עיצוב צמחים מרגיעים להפליא יש אוויר צח

האם אזור החוץ שלכם דורש שולחן אוכל גדול מעץ טיק עם שמשיה צבעונית? או שהסגנון שלך ופינת הישיבה שלך מתאימים יותר למשהו אלגנטי יותר, כגון ריהוט בר בסגנון פטיו גבוה יותר? ישנן דרכים רבות ושונות שבהן תוכלו לעצב את חלל החוץ שלכם. ההתאמה עיצוב ריהוט גן הדרך הטובה ביותר לבחור היא ללכת על פי טעמך ולא לשכוח את המקום שיש לך.

כיצד לבחור את עיצוב ריהוט הגן הנכון

רעיונות קטנים אך נחמדים חוסכים מקום יפה 1

1. הנכון עיצוב ריהוט גן לבחור: קטן אבל נחמד

לא לכולם יש שטח חיצוני עצום. אם אתה גר בעיר ויש לך רק מרפסת גינה קטנה זמינה או בבית עם חצר קטנה בלבד, כנראה שלא יהיה לך מספיק מקום לשולחן אוכל שלם. יותר מתאימים במקרים כאלה הם, למשל, ערכות 2 אנשים מסוג בר, כלומר שולחן גבוה יותר עם שני כסאות גבוהים. הבנייה הגבוהה גורמת לאזור להיראות מרווח יותר. הם לא גדולים, כך שהם לא יתפסו הרבה מקום במרפסת או בחצר האחורית שלך.

עציצים תואמים חומר עץ אזור חיצוני יפה

2. בחרו ריהוט גן מתאים לגינה יפה

בעלי אגודל ירוק וגינה יפה ופורחת זקוקים לרהיטי גן הנלווים אליו מבחוץ. במקרה זה, עדיף לבחור ריהוט גן מתאים אם אתה בונה על עץ. קח ריהוט גן מעץ בעיצוב פשוט וכמה מבטאים ידידותיים עם כריות מושב לבנות. בדרך זו, הגינה שלכם הופכת להיות מוקד השטח החיצוני במקום ריהוט הגן שלכם. בחירה טובה במיוחד היא ריהוט גן מעץ טיק. הם עמידים מאוד בפני מזג אוויר.

רעיונות לכסאות כחולים מתאימים לבחור בתחושת חוף 3

3. הנכון עיצוב ריהוט גן לתחושת חוף

אתה לא בהכרח צריך לגור על החוף או אפילו בקרבת מקום כדי ליצור אווירה שגורמת לך להישבע שהאוקיינוס ​​ממש מעבר לפינה. הדרך הטובה ביותר להיכנס למצב הרוח של החוף היא עם כיסאות כיפיים וצבעוניים של אדירונדק. הוסיפו שולחן קטן להניח עליו את המשקה שלכם ושמשיה גדולה מפוספסת. כסאות Adirondack זמינים גם הם מפלסטיק, מה שמקל על האחסון בחורף.

יש הרבה רעיונות לעיצוב ריהוט גן לבחירה

דוגמת כרית רעיונות אזור מגורים בחוץ שטיח ריפוד לבן 4

4. הנכון עיצוב ריהוט גן לאזור מגורים חיצוני

הביאו את האזור הפנימי החוצה. חברות רבות מייצרות כיום ריהוט גן שנראה ומרגיש כמו ריהוט לסלון, אך עדיין עמיד בפני מזג אוויר. אם יש לך הרבה מקום פנוי ומבלה הרבה בחוץ, זו האופציה האופטימלית. אפילו שטיחים בחוץ משתלבים איתם כל כך טוב. אתה יכול לשים את הכפכפים בצד ולהירגע.

ריהוט גן מודרני פשוט בחר סגנון מתאים לחוץ 5

5. הנכון עיצוב ריהוט גן לסגנון מודרני ופשוט

האם אתם מתקשים למצוא ריהוט גן התואם את הקווים הפשוטים והישרים של עיצוב הפנים של הבית שלכם? נמאס לכם מריהוט מרפסת מברזל יצוק עם קישוטים לקיסוס שניתן למצוא בכל מקום? מה דעתך על הכסאות המרעננים האלה העשויים מקווים פשוטים וישרים וריפודים? לכן חלקו נרות וזרי פרחים לבנים וגדולים רבים.