אם אתה רוצה לעשות שימוש חוזר בכלים לגינה לפרויקט עשה זאת בעצמך הבא, יש לך אפשרויות רבות. אתה יכול לשדרג פריטים ישנים מהמחסן או מהמוסך שלך כדי לקבל מטרה חדשה בגינה או בחוץ.

המירו כלי גינה אופניים משלכם

כלי כלי קרמיקה ממתכת מים מיכל כלי מטבח ישנים לאופניים כלי גינה

זריקת כלים משומשים יכולה להיות בזבוז של ממש, גם אם הם ישנים וחלודים או נראים לכם לא שמישים. במקום זאת, תוכל לשקול אם כן להשתמש בכלים לגינה לאופניים ידידותיים לסביבה ויצירתיים. בדוק כמה דוגמאות כדי להפוך פריטים ישנים פגומים או חסרי תועלת לקישוטי גן אופנתיים או כפריים.

כלי אופניים משודרג עם מראה חדש לגינה

רוב הפרויקטים האלה לא לוקחים הרבה זמן בכלל. ממאכלי ציפורים ועיצוב מחסן לגינה ועד בור האש, כל הדברים שתוכל לעשות עם הכלים הישנים שלך יקבלו השראה מחדש. אתה גם לא צריך להחזיק אוסף ישן של כלי אופניים. לדוגמה, לעתים קרובות אתה יכול למצוא אתים ישנים, אתים וכלים רבים אחרים בשוקי הפשפשים. ככל שאלו חלודים יותר, כך המראה יהיה כפרי יותר אם זה טעמכם. עבור כלים רבים לגינון אופניים, אתה אפילו לא צריך לעבד מחדש. הסורג מעניק יותר אופי ומשמש בסיס לפרויקט כזה.

בנה בתי ציפורים

דוגמאות מעוררות השראה לכלי גינון מאופנים מאתרים לבניית מזיני ציפורים או בתי ציפורים

ניתן להשתמש במגרפות ישנות, כפות ומעדרים לגינה ליצירת עיר ציפורים קטנה ומקסימה למתחם הדשא או הגינה שלכם. פשוט צרף בתי ציפורים מעץ, אותם תוכל לרכוש בכל חנות לחומרי בניין או להכין בעצמך, לקצות כלי הגן הישנים הללו ויש לך תצוגה נפלאה למדשאה שלך ומקום מצוין לציפורים. אז בתי ציפורים עומדים לא תמיד צריכים לעמוד על עצים, כפי שאתם כנראה רגילים. במיוחד אם אין לך הרבה עצים בחצר או ברכוש שלך, קלשון ישנים, מגרפות וכפות עם ידיות הם עדיין תחליפים מצוינים.

אמנות גינה מכלי עבודה ישנים

אמנות גן ישן אופניים ישנות כלי גינה מרית ומגרפות כראש וכנפיים של ינשוף

העניקו לשטח הגינה שלכם מראה אלגנטי על ידי הוספת פסלים לגינה שאתם יוצרים מכלי גינה בשימוש חוזר. הרעיון להפוך כלים ישנים לאמנות הוא גם זול וגם בר קיימא. אתה יכול להשתמש בדמיון שלך כדי ליצור כמעט כל סוג של דמות. כך שאם אתם מוכנים להשקיע מעט זמן ומאמץ נוספים ולעבוד עם חלקי מתכת, כלי אופניים לגינה יכולים להיות הבחירה הנכונה. לדוגמה, ינשוף גן דקורטיבי העשוי מגרפות או כפות פרסות ישנות יכול להיות דרך מצוינת לעשות שימוש חוזר בדברים בעלי ידיות שבורות.

אופנוע כלי גינה – צינור גינה

צינור גינה ישן כרעיונות למיחזור מחצלת לדלת מחפצים שאינם ניתנים לשימוש

אתה יכול אפילו להשתמש בצינור גינה ישן כדי ליצור יצירה יוצאת דופן. לדוגמה, שימוש חוזר בצינור דולף שבדרך כלל היית זורק יכול להיות החומר לשטיח נוח. אתה יכול לחבר אותן כמעט לכל דלתות הכניסה כדי להגדיר מבטא מעניין באזור החיצוני שלך. רעיון כזה יכול להיות ייחודי וקל מאוד ליישום. בנוסף, אינך צריך לזרוק את צינור הגינה ולכן תוכל גם ליישם פרויקטים יצירתיים אחרים לקישוט.

רעיונות לאופקציה של כלי גינה צמות סל מתוך צינור גינה והשתמשו בו בעציצים

אם אתה אוהב את הרעיון של צינור הגינה, אתה יכול גם להשתמש בו כדי ליצור דברים מעשיים אחרים. בעזרת זה אפשר למשל ליצור סל חדש שיכול לשמש כאביזר גן למחזור. אתה יכול להשתמש בזה כעציץ עבור עציץ או אפילו להניח בו כלי גינה מעודכנים אחרים..

פנסי שרשרת זר דלתות מואר עם עיטור יפה עשוי פרחים וצינור גינה

זרי דלתות נושא הם אחת הדרכים הקלות ביותר להתעדכן בעיצוב העונתי מבלי לשנות את המראה הכללי של הבית שלך ולחפור עמוק מדי במחסן שלך. אחת הדרכים הקלות ביותר להכין זר גן אביבי היא לעטוף ולייפות צינור ישן.

ריהוט גן עשוי כפות או קלשון

ריהוט גן יוצא דופן העשוי מחפצים ממוחזרים כיסאות העשויים מאת ומגרפה

אם אתה אוהב רעיונות דקורטיביים עשויים מתכת, אתה יכול להמיר את הכפות הישנות שלך, קלפים וידיות שלהם לשולחן או כיסאות מבחוץ. כלי גינה מרתקים כאלה וריהוט כפרי יכולים להיות מעוררי השראה כפרויקט כזה. אתה יכול להשתמש באתרים למושבים, כשהרגליים עשויות מידיות כלים ישנות. משענות הגב יכולות להיות גם אתים או קלשונים. בנוסף, אלה מתאימות גם כרגליים לשולחן. הסט כולו יכול לספק בידור חיצוני ולהרשים את האורחים שלכם ביצירתיות. זוהי דרך ייחודית ופונקציונלית להשתמש בכלי האופניים הישן הזה לשימוש טוב.

מנורה עשויה כף ישנה

כף צבועה בלבן כמנורת מעצבים הפוך רעיונות יצירתיים בעצמך

כל האפשרויות הכפריות שראיתם עד כה יפות. אבל מה אם אתה מחפש משהו מודרני ופרקטי יותר לאופק כלי גינה? זו יכולה להיות דוגמה מושלמת לכישורי העיצוב שלך. אם אתה צובע כף ישנה בלבן נקי ונועז ומשלב אותו עם אור לבן, הוא יכול להיראות אולטרה מודרני.

בור אש במריצה

כלי גינה מפתחים יצירתיים הופכים את המריצות הישנות לקמינים אווירה נעימה

מי לא אוהב אח נעימה בגינה לשיחות חברותיות? אם יש לך מריצה ישנה, ​​תוכל להפוך אותה בקלות לבסיס נחמד ומראה כפרי למדורה..

עץ בוער במריצת ברזל בסגנון כפרי לגינה

כלי גינה מעוצבים כאלה אידיאליים גם כאדניות או כערוגות. עם זאת, וודא כי מדובר למעשה במריצת מתכת חסינת אש. לאחר מכן תוכלו ליהנות מהאווירה הרומנטית בגינה ללא דאגות.