי השני ועיצבו אותה כפי שתרצו וחשבתם עליה מראש.

סידור פרחים יפה

עיטור גינה-בטון-פטוניה-ורוד-סמרטוט-עלים-כסף

אם אתה מגלה שיש כמה מקומות פנויים, תוכל לכסות אותם במהירות כשהבטון עדיין רטוב. אז בדוק מהירות העבודה שלך לפני שאתה נותן לה לנוח. לאחר מכן הניחו לבטון להתייבש היטב בין יום ליומיים. לבסוף, הסירו את הדלי, מלאו את העציץ המוגמר באדמת עציצים ושתלו פרחים כלשהם. קישוט הגינה החדש שלך עשוי בטון מוכן!

בניית אמבט ציפורים מבטון

עיטור גינה-בטון-אמבט ציפורים-לבנות-קערה-גירוי בסיס

האם אתה אוהב גם את ציוץ הציפורים? לאחר מכן, תמשוך את האורחים הידידותיים האלה לגינה שלך על ידי התמסרות למותרות מעטות עם אמבט מרענן. הציפורים פשוט יאהבו את זה! קישוט הגינה העשוי מבטון הוא לא רק זול במיוחד, אלא גם עשוי במהירות יחסית.

חומרים לאמבט הציפורים

קישוט לגינה-בטון-קערה-עשה זאת בעצמך-פלסטיק-גינה-עיצוב-אמבט ציפורים

– 2 שקיות בטון

– מיכל לערבוב

– כוס מדידה

– כף מלט

– תבניות יציקה (למשל קערות ודליים ישנים)

– חומר סיכה לתבנית היציקה

– שאריות פשתן

מערבבים בטון לאמבט הציפורים

קישוט גינה-בטון-תערובת-חומר-עיצוב חיצוני

במקום לערבב את שתי השקיות בו זמנית לקישוט גינת הבטון, אנו ממליצים להשתמש בכל פעם רק בחצי שקית. מערבבים את זה עם כמות המים הרצויה. השתמש בכוס מדידה כדי שתדע בדיוק כמה מים השתמשת. לשני החצאים האחרים יש אותה עקביות.

עשו קישוטי גן מבטון

קישוט לגינה-בטון-כף-כוס-ערבוב-אמבט-גירוי

אתם מוזמנים להשתמש בכלי גינה או חפץ אחר במקום כף בטון כדי להפוך את קישוט הגן הזה לבטון. העיקר שאפשר לערבב הכל ביחד היטב. נסו להימנע מבועות אוויר ככל האפשר. וודא שהמיכל גדול מספיק לערבוב כך ששום דבר לא עולה על גדותיו תוך כדי ערבוב. ובכל זאת, פד הוא רעיון טוב.

ייצר את הבסיס

עיטור גינה-בטון-מסד-באון-דלי בצורת מרפסת-רצפת עץ

תזדקק לשק בטון לבסיס קישוט גינת הבטון. דלי רחב יותר בחלקו העליון מלמטה מתאים במיוחד. זה יוצר תמיכה יציבה יותר למעטפת. ממלאים את הדלי בתערובת הבטון המוגמרת ונותנים לו להתייבש.

מכינים את הקערה

קישוט גינה-בטון-השראה-צורה-טבעת-אבנים-המשקל

עכשיו קח שתי קערות בגדלים שונים. יוצקים את התערובת מחצי שקית בטון לתוך הגדולה יותר, ולאחר מכן יוצרים תחילה חלול בידיים (אל תשכחו את הכפפות!). לאחר מכן הרחב אותם בעזרת הקערה הקטנה יותר על ידי דחיפתה פנימה. אתה יכול להסיר בקלות עודף בטון. עם זאת, אם זה לא מספיק לחלק הקליפה של עיטור גינת הבטון, אתה יכול להוסיף עוד. שמים אבנים בקערה הקטנה. הבטון יכול להחליק לפני שהוא מתייבש, במיוחד אם הוא נוזלי יותר. האבנים מונעות זאת.

מקשטים בטון ונותנים לו להתייבש

גינה-קישוט-בטון-לבנות-אבני חן-עיצוב-קערה

כל עוד הבטון עדיין יבש אפשר לקשט את הקערה. הוסף נצנצים או חלוקי נחל או השתמש באלמנטים אחרים. לאחר מספר שעות ניתן להסיר את הקערה הקטנה. אבל תן לקישוטי גינת הבטון עוד יום אחד לפחות להתייבש כמו שצריך. כדי למנוע סדקים, הניחו מטלית פח לחה על כל האזורים הגלויים. מניחים את הקערה על הבסיס, ממלאים אותה במים וצופים בציפורים רוחצות.

ספסל דקורטיבי ושימושי

גינה-קישוט-בטון-ספסל-לבנות-רעיון-ברוך הבא-כיתוב

כפי שכבר ראית, אתה יכול להכין תבניות יציקה בקלות בעצמך. לדוגמה, בנה קופסה שבה תוכל להשתמש כדי ליצור את המושב של ספסל כזה. אתה יכול לקבוע את הגודל בעצמך. צור פינת ישיבה נעימה בצל בעזרת קישוט גינה בטון פרקטי זה.

תווית בטון

קישוט לגינה-עשוי-בטון-גינה-ספסל-ישיבה-פינה-צל-דיי-ריהוט-דקורטיבי

אם הבטון מיובש מעט ואינו פועל עוד, ניתן לכתוב עליו או אפילו להוסיף תמונות. תוכלו לקבל את פני האורחים בחום בפינת הישיבה או להוסיף פרחים לגינה על ידי צביעת פרחים על עיטורי גינת הבטון. שוב, אתה יכול גם לצבוע את הבטון.

קופסת פרחים כקישוט גינה

קישוט גינה-בטון-פרח-ארגז-מרפסת-עיצוב-נירוסטה

גם לא קופסת יציקה מורכבת יש צורך בארגז פרחים. קופסאות פרחים כמו קישוטי גינה מבטון יכולים להחליף להפליא מעקה או לשמש כמחלק חדרים באזור מסוים בגינה. שלב צמחים ופרחים שונים כדי להוסיף מרקם וצבע לבטון.

עיטורי גינה מבטון – אבני דריכה

גינה-קישוט-עשוי-בטון-גינה-שביל-צעד-בעיגולים-עיגולים-חצץ-עיצוב

שביל גינה מבטון לא צריך להיראות משעמם כלל. כל מה שאתה צריך זה הצורה הנכונה. כאן תוכלו לראות רעיון לקישוט הגינה העשוי בטון, בו תוכננו אבני דריכה בצורה עגולה. ניתן לפזר סביבו חצץ או חומר אחר.

מזרקת בטון

קישוט גינה-בטון-כדור-מזרקה-אלגנטי-מודרני

מזרקה כזו נראית מסובכת, אך ניתן למעשה להעתיק אותה. אתה יכול לקבל את עיטור גן הבטון האטרקטיבי עם כשרון מודרני על ידי ביצוע ההנחיות בסרטון להלן. שוב יש לך הזדמנות לבצע שינויים. אם אינך רוצה כדור, השתמש בתמונת השער כתבנית למזרקה, למשל.